Fakultní nemocnice U sv. Anny - Urologické oddělení
Pekařská 53, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Velmi milá paní doktorko a přátelským přístupem. Vše podrobně vysvětlila a pečlivě vyšetřila.

Paní doktorka mi moc pomohla, má velice trpělivý přístup, vše mi vysvětlila, dobře poradila, psychycky mě uklidnila a byla velice hodná a i když jsem nebyla její pacientka, tak mi moc pomohla! Takových lékařů s tímto přístupem k nám pacientům, kéž by bylo více!!!!!!

S paní doktorkou jsem velice spokojený, má lidský přístup, vždy dobře poradí a vůbec je to fajn lékařka. Více takových.

Pani doktorka,ktera je vynikajici a vzdy to se mnou mysli dobre.

Po sáhodlouhých vyšetřeních u jiných urologů,jsem se díky bohu dostala do rukou paní doktorce..s trpělivostí mě vyslechla,s lidským přístupem poradila,s úsměvem vysvětlila..a spoustu dalších drobností nad rámec svých povinností..jedním slovem vynikající..

Paní doktorka má velmi lidský přístup, všechno srozumitelně vysvětlí, ochotná, pečlivá, milá, usměvavá. Kéž by takoví byli všichni...

Nemůžu si vůbec stěžovat, ze začátku mě sice trošku peskovala za krátké trička, ale měla pravdu. díky ní už teď můžu docela dobře fungovat bez neustále se opakujících zánětů močového měchýře.

Vynikající, ochotná, perfektní lidský přístup, prostě špica. RR.

Taky si paní doktorku nemůžu vynáchválit. POmůže se vším!

Přesně k této paní doktorce chodím, je vážně skvělá! Moc mi pomohla s mými urologickými problémy, vím, že kdykoliv se na ni mohu obrátit, poradí, pomůže!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

včera jsem si všiml, že se mi na penisu udělal hnědý flek. Není nijak vystouplí ani bolestiví, průměr cca 4-5mm vypadá jako znaménko, při natažení kůže se flíček také roztáhne, vzdálenost od kořene je cca 5 cm hned na kůži.. Je mi 28. Flek je přímo na velice tenké žilce.Předem děkuji

Dobrý den, nejlépe asi ukázat obvodnímu lékaři a ten rozhodne, je-li nutné nějaké další vyšetření.

MUDr. Jana Kubátová

Dobrý den, bude mi 15 let a mám problém s penisem. Nejde mi stáhnout predkozka a to vůbec, ta kůže je prostě nějak celá spojená... Mám pouze otvor na močení a potřeboval bych radu. Vím že je normální o takovýchto věcech mluvit s rodičema ale je to trapné a nechce se mi do toho. předem děkuji za odpověď.

Určitě si zajdi za svou dětskou lékařkou a řekni jí to. Pošle tě pravděpodobně na urologii, tam ale už budeš muset s rodičem. Je to celkem častý problém a dá se snadno a dobře vyřešit.

MUDr. Jana Kubátová