Na Odpoledni 1042/19, Přerov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Jiný

V životě jsem nezažil příjemnější a profesionálnější přístup. Z mé strany maximální spokojenost a to jak s paní doktorkou tak i sestřičkou.

Umístění: Jiný

V minulosti jsem navštěvovala více neurologů a paní Dr. Lacová je bezkonkurenčně nejlepší co se týče přístupu, zájmu, komunikace, určení diagnózy, zjištění potřebných dalších vyšetření, vysvětlení... prostě super jednička ve svém oboru i jednání s pacienty. Moc jí děkuji za pomoc.

Umístění: Jiný

Paní doktorka je jedním slovem skvělá, navštěvuji ji po operaci uralniho nervu a její přístup k pacientovi je jedinečný. V Přerově nemá konkurenci

Velmi milá paní doktorka,přesná diagnóza,hodně mi pomohla.
Odborník na svém místě.Více takových lékařů.

Umístění: neurologické vyšetření

Nikdy v životě jsem asi nenavštívil lepšího doktora. Komplexní a profesionální vyšetření. Přátelský přístup a přesná diagnóza. Paní doktorku doporučuji.

Umístění: akutní stav migrén

Na rozdíl od lékaře ve FNOL, paní doktorka po prvních několika minutách ihned správně diagnostikovala, blokaci krční páteře, čímž vyřešila několik let trvající problémy s výkyvy tlaku a migrénami.