Odborný lékař kožní
Kochova 2/1227, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nemohu si stěžovat na paní doktorku a sestřičku.
Byla jsem tam vícerokráte a léčba, ochota,
přístup byly v pořádku.
Někteří lidé jsou nedočkaví, sprostí, neohleduplní a neznají co je zásada slušného
chování.
Já jsem spokojena pacoš, jinak bych odešla
k jinému lékaři.

Hodnocení lékaře je vždy ošidné. Já patřím k těm, kteří jsou velmi spokojení. Syn má těžkou formu akné nejen na obličeji, ale i zádech. V jiných kožních ambulancích nás buď odmítli, nebo objednací doby byly tak dlouhé, že by stav akné ještě zhoršil. Pak jsem se dozvěděla od známých o p. doktorce Mackové, objednáni jsme byli ihned! Paní doktorka Macková okamžitě nasadila léčbu, hodnotím její rychlý profesionální přístup. Díky ní pozoruji zlepšení zdravotního stavu syna. Takže děkuji.

náhodou jsem se v rámci svého povolání dozvěděla o této stránce, a tedy nezbývá než s hrůzou reagovat.Paní doktorku hodnotím velice kladně. Trápení, které jsem s akné zažívala, bylo téměř nepopsatelné a paní doktorka ze mne konečně udělala pěknou slečnu.
Nerozumím oněm nespokojeným, já doporučuji na sto procent.

Paní doktorku mi doporučila má známá a jsem velmi spokojen. Doktory hodnotím podle schopnosti mi pomoct a tady to bylo na jedničku. Nechci nikoho pomlouvat, protože špatný den má čas od času každý a kdo ne, tak se pouze přetvřuje.

Já se taky léčím asi rok s akné, jsem velmi spokojena, paní doktorka mi pomohla.
Na její přístup si taky nomohu stěžovat, vysvětlí a odpoví mi na vše, co se ptám.

Je mi 21 a k paní doktorce chodím již 8 let, do téměř svých 17 ti jsem trpěla opravdu velmi silným akné a byla jsem téměř zoufalá, paní doktorce se podařilo nastavit léčbu tak, že už si 5 let na to hrůzné období ani nevzpomenu. Žádnému jinému lékaři se nepodařilo mi pomoci a proto na paní doktorku nedám dopustit.

Já musím paní doktorku pochválit, mám periorální dermatitidu a paní doktorka mi vždy perfektně pomůže. Zrovna dnes se tam chystám, tak doufám, že mě nezklame...:D

Ja nemůžu souhlasit se všemi těmi negativními názory,jsem nad míru spokojená jak s paní doktorkou tak i s její novou milou sestřičkou,vždy se směje jako sluníčko a to bez ohledu zda je to starší či mladší pacient.Vždy pohladí vřelým slovem.
Je moc dobře,že si ji paní doktorka vybrala. S pozdravem spokojená pacientka z Havířova.

Nevim, co je pravdy na tech vsech negativnich nazorech, ale ja osobne jsem zatim spokojena. U p. doktorky jsem byla 3krat a nevzpominam si, ze by se ke me chovala nejak arogantne. Zato sestricka mi moc prijemna nebyla (pokud je tam porad ta sama). Pred par mesici jsem tam poslala mamku s problemem, ktereho se nekolik let nemohla zbavit a stacil tyden a problem byl pryc, takze tady taky nevidim problem. Tak doufam, ze nebudu muset svuj nazor nekdy v budoucnu zmenit.

Mně osobně pomohla.

Ale zajímavé je, že většina pozitivních ohlasů, přichází z jedné a též IP. (tady maskované jako IP: KB.EBF.EB.KFK, což na důvěře nepřidá...)

Zkuste, vzhledem k reputaci jsou tam minimální čekací doby a v případě nespokojenosti šup jinam...