Odhadovaná doba odpovědi:

K Nemocnici 2306, Kladno

Aplikace všech druhů kontaktních čoček

Běžný termín

Diagnostické centrum makulárních i jiných sítnicových vad +8 Více

Oculeus s.r.o.

Jsme akreditované pracoviště ministerstva zdravotnictví a doškolovacím centrem institutu lékařů a farmaceutů (ILF).
v roce 2019 slavíme 25. výr...

Ukončené školy

• střední farmaceutická odborná škola
  • Univerzita Karlova Praha, lékařská fakulta - pediatrie

• Ruština,
  • Polština

Ocenění

• ČLK Diplom celoživotního vzdělávání
  • 2. místo ocenění českých podnikatelek , jako majitelka české firmy, která podnik vlastní a řídí

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (3)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé,prostředí příjemné,personál velmi ochotný a příjemný. děkuji Molíková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální péče, ochota celého týmu a lidský přístup, dodržení objednací doby. Mohu jen doporučit. Děkuji.

Navštívil jsem tuto ordinaci poprvé a byl jsem velice mile překvapen. Přístup je profesionální, vše jde velice rychle, navíc v ordinaci pracují sympatičtí a ochotní lidé a je zde hezké prostředí.

K paní doktorce Kühnelové již chodím spoustu let a nemohu si její péči o mé oči vynachválit. Vždy rychlé objednání, milý přístup ,jak paní doktorky, tak i celého kolektivu. Ordinace je vybavena nejmodernějšími přístroji jako je např. OCT. Mohu vřele jen doporučit. G.M.

ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s paní doktorkou.
Již od narození trápil mého syna neprůchodný slzný kanálek u očíčka.
Nepomohli ve Slaném ani opakovaně v Nemocnici na Kladně.
Po referencích jsem se objednala k paní doktorce Janě Kühnelové a po celkem třech návštěvách byl problém vyřešen. Paní doktorka je skutečný profesionál. Ostatní zaměstnanci jsou velmi příjemní a vstřícní. Díky paní doktorce se malý Šimůnek vyhnul operaci.
Děkujeme!
Dvořáková

Mé hodnocení vychází ze zhruba 15ti leté zkušenosti pacienta s oční ordinací Dr. Kuhnelové. Za celou dobu mně i časem dalším členům rodiny byl vždy poskytnut velice profesionální komplexní lékařský servis . Spolu s příkladným přístupem personálu jsem se jako pacient vždy cítil bezpečně s pocitem, že jsem na správném místě, kde mi pomohou řešit mé obtíže . Diagnostická vyšetření na řadě speciálních přístrojích ve své ordinaci (optický laser, oční CT a dalších) má Dr. Kuhnelová možnost konzultovat i s dalšími špičkovými specialisty v oboru s cílem dosáhnout co nejpřesnější diagnozu, aby léčba byla co nejůčinnější. Ke všem zákrokům umí MUDr. Kuhnelová podat pacientovi srozumitelné vysvětlení, které napomáhá nutné dobré spolupráci lékaře a pacienta. V tomto zdravotním zařízení je všem jasno, že péče o snad nejdůležitejší smyslový vjem – zrak nespočívá ve falešných slzách či přikládání čaje, že k prevenci a léčbě jsou nutné speciální přístroje a měřidla, kterými ordinace Dr. Kuhnelové je vybavena. Jejich využívání ve prospěch pacientů vidím jako standardní zdravotní péči a bylo by fajn, kdyby to tak viděly i zdravotní pojišťovny, resp. zákonodárci. Dobré je si vypnout na 2 hodiny večer proud a zjišťovat, jak se dá zrak snadno nahradit. Za dlouholetou skvělou péči MUDr. Kuhnelové i celému kolektivu velice děkuji i za všechny dny, o které díky této ordinaci budu déle vídat svět alespoň tak, jak ho vidím dnes. V úctě Václav Švarc s rodinou

Paní doktorku znám nějakou dobu osobně a když jsem ji svěřila sve obavy o oči, nabídla mi službu jejich kliniky. S malym ditetem mam slozitejsi casove moznosti, takze mě dokonce po predchozi domluve vzali dnes (v sobotu) kdy normalne fujguje "jen" optika.
Dostalo se mi skvele pece a naprosto komplexniho vysetreni vcetne CT oci a vysetreni Optickym laserem, kterym je klinika vybavena. Vsichni byli velmi prijemni, profesionalni a trpelivi. Kazdou proceduru mi predem vysvetlili stejne tak jako mi pani doktorka pote jednoduse a srozumitelne vysvetlila kde a jak vznikaji me obtize a jake maji reseni. V optice jsme nakonec rovnou vybrali vhodne bryle.
Nejde nez opravdu srdecne podekovat za uzasnou peci a servis, ktery mi doopravdy zlepsil naladu. Kez by podobnych zdravotnických zarizeni existovalo vice. Skutecne se vyplati si na kliniku zajet i mnoho kilometru.
Dekuji :)

Dobrý den, do ordinace paní doktorky chodím už mnoho let a nezbývá mi nic jiného, než celému týmu poděkovat. Musím ocenit velice profesionální a vstřícný přístup celého personálu. Paní doktorka velice přesně a přitom srozumitelně, jako laikovi, dokáže sdělit diagnózu a způsob léčby.
Zvláště bych chtěl ocenit úterní ordinaci bez objednání. Pro ty, jež jsou časově a pracovně velmi zaneprázdněni ( a je nás v dnešní době čím dál více ), velmi vítaná příležitost k návštěvě.
Děkuji Kuchynka

K paní doktorce Kühnelové chodím již několik let. Vyhovuje mi komplexnost všech služeb na jednom místě. Personál na klinice je velice milý, profesionální a fundovaný. Vždy mi vyjdou vstříc a jsou velmi ochotní nabídnout jakýkoliv termín. Ač za paní doktorkou dojíždím několik desítek kilometrů, stojí mi to za to. Přála bych si víc takových funkčních lékařských zařízení.
V. Králová

Navštěvuji paní doktorku Kühnelovou už několik let a jsem s jejími službami velmi spokojená. Její tým na mne působí vysoce profesionálně. Vyhovuje mi komplexnost služeb na oční klinice.