Nám. Slezského odboje 3, Opava
Praktický lékař stomatolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka i sestřička jsou obě moc milé a mají lidský přístup.. Je velice trpělivá a pro lidi se strachem ze zubaře, jako jsem já, je to ideální člověk, opravdu je zlatá, neměnila bych :)

Umístění: Praktický lékař stomatolog Co asi u stomatologa?s ledvinou?

Maximální spokojenost s pní doktorkou i sestřičkou,milé,usměvavé,citlivé.Vše vysvětlí,chodíme celá rodina jen k ní.Jen tak dále :)

Úplná spokojenost. Lidský přístup, vše jak má být.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená ...milé, hodné a paní doktroka má zlaté ručičky. I když musím platit, nešla bych nikdy jiam.

Jsem moc ráda, že jsem k ní začala chodit.Po předešlé lékařce, na Komárovské ulici, která si nehorázně účovala každou plombu 500,- a výše a ještě péče nic moc. Paní doktorka mi udělala komplexní prohlídku-cca 300,-, RTG a kompletně mi přeplombovala zuby.Dnes nemám již žádné problémy a jsem moc ráda, že jsem ji našla.I když se tam platí(dle mého názoru průměrné normální ceny), ale je mnohem lepší než taková mladá, která plombovat pořádně neumí a ještě si za svou práci naúčtuje dvojnásobek ceny a tváří se, že je nejchytřejší na světě, když má VŠ.Sestřička u p.Mullerové je rovněž skvělá-citlivá, příjemná a lidská.Obě jsou fajn-mohu všem jen doporučit!!!

Velmi hodná, milá paní zubařka. Sestřička také..

Š

Spolehlivá,precizní a hodná k pacientům.Dnes po zkušenostech a názorech svých známých,
kterým ještě pojišťovny hradí úkony,ale péče není na takové úrovni,si rádi zaplatíme její
kvalitní ošetření.