Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Stochovská 43/530, Praha 6, Praha
Neurologie, myoskeletální medicína

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína Jiný

Přidávám se k těm, co popisují špatné zkušenosti. Špatná komunikace, de facto žádná, stejně jako žádná léčba, jen předepsání léků, s nimiž už jsem přišla po důkladném vyšetření na emergency. Uvádí-li někdo, že jednání vnímal jako arogantní a že dokonce křičela (!) , je to pro mě další důvod, proč si rychle hledat jiného neurologa. Bohužel, krátké objednací lhůty v Praze má snad jen MUDr. Letáková :-) .

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína Jiný

Paní doktorka je velice zvláštní osobnost. Říct pacientovi, že má psychosomatické potíže, když s tou bolesti se pacient setkává každé ráno.
Arogantní přístup, paní doktorka si zřejmě nevěděla se s mým problémem rady a tak se zaměřila na moje současné problémy.
Za mě neléčí, arogantní, léčbu nedokáže stanovit. Určitě doporučuji si o pár týdnů počkat déle k někomu jinému.

Když jsem byl u paní doktorky poprvé, zdála se mi celkem sympatická, chytrá a já jsem si říkal, že k ní rád budu chodit. Bohužel druhá návštěva byl naprostý rozdíl - paní doktorka byla velmi argonatní, křičela na mě a nebyla mi schopna poradit, když jsem jí řekl, že mi její cviky nepomáhají. Dlouho jsem nezažil, aby se ke mně nějaký doktor takto choval. Byl jsem doslova šokovaný. Navíc mi nadále nebyla schopna poradit, takže budu muset vyhledat jiného lékaře. Snad na mě nový lékař nebude ječet. P.S.: Nejvíc NESYMPATICKÁ A ARGONTANÍ je také sestra, ta je ještě tak 10x namyšlenější než paní doktorka. A to jsem paní doktorce před 2 měsíci chtěl dát 4 - 5 hvězd.

Neochotná a velmi arogantní lékařka. Všechno chce léčit pouze cvikem McKenzie metodou jako by byla spásná. Bože spadni na světě není jiný cvik a jiné potíže.Zavolal jsem že mám úděsný bolesti s nohou,že po tom cvičení se mi vše rapidně zhoršilo a tak mi řekla,že to je můj problém. Zkuste přijít o 10 min později a uvidíte její do nebe aroganci.Už k ní nikdy nepůjdu.Jednou jsem se zpozdil a dala mi termín zase až za měsíc a půl a to neskutečně trpím.....myslím že by se fakt měla zamyslet.....

Neuvěřitelně arogantní, nepříjemná a já si dovoluji říct že až nelidská lékařka bez špetky slušného chování!!! Když k paní Letákové příjdete s nějakým problémem přivítá Vás slovy ,,doufám, že Vám aspoň spadla cihla na hlavu, když tady jste" Nebyl to vtip. Bylo to myšleno vážně naprosto jízlivým arogantním tónem.. Vyšetření 0..Naprosto mi nepomohla a mám pocit, že ani nechtěla. Šla jsem ted na jinou neurologii-což je rozdíl obrovský- nebe a dudy.. Opravdu velmi, ale velmi NEDOPORUČUJI!!!!

O

Je ochotná, lidská ale je to tak všechno. Nijak mi nepomohla s mým problémem a prostě mě poslala pryč. Jen proto že si s mým problémem nevěděla rady (pravděpodobně). Našel jsem si na internetu jiného neurologa a ten mě nenechal mučit elektro šoky jako paní Letáková a prostě mi předepsal léky, které mi pomohly, protože věděl co dělá. Sice mě nevyléčil ale alespoň mi pomohl což paní doktorka Letáková nezvládla. Je dobrá ale to je tak maximálně trojka, přesto ji dávám pětku. Nemám rád doktory kteří z nějakého důvodu prdí na pacienty.

Cekala jsem bez objednani 1 a ctvrt hodiny v cekarne. Po vstupu do ordinace se me pani doktorka vubec nezeptala, co mi je. Rekla, ze mam-li akutni problem, mam jit
do nemocnice. A zavolala na sestru, at mi vrati 30 Kc, protoze vysetreni se nekonalo.