Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Diagnostické vyšetření • od 1 000 kč +13 Více

Hypnoterapie • od 1 200 kč

Individuální supervize • od 1 500 kč

Kognitivně behaviorální terapie • od 1 000 kč

Psychoterapeut, psycholog, kouč,rehabilitační psycho-sociální specialista , supervizor a univerzitní pedagog. Aktuálně pracuji i on line. Můžete využí...

• Deprese

Systemické koučování

Terapie

VIP termín

Š
Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn psychoterapeutické poradenství

Paní doktorku Müllerovou doporučuji kudy chodím. Před pár lety jsem k paní doktorce docházela a po xxxx vyzkoušených psychologů jsem KONEČNĚ našla anděla. U paní doktorky nemusíte mít obavy z návštěvy ani se bát cokoliv říci - paní Müllerová je lidská, milá, profesionální a má jedno poslání - ulevit a pomoci. Pokud se v mém životě objeví potíže, rozhodně na nic nečekám a objednávám další návštěvu. A nebojte se využít i párové terapie.
S odstupem času ještě jednou děkuji.

Hned při první návštěvě máte pocit, že jste vítán, se zájmem vyslechnut, pohlazen po duši. Víte, že všechno bude zase dobré. Děkujeme :-)

Velmi děkuji paní doktorce za pomoc s mým problémem. Má příjemný a profesionální přístup. Všem mohu doporučit. Naprostá spokojenost.

Přístup paní doktorky je skvělý, vždy jsem odcházela s lepší náladou a znovu se těšila na další setkání, která probíhala v příjemné a dobře dostupné ordinaci. V průběhu 15ti měsíců jsem si díky docházeni na terapie a práce na sobě uvedomila spoustu veci a také spoustu veci dokázala změnit k lepšímu, vyrovnala se se svým ne jedním trapenim a získala pohled na veci z jiného úhlu a jsem nesmírně vděčná za všechny rady a cely průběh, protože paní doktorka Mullerova je opravdu profik, který mě motivuje a ke všemu úžasná zenska:) Dekuji

Moc ráda bych ještě jednou paní doktorce touto cestou poděkovala za její pomoc. Pro mě neřešitelný problém jsem se díky ní naučila velmi rychle zvládnout a bojovat s ním. Vlastně jsem ani nedoufala, že to může jít tak rychle. Paní doktorka je velmi milá, příjemná a chápavá. A i když jsme probíraly složité situace, vždy jsem po terapii odcházela uvolněná a s pocitem, že vše zvládnu a nic není problém. Ještě jednou děkuji a paní doktorce přeji ať se jí daří a všem, kteří hledají odbornou pomoc, mohu paní doktorku vřele doporučit. Pokud v budoucnu budu opět potřebovat pomoc, určitě se na ní znovu obrátím.

Moc ráda bych alespoň touto formou ještě jednou poděkovala paní doktorce za neuvěřitelnou pomoc a podporu. Chvílemi jsem si opravdu nebyla jistá jak dál a bála jsem se vůbec nějakou pomoc vyhledat, ale nakonec po každém sezení jsem odcházela s hlavou čistou a jasnějšími názory (občas vysmátá jak malá holka;). Paní doktorka je velice milá, chápavá a umí poradit. Takže jestli někdo váháte, zda ji navštívit, vřele doporučuji :)

Pokud hledáte odborníka z jakýchkoliv důvodů - nevíte co se životem, přihodily se vám události, co vás srazily na kolena nebo řešíte problémy ve vztahu - paní doktorku doporučuji a neváhejte navštívit zrovna jí. Kromě profesionality nabízí velmi lidský a přátelský přístup. Zásadním způsobem mi pomohla překonat všechny nepříjemnosti a najít v životě vlastní směr. Jenom nečekejte pohovku, ale "pouze" (pohodlné) křeslo :)

Velmi příjemná a milá paní doktorka. S porozuměním vyslechla mé problémy a dobře mi poradila. Mohu jedině doporučit její služby :)

Paní doktorku doporučuji všem, je velmi milá a pozitivní a pomohla mi vyřešit velmi tíživý životní problém. Nebudete litovat.

PhDr. Jana Müllerová

Děkuji za tento velmi milý a pozitivní ohlas, jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci. I v budoucnu zde budu vždy pro vás. PhDr.Jana Müllerová

Paní psycholžka mi velmi pomohla s trápením a problémy.Díky ní jsem opět člověk, který je štastný a má nový smysl života. Všem proto doporučuji návštěvu paní psycholožky.

PhDr. Jana Müllerová

Haničko, moc děkuji za váš názor. Velice mě těší, že nyní již žijete takový život, jaký jste si přála. Držím palce a pokud byste potřebovala víte, kde mě najdete. Dr.Müllerová

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Můžete mi prosím napsat kontakt na nějaké takové pracoviště v Brně či jinde na jižní Moravě? Děkuji.

Sexuální nesoulad

Sexuální nesoulad

Problémem je náš sexuální nesoulad už od počátku vztahu a nezájem manžela o tom komunikovat. Při souloži nedochází k mému vrcholení, ač sama jsem toho klitoriálně i neklitoriálně schopná a docházelo k tomu, když se mi předchozí partneři delší čas věnovali. Můj manžel žije v názoru (47 let!!!), že každá žena je schopná bez problému vaginálního orgasmu a nemá zájem mě k orgasmu přivést jinak než vaginálně a jeho 2 minuty mě opravdu nestačí, navíc ho dole moc necítím. Manžel se skoro nevěnuje předehře, (za 7 let mi jednou poskytl masáž), po 2 minutách jeho ejakulaci vždy skončí a nic jiného neprovozuje, nikdy se mě opravdu nesnažil uspokojit. Nebaví se o tom se mnou, nebyl schopen ani jednou změnit techniku, nekoupil ani jednu hračku (oproti mě) a mě to velmi frustruje. Je mi 41 let, nedokážu se smířit s tím, že bych už nikdy neměla s partnerem zažít orgasmus, alespoň že se o to nesnaží, mám na manžela obrovský vztek, jsem už alergická na veškerou jeho blízkost, i na to, jak v noci vedle mě dýchá, nevěřím si jako žena. On tvrdí, že za to můžu sama, že všem bývalým partnerkám sex s ním vyhovoval (už po dvou měsících vztahu jsem mu řekla, že sex bez mého vyvrcholení mi nevyhovuje a nic neudělal pro to, aby to změnil) a svádí to na moji diagnózu dětské mozkové obrny, což je blábol a velmi mě to ranilo. Nejsem schopná žít ve vyváženém vztahu s mužem, který se nestará o mé uspokojení. Dá se to řešit?

Dobrý den, velice se omlouvám, ale já osobně odborníky v Brně neznám. Doporučuji tedy prohlédnout nabídky péče na internetu a dle recenzí pak nějakého odborníka zvolit. Držím palce.

PhDr. Jana Müllerová

• Děkuji za nabídku, už je objednán. Jen ještě chci upřesnit, že nechce pomoct s přijetím orientace na kluky, ale chce pomoct se té závislosti na mladé kluky zbavit. Chce udržet rodinu a neumí si sám pomoct, aby ho ti kluci už nelákali, ví že budoucnost s nimi nemá. Myslíte, že je pomoc možná? Děkuji.

Dobrý den, ano pomoc samozřejmě možná je pokud má klient chuť a motivaci na problému pracovat.

• Deprese
  • Úzkostná porucha