Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Stochovská 43/530, Praha 6, Praha
Neurologie, myoskeletální medicína

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína

Abych hodnotil odbornost paní doktorky, musel bych být sám odborníkem. Což nejsem.
Takže čistě laicky a subjektivně - mě paní doktorka velmi pomohla. Zejména tím, že mi jako první neurolog byla schopná vysvětlit pozadí problému a pomohla mi pochopit souvislosti.
Za mě 5 hvězd a velice děkuji za lidský přístup.

Umístění: jiné místo epilepsie

Pani doktorku mohu jen doporucit,pomohla mi,uz pred lety a nyni znovu,je to skvely diagnostik,zatim co v jinych neurologickych ambulancich se vubec neobtezovali delat ani zakladni vysetreni,pani dokrorka mi pomohla behem dvou navstev,zatim co na Kladne je objednaci doba temer tri mesice pri akutnich problemech u pani doktorky to bylo 5 dni,velice si pani doktorky vazim,podle meho nazoru nejlepsi neurolog s kterym jsem se setkala a,ze jich nebylo malo,velice prijemna a ochotna,stejne tak cely personal v jeji ambulanci.J.Ilesova

Velmi dobrá paní doktorka s osobitým, pro mě příjemným přístupem. Každý jsme nějaký. nicméně po odborné stránce se domnívám, že je velmi kvalitní lékařka. Někdy se u ni čeká ale jestliže jsem objednán na určitou hodinu a někdo přileze po čtyřech, chápu, že ho vezme dřív.

Paní doktorka Letáková je výborná odbornici a hlavně má úžasný přístup k pacientovi, velmi přátelská, ochotná vyslechnout názory pacienta a léčení pak provádět ve vzájemné kooperaci,
protože každý je za své zdraví odpovědný především sám a pokud máte na pomoc někoho
jako je paní doktorka, je to výborné. Vřele doporučuji!

Paní doktorko mi velice pomohla, velice si vážím i toho, že mě vzala i v případě, že jsem nebyla objednána /jednalo se o akutní problém/. Trpělivě vyslechla mé potíže, pečlivě mě vyšetřila i ošetřila, doporučila rtg a cvičení, objednám se znovu na kontrolu. Děkuji a přála bych si více takových lékařek.

Nevím, komu co je když navštíví paní doktorku. Nicméně má velice profesionální a lidský přístup.
jsem jejím pacientem od r 2006. Nikdy bych neměnil, vždy mě pomohla a právě to že se ke zdravotním problémům staví velice lidsky s obrovskou profesionalitou. poslední roky jsem bohužel přišel do styku s velkým počtem zdravotního personálu a paní doktorku řadím mezi jedničky.
JEN DOPORUČUJI

Paní doktorka je fajn. Byla jsem u ní s potížemi, které bylo těžké identifikovat a těžko jsem to nesla. Nakonec se po všech možných vyšetřeních povedlo škaredé diagnózy vyloučit. Její lidský přístup mi ale dost pomohl.

MUDr. Jana Letáková je nejen velmi dobrou odbornicí neuroložkou, ale patně vůbec tou nejlepší pražskou neuroložkou, přesto ale s dokonale lidským a chápajícím přístupem k pacientovi s vynikajícími diagnostickými znalostmi a celostním chápáním mediciny.

Paní doktorka mi velmi pomohla s bolestmi páteře, kterou mi chtěl jiný lékař operovat. Nejen, že není třeba operace, ale v současné době po doporučených cvicích jsem téměř bez bolestí. Paní doktorka se vždy velice věnovala, snažila se přijít na řešení a hlavně, což jsem ocenila, mě nepanikařila diagnozami, jak moc jsem na tom špatně, ale byla velice pozitivní. Léčení je na delší spolupráci, je třeba se objednat a nečekat žádnou zázračnou injekci.

Profesionální přístup. Velmi příjemná paní doktorka s nádherným smíchem!
Krátké objednací lhůty bez dlouhého čekání v čekárně.
Velmi ji doporučuji!