Praktický lékař pro dospělé
Mírová 1537, Rychvald

Souhlasím s již uvedenou chválou - ochotná, milá, pečlivá, svědomitá, dobrý diagnostik.
Gulčíková

Paní doktorka je vynikající lékařka.Chodíme k ní celá rodina a ted i nevěsta, která se přistěhovala s Ostravy...vždy nás vyslechla a vždy určila přesnou diagnozu.Je milá ochotná řešit problémy přejeme jí hodně zdraví a hlavně spoustu úspěšnosti v práci tak i v osobním životě za celou rodinu Anna Hojecká

Paní doktorka je vynikající lékařkou, vždy vstřícná, má špičkové odborné znalosti.

Chodím k paní doktorce už dlouho skoro jako ke své nejlepší známé . Trochu delší čekání způsobeno zájmem paní doktorky o každého z nás stojí za to.Vyslechne ( a to uždnes málo kdo) a ordinuje prakticky bez chyby.Je příjemná ,lidská prostě fajn.

Paní doktorky si velice vážím.Je velmi přístupná,pacientovi se maximálně věnuje.
Takového lékaře potkáte jen velmi málo,je velmi milá a vyslechne si všechny vaše
potíže a snaží se je s váma pořešit a poradadit.Ráda Jí doporučím každému ,kdo
není splokojen se svým stávajícím lékařem,nebudete litovat.Já osobně Jí přeji úšpěšnost jak v práci ale také i osobním životě. 29.9.2011 Stolarčiková Renatá

Ochota a lidský přístup, odpornost, praxe, přístup k netradičním medikamentům.R

JSEM VELICE SPOKOJENÁ.VĚNUJE SE KAŽDÉMU PACIENTOVI SVĚDOMITĚ A JE VELICE PŘÍJEMNÁ.

nejlepší lékařka,ochotná milá,sleduje nové trendy a vždy určí správnou diagnozu,ten kdo tu dává nesouhlasy ať si léčí mindráky jinde,skvělý přístup k pacientům,Ema

Chodím k paní doktorce již víc než 15 let a zatím si nemohu stěžovat, ba naopak :-)

Když s něčím nesouhlasím, tak uvedu proč. A také se neschovávám za anonym, ale řeknu své jméno. Ráda bych věděla, co je to ua člověka!!!! Pořád budu trvat na tom, že je nejlepší v Rychvaldě a možná v celém kraji, protože jsem vlastně z Ostravy a do této vesnice, byť je to dnes město jsem se přistěhovala v r. 1999.