Šustova 1930, Praha
Medifin

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Medifin Jiný

Paní doktorku Janu Novákovou znám více jak 10 let. Velmi mě pomáhala hlavně v době, kdy jsem si procházela těžkým životním obdobím. Díky opakovaným návštěvám a pohovorům s paní doktorkou jsem vše překonala. Paní doktorka je velmi empatická, klidná a trpělivá. Jsem jí vděčná za pomoc, kterou mně poskytla a můžu jí každému jen doporučit.

Umístění: Medifin Jiný

Je to prostě a jednoduše nejlepší lékařka (včetně lékařů), která je nejen super neurolog, ale je tak pečlivá a důsledná, že jí neunikne žádný příznak jiných chorob, který není schopný v mnoha případech ani konkrétní odborný lékař.
Mám to štěstí být jejím pacientem.

Umístění: Medifin Jiný

K paní doktorce Janě Novákové docházím už pár let a díky ní jsem se zbavila velkých zdravotních problémů.Časem se vyskytly sice další,ale reagovala okamžitě a nic neponechala náhodě.Poslala mě na různá vyšetření,abych po jejich výsledku mohla nastoupit léčbu,která by byla pro mě nejlepší a nejšetrnější.Je ochotná pomoci kdykoliv se na ní obrátím se zdravotním problémem.Je to výborná lékařka, neznám lepší. K pacientům se chová výborně, vyslechne je a snaží se všemi prostředky jim pomoci. U žádného lékaře jsem se nesetkala s takovým pochopením a vcítění se do bolesti pacienta. Moc jí chválím, je úžasná. Jí děkuji za mnoho a přeji jí hodně úspěchů a samé spokojené pacienty.
Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

Umístění: Medifin Jiný

Skutečně profesionální péče. Vyšetří, pošle na další vyšetření, je-li potřeba, rozhodne, vysvětlí proč. Je velice lidská, chápe nepříjemnost některých léčebných procedur, vyhoví urgentnějším případům. Jsem dlouhodobý pacient, kterému identifikovala onemocnění, které jiní neurologové nerozpoznali. Navržená léčba je úspěšná.

Umístění: Medifin vyřešení zdravotních neurologických potíží

Kdysi jsem utrpěla vážný úraz na kole, poškodila jsem si krční páteř. K paní doktorce jsem začala chodit když jsem začala mít problémy s rukama a blokacemi páteře.
Vždy po nasazené lékové léčbě se stav zlepšil. Před několika měsíci se stav velmi zhoršil-noci jsem proseděla v bolestech... Mé ruce nefungovaly-levá od zápěstí byla ztuhlá, skoro nehybná, pravá byla o něco lepší, celkově hrůza. Okamžitě jsem volala paní doktorce co se mi stalo, ihned si na mne udělala čas a vzala mne na ošetření mimo objednané pacienty.
Můj zdravotní stav byl akutní-paní doktorka okamžitě bez váhání obtelefonovala nemocnice, nakonec se podařilo vyjednat další vyšetření s následnou léčbou ve Vinohradské nemocnici na neurochirurgii . Ihned v sobotu jsem byla na MRI Vyšetření prokázala víceetážové degenerativní změny s myelopatií s maximem C6/7 vlevo a C5/6 centrolateráně. Operace byla nevyhnutelná , musela být co nejdříve provedena –bylo velké riziko že každým špatným pohybem ochrnu od krku dolů komplet. Operace se zdařila, vše co bylo nutné srovnali, navíc jsem dostala klec Cespace 6mm do prostoru C6/7 a druhou klec 5mm do prostoru C5/6
Paní doktorka mi zachránila život protože svým profesionálním jednáním dokázala vyjednat na specializovaném neurochirurgickém oddělení další vyšetření s následnou operací. Zabránila tak mému budoucímu ochrnutí které by bylo nevyhnutelné a můj život ochrnutého člověka by prakticky skončil.

Paní doktorka je velmi svědomitá, obětavá, snaží se pacienta vyslechnout, zjistit vše co jej trápí po zdravotní stránce. Poté jej důkladně vyšetří a navrhne další nejlepší postup léčby pro pacienta s co nejlepší a největší efektivitou. Nemá žádný problém oslovit i jiné profesionální lékaře pokud je potřeba jejich konzultace, vyšetření…

S tak velkou ochotou a zájmem o zdraví pacienta, jak jej vyléčit a co nejvíce pomoci jsem se nesetkala. Velmi doporučuji služby paní doktorky Novákové, která je odborníkem na svém místě. Jen málo lékařů se tak kvalitně snaží starat o své pacienty… Moc děkuji paní doktorko za záchranu před ochrnutím které mi hrozilo.