Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Diagnostické vyšetření • Od 2 000 Kč +13 Více

Hypnoterapie • Od 1 500 Kč

Individuální supervize • Od 2 000 Kč

Kognitivně behaviorální terapie • Od 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 2 500 Kč

PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn

Psychoterapeut, psycholog, kouč,rehabilitační psycho-sociální specialista , supervizor a univerzitní pedagog. Aktuálně pracuji i on line. Můžete využí...

Léčené nemoci

• sexuologie
  • klinická psychologie
Zobrazit více

Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn konzultace

Paní doktorka je kompetentní empatická psychoterapeutka, která se snáží najít nejlepší řešení pravě pro klienta a pomůže se zorientovat v pocitech a myšlenkách. Musím říct že konzultace u paní doktorky změnila můj názor o psychoterapii k lepšímu.

Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn Jiný

Paní doktorka Jana je velmi sympatická a empatická žena. Dokáže vše vysvětlit odborně i lidsky. Stále usměvavá, klientovi se věnuje vždy na 100 procent. I když nejsem z Prahy, i videoterapie přes Skype mi moc pomáhají. Jsem fyzicky handicapovaný a léčím se s panickou poruchou a dalšími nemocemi, které mi sex komplikují každý den. Má partnerka je také handicapovaná, o to více si ceníme rad a povzbuzení, abychom se zlepšovali. Nikdy není problém si domluvit termín. Stud není na místě, intimní život patří k nejdůležitějším věcem, navíc je to věc zábavná. Určitě neváhejte. Pani doktorka Jana Vám ráda pomůže. Komunikace s ní je příjemná a uvolněná. :)

Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn konzultace

Moc děkuji paní doktorce za přijetí. Byla velmi empatická, otevřená a měla snahu o řešení mého problému.

Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn terapie

Velmi děkuji paní doktorce a naprosto bez vahani ji mohu doporucit. Dokazala mi poradit s emocni inteligenci a nastavit zpusob, jak ji nadale rozvijet. Pani doktorka je chapava, empaticka, ale zaroven pragmaticka a jde k jadru problemu. Zaroven si ale zachovava lidsky pristup a dokaze pochopit. Moc rad bych ji jeste jednou touto cestou podekoval za veskerou peci. Citim, ze se mi diky tomu otevrela nova zivotni kapitola a jestli necemu v budoucim uspechu budu moct pripsat velkou cast zasluh, tak to bude prave terapie s pani doktorkou Mullerovou.

Umístění: PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn psychoterapeutické poradenství

Paní doktorku Müllerovou doporučuji kudy chodím. Před pár lety jsem k paní doktorce docházela a po xxxx vyzkoušených psychologů jsem KONEČNĚ našla anděla. U paní doktorky nemusíte mít obavy z návštěvy ani se bát cokoliv říci - paní Müllerová je lidská, milá, profesionální a má jedno poslání - ulevit a pomoci. Pokud se v mém životě objeví potíže, rozhodně na nic nečekám a objednávám další návštěvu. A nebojte se využít i párové terapie.
S odstupem času ještě jednou děkuji.

Hned při první návštěvě máte pocit, že jste vítán, se zájmem vyslechnut, pohlazen po duši. Víte, že všechno bude zase dobré. Děkujeme :-)

Velmi děkuji paní doktorce za pomoc s mým problémem. Má příjemný a profesionální přístup. Všem mohu doporučit. Naprostá spokojenost.

Přístup paní doktorky je skvělý, vždy jsem odcházela s lepší náladou a znovu se těšila na další setkání, která probíhala v příjemné a dobře dostupné ordinaci. V průběhu 15ti měsíců jsem si díky docházeni na terapie a práce na sobě uvedomila spoustu veci a také spoustu veci dokázala změnit k lepšímu, vyrovnala se se svým ne jedním trapenim a získala pohled na veci z jiného úhlu a jsem nesmírně vděčná za všechny rady a cely průběh, protože paní doktorka Mullerova je opravdu profik, který mě motivuje a ke všemu úžasná zenska:) Dekuji

Moc ráda bych ještě jednou paní doktorce touto cestou poděkovala za její pomoc. Pro mě neřešitelný problém jsem se díky ní naučila velmi rychle zvládnout a bojovat s ním. Vlastně jsem ani nedoufala, že to může jít tak rychle. Paní doktorka je velmi milá, příjemná a chápavá. A i když jsme probíraly složité situace, vždy jsem po terapii odcházela uvolněná a s pocitem, že vše zvládnu a nic není problém. Ještě jednou děkuji a paní doktorce přeji ať se jí daří a všem, kteří hledají odbornou pomoc, mohu paní doktorku vřele doporučit. Pokud v budoucnu budu opět potřebovat pomoc, určitě se na ní znovu obrátím.

Moc ráda bych alespoň touto formou ještě jednou poděkovala paní doktorce za neuvěřitelnou pomoc a podporu. Chvílemi jsem si opravdu nebyla jistá jak dál a bála jsem se vůbec nějakou pomoc vyhledat, ale nakonec po každém sezení jsem odcházela s hlavou čistou a jasnějšími názory (občas vysmátá jak malá holka;). Paní doktorka je velice milá, chápavá a umí poradit. Takže jestli někdo váháte, zda ji navštívit, vřele doporučuji :)

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Děkuji za nabídku, už je objednán. Jen ještě chci upřesnit, že nechce pomoct s přijetím orientace na kluky, ale chce pomoct se té závislosti na mladé kluky zbavit. Chce udržet rodinu a neumí si sám pomoct, aby ho ti kluci už nelákali, ví že budoucnost s nimi nemá. Myslíte, že je pomoc možná? Děkuji.

Dobrý den, ano pomoc samozřejmě možná je pokud má klient chuť a motivaci na problému pracovat.

PhDr. Jana Müllerová, Ph.D.

Mám těžké psychické problémy.Je mi 32 a bydlím u rodičů, pracují v technických službách. Mám maturitu z gymnázia, pak jsem zkoušel několik vysokých škol ale žádnou jsem nedostudoval. Jsem velmi introvertní, nemám žádné kamarády a nikdy jsem neměl žádný vztah a jsem pořád panic. Jsem plešatý a hodně všude chlupatý.Neumím plavat, jezdit na kole se teď učím sám. Chci si koupit auto ale bojím že se pořádně řídit nikdy nenaučím (řidičák mám, ikdyž to bylo hodně těžké). Za život jsem nasbíral hodně mindráků,v životě mi nic nevychází a nevím co mám dělat. Přemýšlel jsem o psychiatrovi, aby mi předepsal nějaké prášky abych nevnímal , že jsem v bezvýchodné situaci. Přemýšlel jsem i o sebevraždě, nejraději bych všechno vymazal Nečekám, že mi někdo pomůže, asi to ani nejde, ale už zkouším všechno.

Dobrý den, ráda se vám budu věnovat objednejte se na webových stránkách v sekci objednání. Těším se. Dr. Jana Müllerová

PhDr. Jana Müllerová, Ph.D.