Kochova 2/1227, Havířov
Odborný lékař kožní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nemohu si stěžovat na paní doktorku a sestřičku.
Byla jsem tam vícerokráte a léčba, ochota,
přístup byly v pořádku.
Někteří lidé jsou nedočkaví, sprostí, neohleduplní a neznají co je zásada slušného
chování.
Já jsem spokojena pacoš, jinak bych odešla
k jinému lékaři.

Hodnocení lékaře je vždy ošidné. Já patřím k těm, kteří jsou velmi spokojení. Syn má těžkou formu akné nejen na obličeji, ale i zádech. V jiných kožních ambulancích nás buď odmítli, nebo objednací doby byly tak dlouhé, že by stav akné ještě zhoršil. Pak jsem se dozvěděla od známých o p. doktorce Mackové, objednáni jsme byli ihned! Paní doktorka Macková okamžitě nasadila léčbu, hodnotím její rychlý profesionální přístup. Díky ní pozoruji zlepšení zdravotního stavu syna. Takže děkuji.

Dobrý den,
náhodou jsem se v rámci svého povolání dozvěděla o této stránce, a tedy nezbývá než s hrůzou reagovat.Paní doktorku hodnotím velice kladně. Trápení, které jsem s akné zažívala, bylo téměř nepopsatelné a paní doktorka ze mne konečně udělala pěknou slečnu.
Nerozumím oněm nespokojeným, já doporučuji na sto procent.

Paní doktorku mi doporučila má známá a jsem velmi spokojen. Doktory hodnotím podle schopnosti mi pomoct a tady to bylo na jedničku. Nechci nikoho pomlouvat, protože špatný den má čas od času každý a kdo ne, tak se pouze přetvřuje.

Já se taky léčím asi rok s akné, jsem velmi spokojena, paní doktorka mi pomohla.
Na její přístup si taky nomohu stěžovat, vysvětlí a odpoví mi na vše, co se ptám.

Je mi 21 a k paní doktorce chodím již 8 let, do téměř svých 17 ti jsem trpěla opravdu velmi silným akné a byla jsem téměř zoufalá, paní doktorce se podařilo nastavit léčbu tak, že už si 5 let na to hrůzné období ani nevzpomenu. Žádnému jinému lékaři se nepodařilo mi pomoci a proto na paní doktorku nedám dopustit.

Já musím paní doktorku pochválit, mám periorální dermatitidu a paní doktorka mi vždy perfektně pomůže. Zrovna dnes se tam chystám, tak doufám, že mě nezklame...:D

Ja nemůžu souhlasit se všemi těmi negativními názory,jsem nad míru spokojená jak s paní doktorkou tak i s její novou milou sestřičkou,vždy se směje jako sluníčko a to bez ohledu zda je to starší či mladší pacient.Vždy pohladí vřelým slovem.
Je moc dobře,že si ji paní doktorka vybrala. S pozdravem spokojená pacientka z Havířova.

Nevim, co je pravdy na tech vsech negativnich nazorech, ale ja osobne jsem zatim spokojena. U p. doktorky jsem byla 3krat a nevzpominam si, ze by se ke me chovala nejak arogantne. Zato sestricka mi moc prijemna nebyla (pokud je tam porad ta sama). Pred par mesici jsem tam poslala mamku s problemem, ktereho se nekolik let nemohla zbavit a stacil tyden a problem byl pryc, takze tady taky nevidim problem. Tak doufam, ze nebudu muset svuj nazor nekdy v budoucnu zmenit.

Mně osobně pomohla.

Ale zajímavé je, že většina pozitivních ohlasů, přichází z jedné a též IP. (tady maskované jako IP: KB.EBF.EB.KFK, což na důvěře nepřidá...)

Zkuste, vzhledem k reputaci jsou tam minimální čekací doby a v případě nespokojenosti šup jinam...