Šustova 1930, Praha
Medifin

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Medifin

Tuto "paní doktorku" už nikdy více! Poslala mě k ní má obvodní lékařka kvůli dlouhotrvajícím bolestem hlavy. Odbornost posuzovat nemůžu, protože po první návštěvě jsem utekla, teď mám svého neurologa a zdravotní potíže ustoupily. V životě jsem se nesetkala s někým tak arogantním a nepříjemným, tím méně u lékařů. V ordinaci jsem se málem rozplakala. Paní doktorka je vysloveně zlá a doufám, že nikoho takového už nepotkám.

sluzby pani doktorky velice nedoporucuju, prisla jsem k ni na doporuceni obv.lekare s necitlivosti 80%tela a brnenim koncetin, pani doktorka mi udelala zakladni vysetreni, prohledla me a odbyla me vitaminy a antidepresivy at si jdu odpocinout ze jsem osobnostne vyhorela vlivem uspechaneho stylu zivota moderni doby a jsou to normalni a odpovidajici stavy jeji diagnozy, detailnejsi vysetreni typu rezonance mi odmitla napsat ze nema paky po vsech negativnich nalezech aby to proplatil revizni lekar, vydupala jsem si MR u obvodniho lekare kde byl samozrejme pozitivni loziskovy nalez a navstivila jineho neurologa ktery po 35 minutach v jeho ordinaci na 95% konstatoval ze mam roztrousenou sklerozu, kterou mi mimo jine pani Novakova na muj primy dotaz pro podezreni sympomu uz tehdy zamitla ze ji mit nemuzu ze by se poznala z EEG a to je ciste. Podstoupila jsem dalsi MR a lumbalni punkci kde se diagnoza RS bohuzel potvrdila, s pani Novakovou jsem ztratila cenne 4 mesice chozeni kolem niceho, vysledkem bylo ze me prohlasila za naprosto zdravou, vicemene si vymejslejici, otravujici, a neprimo mi doporucila at uz ji dale nenavsevuju, ona si udelala carku a sla kazit zivot dalsim nevinnym pacientum