Jana Kobyláková, otorinolaryngolog Moravský Krumlov

MUDr. Jana Kobyláková

Otorinolaryngolog

Znojemská 235, Moravský Krumlov
ORL ambulance

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

C

Přes počáteční rozpaky co se píchání ucha týče (několik let nazpět) - musím říct - že jsem s paní doktorkou velmi spokojena, nemám problém svěřit do její péče své dítě, absolutně jí věřím. Pomohla mému synovi, když to potřeboval. Dokonce nám zařídila i termín pobytu v nemocnici.

K paní doktorce chodím už 44 let, tudíž od dětství a s mými dětmi už 22 let.
Mám ji velice ráda, je lidská, pokud pacient není hysterik, vše probíhá v klidu.
Velice si jí vážím za její odbornost a přátelský přístup.

K paní doktorce jsem přešla na doporučení od mé známé ze zdravotnictví a zatím nelituji v žádném případě. Po předchozích nepříliš dobrých zkušenostech s některými doktory ze znojemské nemocnice u této doktorky můžu s klidným svědomím říct, že je to opravdu zkušený a léta znalý otorinolaryngolog na svém místě. Paní doktorku určitě doporučuji.

Paní doktorku navštěvuji já i celá rodina řadu let. Pomohla i s letitými problémy dutin, které se nedařily dlouhodobě vyléčit ve Znojmě.

Paní doktorka je výborná. Děkuji za péči.

Zásadně nesouhlasím s názorem, že paní doktorka používá zastaralé metody. Je zcela nepochybné, že vybavením se jedná o jednu z nejlepších ORL ordinací široko daleko. Její diagnostická a léčebná péče je na té nejvyšší úrovni. Pokud hledáte dobrého ORL specialistu, zamiřte právě sem.