Odborný lékař kožní
Kochova 2/1227, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Velmi arogantní lékařka, nekomunikativní, nadřazené chování, nedostatečná léčba. Znamínka ,která jsou neustále drážděná prádlem odstraňuje za poplatky, ačkoli dříve tento zákrok byl hrazen pojišťovnou. Při vrozených potížích s pokožkou mi neumí pomoci, při lézích po poslední viróze nasadila hned kortikoidy, aniž by postižená místa prohlédla, eventuálně odebrala do laboratoře vzorky. Velká nespokojenost. Hledám nového lékaře.

Nemohu si stěžovat na paní doktorku a sestřičku.
Byla jsem tam vícerokráte a léčba, ochota,
přístup byly v pořádku.
Někteří lidé jsou nedočkaví, sprostí, neohleduplní a neznají co je zásada slušného
chování.
Já jsem spokojena pacoš, jinak bych odešla
k jinému lékaři.

Velmi stručně: arogantní lékařka s minimální impatií a schopností s pacientem cokoli konzultovat. Lékařská péče slabá, po více než roce bezůspěšné léčby lupénky odcházím k jinému lékaři.

Navštivil jsem Mudr Mackovou 11.7.2014 s drobnou vyrážkou mezi prsty levé ruky. V čekárně jsem čekal cca 2hod než jsem přišel na řadu. Po kontrole mi sdělila že jde o nějaké kvasinky, když jsem chtěl bližžší vysvětlení odpověď zněla ... však jsem Vám to už řekla. Předepsala mi antibiotika a dva druhy masitček. Předala mi lístek s datumem kontroly 17.7.2014.
V dobré víře jsem se zapsal do pořadníků pacientů v 7 hopd ráno přičemž jsem už byl sedmý v pořadí. Ordinační hodiny začínají v 8hod. Na řadu jsem přišel v 10,30hod, t.j. 3,5 hod sezení v čekárně. Když jsem chtěl vysvětlení po sestře, proč nestanovují datum a ale i hodinu kontroly, tak jak to dělají jiní ambulantní specialisté, tak mi bylo řečeno že je to věcí p. doktorky a kontroly probíhají během řádné ordinační doby dle pořadí zapsaných pacientů. Samořejmě jí mojí stížnost ihned vyzvonila a p doktorka mi v ordiaci zkontrolovala pohledem ruku a už spustila svou arogantní řeč, když jsem jí chtěl něco ve věci vysvětlit tak jsem ji skočil do řeči a její reakce byla, že první hovoří lékař. Myslím si že to není pravda protože neví úplně vše na co si stěžuji a už vynáší své moudra. Samořejmě že jsem se nedověděl proč má takovýto postup ale dostal jsem doporučení, že kdybych byl v v důchodu lékařem, chtěla by vidět jak bych to řešil já. To mě už tolik rozčílilo, že má odpověď zněla že nejsm vystudovaný lékař tak to řešit nemusím a tím jsem milé p. doktorce řekl, že už mě k ní nikdo nedonutí chodit. Urazila se, chtěla mi předat zdravotní dokumentaci za úhradu, což jsem odmítl a požádal o vrácení 30,- kč regulačního poplatku, který vyžadují předem aniž se na člověka lékař podívá. Ten mi byl arogantně vrácen. Tím jsem popsal svůj velmi negativní zážitek z ordinace p. Mackové a proto doporučují i jiným pacientům aby tuto arogantní lékařku bojkotovali. Když je v důchodu a na svou praxi nestačí po organizační stránce / nevím jaký je odborník v lékařské praxi / ať si v klidu doma užívá svého důchodu, nebo ať jedná se svýmí pacienty slušně.

Hodnocení lékaře je vždy ošidné. Já patřím k těm, kteří jsou velmi spokojení. Syn má těžkou formu akné nejen na obličeji, ale i zádech. V jiných kožních ambulancích nás buď odmítli, nebo objednací doby byly tak dlouhé, že by stav akné ještě zhoršil. Pak jsem se dozvěděla od známých o p. doktorce Mackové, objednáni jsme byli ihned! Paní doktorka Macková okamžitě nasadila léčbu, hodnotím její rychlý profesionální přístup. Díky ní pozoruji zlepšení zdravotního stavu syna. Takže děkuji.

Včera jsem navštívila paní doktorku, je naprosto neprofesionální, chovala se arogantně a navíc mi nestanovila žádnou diagnozu. Mám problémy s nehty a velmi nepřijemné svědění pod nehty, paní doktorka doporučila nepoužívat jar, tot vše :-) což mne velice pobavilo, jelikož používám mycí prostředky již léta a vždy jsem měla krásné pevné nehty. Nedoporučuji k ni vůbec chodit, naprosta ztráta času, Váš problém nevyřeší, budete muset stejně jinam.

Souhlasím s tím,že MuDr Macková je arogantní člověk.Když jsem k ní chodila před zhruba 10 lety,byla to mladá a ochotná doktorka a svou práci odváděla velice dobře.Když jsem u ni byla před 3 roky opět na odstranění znamínkek byla jsem jak Alenka v říši divů:svou práci odflákla a ještě se celou dobu tvářila,že ji neskutečně obtěžuji.Ona si holka neuvědomuje,že bez pacientů bude dost nahraná.

U paní doktorky jsem byla po dvaceti letech s pásovým oparem,sestřička byla zaneprázdněná a tak paní doktorka zavolala do ordinace mé jméno,vešla jsem a vybafla na mně,třicet korun. Byla jsem hodně zaskočená,protože, když jdu k jinému lékaři na kontrolu, tak tento poplatek neplatím.Bylo úterý po Vel.svátcích a já měla v peněžence 1 000Kč. Omlouvám se, ale nemám drobné,ale velmi ochotně jsem nabídla, že není problém zajít do lékárny rozměnit.To už jsem viděla, že nálada paní doktorky je velmi zlá.Říkám si klídek, pak jsem se divila co následovalo. Paní, kdyby se Vám to stalo v autobuse, tak by Vás řidič vyhodil. Co tím myslela paní doktorka ? Pokud si myslela, že je v právu, tak to měla udělat.!! Byla velmi nepříjemná. Když se vrátila sestra, tak na ní bafla, paní si dovolila přijít s tisicíkolrunou v úterý ...!! Tak nevím, dodnes, jestli se při kontrole platí a když ano, nevydala mi stejně potvrzení o zaplacení, kdo si ty peníze užije ? Pokud lékařka, tak by mohla mít aspoň za každých třicet korun radost. Nelíbilo se mi její chování, jsem důchodkyně a mohla by ke starším lidem mít úctu. Jiřina

náhodou jsem se v rámci svého povolání dozvěděla o této stránce, a tedy nezbývá než s hrůzou reagovat.Paní doktorku hodnotím velice kladně. Trápení, které jsem s akné zažívala, bylo téměř nepopsatelné a paní doktorka ze mne konečně udělala pěknou slečnu.
Nerozumím oněm nespokojeným, já doporučuji na sto procent.

Dobrý den,v životě jsem naštěstí kožního lékaře nevyhledávala,ale před nedávnem jsem musela kvůli dceři.Objevila se jí vyrážka po těle,která ji strašně svědila a dcera se začala škrábat až do krve.Jelikož se ale absolutně v kožních vyrážkách apod. nevyznám,tak jsem ihned navštívila nejbližšího kvalifikovaného lékaře MUDr.Jana Macková,která by měla být natolik vzdělaná,aby poznala co s moji dcerou je.Paní doktorka ihned poznala,že se jedná o atopický ekzém a předepsala krém.Po měsíci jsem běžela zpět za paní doktorkou,dcera na tom byla hůř a hůř a mě její pupínky začaly připomínat spíše pokousaní.Tudiž jsem se začala ptát,zda by to nemohlo být něco jiného než ekzém (př.štěnice jsem uvedla).Tak,že si není jistá odpověděla a opět jsme dostali mastičku na ekzém a letáček co vše nejíst a nedělat,aby se jí to nezhoršovalo.Po dalším měsíci se začala i moje druhá roční dcera škrábat a brečet bolestí,to už mi nedalo a vyhledala jsem jiného doktora,který okamžitě stanovil léčbu na svrab!!!!! Musel nás přeléčit celou rodinu,jelikož po tak dlouhém čase jsem to chytla i já s manželem.Chci moc poděkovat paní MUDr.Mackové za utrpení,které musely moje děti vytrpět!!!!!!Je strašná síla předepsat pro jistotu InfectoScab než ty trapné krémy!!!