Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní Doktorku Molínovou jsem poznala na základě doporučení z porodnice kde se má dcera narodila. Od 1.návštěvy se mi to tam nějako nezdálo (prostory, paní doktorka, rehabilitační sestřička). Pak šla má dcera na operaci a cvičit nemohla. Po rekonvalescenci jsem našla jinou paní doktorku specializace neurolog a hned nato i zařízení, kde se rehabilitujeme dodnes a s úspěchem. Myslím, že paní doktorce Molínové jde hlavně o to, aby někoho viděla a měla za to úhradu od pojištovny. Současná rehabilitace je v zařízení na Praze 4 v Horáčkově ulici, kde jsem spokojena, a dcera dělá pokroky. Když jsem viděla paní magistru fyzioterapeutku v tomto zařízení poprvé, hned jsem věděla, že je to ona ta pravá paní pro mou dceru.Taky tam umí v rehabilitaci velmi dobře zacvičit rodiče.

Před lety jsem k ní na doporučení chodila se synem s tehdy ještě nediagnostikovanou PAS.
Bohužel nemám dobrou zkušenost, nejprve byla lékařka pochopení samo, když jsem při jedné z dalších návštěv měla na něco jiný názor, v mžiku změnila přístup a to bohužel i k synovi.
Také mě překvapilo, že EEG se natáčelo v místnosti, kde probíhají rehabilitace, čili se rozhodně nedal zaručit klid v místnosti a syn neustále reagoval na ruch okolo; vyšetření pak nemohlo proběhnou dobře a výsledek nutně musel být zkreslený.
A doporučení dr. Molínové, abych se na syna podívala z hlediska numerologie - to je i pro mě, klonící se k různým alternativním způsobům léčby, trochu silná káva

Překvapuje mne tolik kladných hodnocení. Že bychom měli smůlu? Moje zkušenost je tato: Paní doktorka dává najevo, že ona všemu rozumí lépe, že váš názor je názor nezkušeného laika, jste něco jako nehodné děti a běda, pokud zmíníte jiný názor nějakého jejího kolegy - pak ji to úplně vytočí. Neustále bude vašemu dítěti doporučovat rehabilitaci, na které je finančně zainteresována a strašit vás důsledky, pokud ji nepodstoupíte. Její vyšetření jsou příliš rychlá a z odstupu času chybná.