Medifin
Šustova 1930, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nemohu MUDr.Janu Novákovou doporučit. Přišla jsem k ní s úpornými bolestmi zad,vystřelujícími do rukou,nohou a podpaží,kvůli který nemohu ani spát. Na toto vyšetření jsem byla odeslána praktickou lékařkou na základě zprávy z RTG (posun krčního obratle o 5 mm a bederního o 3 mm). Doktorka Nováková neprovedla žádné vyšetření (kromě jednoho,kdy jsem se měla dotknout prstem špičky nosu), pouze napsala anamnézu. O mém RTG nálezu,páteři ani léčbě, rehabilitaci či další návštěvě nepadlo slovo,pouze doporučila vyšetření moči pro mírně zvýšené CRP (krev vyšetřila prakt.lékařka). Pracovala jsem ve zdravotnictví téměř 30 let,ale s takovou neochotou pomoci jsem se nesetkala.K paní doktorce Novákové už se určitě nevrátím. Přeji všem, nejen neurologickým, pacientům,aby měli větší štěstí při výběru svého odborného lékaře.

Umístění: Medifin Jiný

Paní doktorku Janu Novákovou znám více jak 10 let. Velmi mě pomáhala hlavně v době, kdy jsem si procházela těžkým životním obdobím. Díky opakovaným návštěvám a pohovorům s paní doktorkou jsem vše překonala. Paní doktorka je velmi empatická, klidná a trpělivá. Jsem jí vděčná za pomoc, kterou mně poskytla a můžu jí každému jen doporučit.

Umístění: Medifin Jiný

Je to prostě a jednoduše nejlepší lékařka (včetně lékařů), která je nejen super neurolog, ale je tak pečlivá a důsledná, že jí neunikne žádný příznak jiných chorob, který není schopný v mnoha případech ani konkrétní odborný lékař.
Mám to štěstí být jejím pacientem.

Umístění: Medifin Jiný

K paní doktorce Janě Novákové docházím už pár let a díky ní jsem se zbavila velkých zdravotních problémů.Časem se vyskytly sice další,ale reagovala okamžitě a nic neponechala náhodě.Poslala mě na různá vyšetření,abych po jejich výsledku mohla nastoupit léčbu,která by byla pro mě nejlepší a nejšetrnější.Je ochotná pomoci kdykoliv se na ní obrátím se zdravotním problémem.Je to výborná lékařka, neznám lepší. K pacientům se chová výborně, vyslechne je a snaží se všemi prostředky jim pomoci. U žádného lékaře jsem se nesetkala s takovým pochopením a vcítění se do bolesti pacienta. Moc jí chválím, je úžasná. Jí děkuji za mnoho a přeji jí hodně úspěchů a samé spokojené pacienty.
Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

Umístění: Medifin Jiný

Skutečně profesionální péče. Vyšetří, pošle na další vyšetření, je-li potřeba, rozhodne, vysvětlí proč. Je velice lidská, chápe nepříjemnost některých léčebných procedur, vyhoví urgentnějším případům. Jsem dlouhodobý pacient, kterému identifikovala onemocnění, které jiní neurologové nerozpoznali. Navržená léčba je úspěšná.

Umístění: Medifin

Tuto "paní doktorku" už nikdy více! Poslala mě k ní má obvodní lékařka kvůli dlouhotrvajícím bolestem hlavy. Odbornost posuzovat nemůžu, protože po první návštěvě jsem utekla, teď mám svého neurologa a zdravotní potíže ustoupily. V životě jsem se nesetkala s někým tak arogantním a nepříjemným, tím méně u lékařů. V ordinaci jsem se málem rozplakala. Paní doktorka je vysloveně zlá a doufám, že nikoho takového už nepotkám.

Umístění: Medifin vyřešení zdravotních neurologických potíží

Kdysi jsem utrpěla vážný úraz na kole, poškodila jsem si krční páteř. K paní doktorce jsem začala chodit když jsem začala mít problémy s rukama a blokacemi páteře.
Vždy po nasazené lékové léčbě se stav zlepšil. Před několika měsíci se stav velmi zhoršil-noci jsem proseděla v bolestech... Mé ruce nefungovaly-levá od zápěstí byla ztuhlá, skoro nehybná, pravá byla o něco lepší, celkově hrůza. Okamžitě jsem volala paní doktorce co se mi stalo, ihned si na mne udělala čas a vzala mne na ošetření mimo objednané pacienty.
Můj zdravotní stav byl akutní-paní doktorka okamžitě bez váhání obtelefonovala nemocnice, nakonec se podařilo vyjednat další vyšetření s následnou léčbou ve Vinohradské nemocnici na neurochirurgii . Ihned v sobotu jsem byla na MRI Vyšetření prokázala víceetážové degenerativní změny s myelopatií s maximem C6/7 vlevo a C5/6 centrolateráně. Operace byla nevyhnutelná , musela být co nejdříve provedena –bylo velké riziko že každým špatným pohybem ochrnu od krku dolů komplet. Operace se zdařila, vše co bylo nutné srovnali, navíc jsem dostala klec Cespace 6mm do prostoru C6/7 a druhou klec 5mm do prostoru C5/6
Paní doktorka mi zachránila život protože svým profesionálním jednáním dokázala vyjednat na specializovaném neurochirurgickém oddělení další vyšetření s následnou operací. Zabránila tak mému budoucímu ochrnutí které by bylo nevyhnutelné a můj život ochrnutého člověka by prakticky skončil.

Paní doktorka je velmi svědomitá, obětavá, snaží se pacienta vyslechnout, zjistit vše co jej trápí po zdravotní stránce. Poté jej důkladně vyšetří a navrhne další nejlepší postup léčby pro pacienta s co nejlepší a největší efektivitou. Nemá žádný problém oslovit i jiné profesionální lékaře pokud je potřeba jejich konzultace, vyšetření…

S tak velkou ochotou a zájmem o zdraví pacienta, jak jej vyléčit a co nejvíce pomoci jsem se nesetkala. Velmi doporučuji služby paní doktorky Novákové, která je odborníkem na svém místě. Jen málo lékařů se tak kvalitně snaží starat o své pacienty… Moc děkuji paní doktorko za záchranu před ochrnutím které mi hrozilo.

sluzby pani doktorky velice nedoporucuju, prisla jsem k ni na doporuceni obv.lekare s necitlivosti 80%tela a brnenim koncetin, pani doktorka mi udelala zakladni vysetreni, prohledla me a odbyla me vitaminy a antidepresivy at si jdu odpocinout ze jsem osobnostne vyhorela vlivem uspechaneho stylu zivota moderni doby a jsou to normalni a odpovidajici stavy jeji diagnozy, detailnejsi vysetreni typu rezonance mi odmitla napsat ze nema paky po vsech negativnich nalezech aby to proplatil revizni lekar, vydupala jsem si MR u obvodniho lekare kde byl samozrejme pozitivni loziskovy nalez a navstivila jineho neurologa ktery po 35 minutach v jeho ordinaci na 95% konstatoval ze mam roztrousenou sklerozu, kterou mi mimo jine pani Novakova na muj primy dotaz pro podezreni sympomu uz tehdy zamitla ze ji mit nemuzu ze by se poznala z EEG a to je ciste. Podstoupila jsem dalsi MR a lumbalni punkci kde se diagnoza RS bohuzel potvrdila, s pani Novakovou jsem ztratila cenne 4 mesice chozeni kolem niceho, vysledkem bylo ze me prohlasila za naprosto zdravou, vicemene si vymejslejici, otravujici, a neprimo mi doporucila at uz ji dale nenavsevuju, ona si udelala carku a sla kazit zivot dalsim nevinnym pacientum