Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ráda bych zde řekla na adresu JK i jiných, že paní doktorka své práci i lidem opravdu dobře rozumí a moc nám pomohla, vždy umí pohladit i na duši a to je k úspěšnému léčení potřeba.

Mám s paní doktorkou dlouholeté zkušenosti a vím, že má pro své pacienty i jejich rodiny ohromné pochopení. Jsem jí velmi vděčná za syna, pro kterého udělala, co mohla, ještě v čase, kdy bylo v Praze jediné CT. Vyšetření vždy pečlivá, lékařský pohled celostný. Je skvělá a opravdu neradi jsme ji ztráceli přechodem do kategorie dospělých. Doporučuji těm, kdo mají opravdu vážný problém! JW

Chodím k ní už dlouhá léta a je skvělá!!!!!Moc dobře své práci rozumí!!!!!!

Paní doktorka Molínová je neuvěřitelně vzácný člověk, úžasná lékařka a patří jí náš obdiv i dík. Chodíme k ní se synkem, jeho stav se lepší, na problémy z jiných oblastí mdicíny si k ní chodíme pro homeopatika a ještě působí jako můj osobní psychoterapeut, výchovný poradce a často i zpovědník. Nevím jak se to stalo, ale od prvního setkání mám k paní doktorce Molínové obrovskou důvěru a při každé návštěvě ze mně po několika málo minutách lezou sami ty nejniternější problémy a starosti, jako by byla mou nejdůvěrnější přítelkyní. Kéž by každý lékař byl alespoň z poloviny tak dobrý, jako MuDr. Molínová

Úžasný člověk,když jsme se k ní po letech marného bušení na srdce a uši jiných doktorů dostali,měla jsem okamžitě pocit, že teď konečně někoho zajímáme. Věnuje se nám maximálně lékařsky i lidsky. Má pro mé děti víc porozumění, než vlastní otec a babička. Moc nám pomohla. Dcera je z problémů venku, syn ještě stále v její péči.
Vřele doporučuji.

..dokáže léčit děti, jejich rodiče...
ze všeho, co k tomu patří, a to nejen léky, ale i svým přístupem.
Léčí tělo, i jeho ducha.... Neradi jsme odcházeli s dcerou mezi dospělé pacienty.

vděční Javůrkovi

Paní doktorka skvělá, moc hodná k dětem, opravdu úžasný lékař! Doporučuji

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy potkala! Chodila jsem k ní celé dětství až do puberty. Má opravdový zájem o člověka a snaží se pomoci. Škoda, že už jsem odrostla a musím si najít dospělého lékaře.

Včera jsem poprvé se svým synem navštívila pani doktorku Molínovou. Ona i sestřička jsou úžasní! Přístup k nám byl natolik vřelý, že jsem se rozpovídala i já a pani doktorka se snaží pomoci nejen mému synovi, ale i mně.

Paní doktorka Molínová, nemám tolik slov chvály. Znám ji od půl roku mé dcery Michaely až do jejich 20ti let, kdy se o nás skvěle starala, profesionalita, porozumění, skvělý lékař. Všem rodičům doporučuji. Anna-Marie Vítová