Ještědská 636/61, Liberec

Bezkontaktní teploměr, otoskop- vyšetření uší

CRP - rychlá diagnostika zánětu z kapky krve

Glukometr- hladina krevního cukru +2 Více

Propichování ušních boltců

Výživové poradenství

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

Jsem praktická lékařka pro děti a dorost, poskytuji léčebnou a preventivní péči dětem od narození do 19ti let věku, mám smlouvy se všemi zdravotními p...

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: MUDr. Jana Nováková s.r.o. Jiný

Bohužel za nás nemohu ordinaci Dr. Novákové doporučit.

Ž
Umístění: MUDr. Jana Nováková s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodíme s dcerkou už skoro 4 rokem a teď tam máme i syna a opravdu si nemůžeme stěžovat.
Doktorka i sestřička jsou opravdu profesionálky, milé, vstřícné, vždy pomohou a neodbydou vás.
Za mě je nejlepší a jsme opravdu rádi, že jsme u ní.

MUDr. Jana Nováková

Děkujeme za krásné hodnocení. Vážíme si toho.

Umístění: MUDr. Jana Nováková s.r.o. pediatrická konzultace

Děkuju paní doktorce za nadstandardni péči. Vždy jsme byli spokojeni. Každému pacientovi se dle mého maximálně věnuje a snaží se vyřešit každý problém. Paní doktorce nedělá problém, vyslat nás na rentgeny a jiná vyšetření, pokud je to potřeba, nedělá problém vypsat jakoukoliv žádanku. Nic nám nikdy nezanedbala. Cítili jsme se u ní vždy skvěle. Pokud se čekalo trošku déle v čekárně, tak to rozhodne nebyla chyba paní doktorky, ale tím, že byla plná čekárna nemocných. To je pak už jiná. Sestřička si vše perfektně organizuje a má přehled o všech nemocných. Takže dostala přednost holčicka s rakovinou, která nesmela prijít do styku s nemocnými. A to jsou věci, které ukazují na charakter člověka.Tohle je pro mě důležité. Ne jestli jsem za pul hodiny venku z ordinace. Vážím si člověka, který mě nebere jako položku, kterou musí rychle vyřídit. Paráda, tleskám a moc děkuji. Jste skvělé a rozhodně ne bez zkušenosti, jak tu napsala jedna neznalá mamina. :-)

MUDr. Jana Nováková

Děkujeme moc za milé a upřímné hodnocení. Moc si toho vážíme. Lékař by měl umět naslouchat a pomáhat na cestě k uzdravení. V naší ordinaci je to o důvěře, ne o čase. Každý máme své problémy, starosti a také své priority. Zdraví máme jen jedno a to je to, na čem nám záleží.

U paní doktorky mám dva syny od narozeni ( 6 let ) a jsme naprosto spokojeni ze všech stran, paní doktorka je naprosto profesionalni, příjemná a velmi pečlivá stejně jako zdravotní sestricka. Dost me zarazil názor z ledna,kdy tady paní uvádí,jak p.doktorka nakráčí do ordinace 8:00 h. Ona asi paní doktorka je robot a ne člověk,který má také svou rodinu ( zejména děti) a nedej bože i své zdraví a třeba jde taky někdy např.k zubaři.

Chodila jsem k paní doktorce Novákové se synem téměř od narození. Jako doktorka není špatná i když je mladá a chybí jí zkušenosti. Ale co mi vadilo nejvíc je, že místo, aby ordinovala dle ordinačních hodin, tedy od 7:30, opakovaně si nakráčela do čekárny plné lidí klidně až v 8:00! Přitom mnohé maminky tam s dětmi seděly od 7:00! Sestra byla velmi často velice nepříjemná, vyloženě neochotná, jelikož byla zahlcena prací. O dovolání se do ordinace ani nemluvím, to je nadlidský úkol. Prostě každá návštěva u paní doktorky a její sestřičky nepříjemný zážitek na minimálně 2 hodiny! A to stále přijímají nové pacienty. Opravdu mi nepřijde normální sedět s nemocným dítětem 2 hodiny v čekárně než se dostanete na řadu. Nyní máme jiného pana doktora, je zkušený, příjemný, sestřička velice milá a ochotná. A třešinkou na dortu je, že většinou do půl hodiny odcházíme domů.

Skvělá paní doktorka, pečlivá, ochotná a dle mého laického názoru i velmi erudovaná. Schopná a ochotná sestřička, která dobře organizuje i často velmi plnou čekárnu. Obě moc hodné na děti. To, že používájí email, je vítaný bonus. Jsem ráda, že jsou naše děti v dobrých rukou. Děkujeme

Paní doktorka i sestřička jsou profesionálky na svém místě. Mimoto jsou i vstřícné a příjemné na pacienty a jejich rodiče. Paní doktorka pokud máme nějaký dotaz či problém podá informace po telefonu i po emailu. Pokud není z příznaků ihned jasné o co se jedná udělá celkové vyšetření (ne jako staré školy, které už ve dveřích psali penicilin aniž by se na člověka podívali). Nevnucují jeden postoj, ale nabídnou více alternativ co se léčby týče. Jsem prostě nadšená, že se o mého prvorozeného syna stará právě tento personál. :)

S paní doktorkou i s paní sestřičkou jsem byla naprosto spokojená.Obě moc hodné,perfektní přístup k dětem.Jen mě trošku vadila dlouhá čekací doba v čekárně,ale na velkém městě je to asi normální.

Hodnoceni zdravotniho mista i personalu mohu ohodnotit na jednicku s hvezdickou. Naprosta spokojenost ve vsech smerech. Prijemne prostredi s detskym koutkem, teploucka cekarna v chladnejsim obdobi, prijemna a vstricna sestricka, pani doktorka profesionalni pristup, prijemne vystupovani, srozumitelna komunikace, poskytnuti vsech moznych variant leceni a postupu, dokonala vstupni prohlidka se vsim vsudy. Takovych doktoru je treba si vazit - dekuji timto za ochotu a perfektni pristup i informace. Timi a Adam s mamkou Janou

Moc děkujeme za krásný komentář, který nás potěšil. Jana Nováková + sestřička

Já jsem s paní doktorkou,také spokojena,nemůžu nic vytknout.
Příjemná jak sestra tak paní doktorka.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko.mám 10letou dcerku,ktrá bývá boužel často nemocná jsme ze Křtin kde momentálně nemáme dětského lékaře,a moc ho sháním-e pro ošetření dcerky.Problém je i takový,že jsem loni na podzim prodělala monoencefalitidu s trvalými následky nevlastníme auto jsme odkázáni jen na autobusu prosím Vás proto nemáte místo pro moji dcerku ve své ordinaci?Nevim kam jinam se co nejblíže obrátit,S derkou na ošetření také nyní musí bud babička (75 roků) nebo moje starší dcerka,ktrá je zdravotní sestra pracuje v Brně a musí se starat o mě aj.Situace je více jak vážná snad budeme mít štěstí,Mluvila jsem právě před chvílí s úřadem městyse Křtiny a žádný dětský lékař není na obzoru a prý už i ordinace zanikla.Moc Vám děkuji za odúověd prosim omluvte mě překlepy nebo i nesrozumitelnost obsahu mého dotazu po prodělané nemoci a umělem spánku mám problémi s diskrafiií na jiné....Děkuji moc za kladnou odpověd s úctou

Dobrý den. Váš dotaz byl zřejmě správcem špatně přeposlán. Já mám ordinaci v Liberci. Přeji hezký den Jana Nováková

MUDr. Jana Nováková

při běžném sono vyšetření na gastroenterologickém odd. mi byla indikována dilatace abdominální aorty 26mm, v současné době sháním lékaře, ke kterému bych mohl chodit na kontrolní vyšetření a objasnění řady otázek. Samozřejmě není problém podílení se na péči. Děkuji. Martin, Praha.

Dobrý den. Jsem dětský lékař. Dotaz byl asi omylem poslán správcem, ale tímto problémem se nezabývám. Hezký den Jana Nováková