Poskytujeme vyšetření zrakové ostrosti včetně předpisu brýlové korekce, vyšetření předního segmentu oka, vyšetření šedého zákalu včetně návaznosti na ...

• oftalmologie

Paní doktorka je vždy milá, a vysvětlí daný problém.Také sestřičky jsou vždy příjemné, a umí dobře svoji práci.

Profi přístup, podrobné vyšetření, vše je v pořádku.

U paní doktorky jsem byla se synem. Já i on jsme byli spokojení. Paní doktorka vše vysvětlila a s prckem měla trpělivost. Vyšetření nebylo odflaknuté, ale naopak podrobné. Všem doporučuji.

Paní doktorka Matušová je skvělý odborník a lékařka, která svou práci dělá srdcem. Všemi deseti doporučuji.

Umístění: jiné místo vyšetření zhoršeného zraku po 3 letech

Velké zklamání po stránce lidské i lékařské. V mém případě šlo o chybně stanovenou diagnozu - dioptrie, vystavení špatného předpisu na brýle.
S přibývajícím věkem 50+ a horšícím se zrakem mi Dr.Matušová paradoxně předepsala o 1/4 slabší dioptrie oproti stavu před třemi lety. Zjistila jsem to při čtení po zakoupení a výměně několikatisícových nových skel. S doktorkou jsem chtěla řešit případnou kompenzaci, ale ta se o tom vůbec nechtěla bavit a agresivně (co byste jako chtěla...?...atp.) mě odmítla, že to nehodlá řešit a ať neobtěžuji. Ano, chybu může udělat každý, ale sebestředná, předem připravená arogantní reakce je od lékaře neomluvitelná.