Jana Jászberényiová, pediatr Brno

MUDr. Jana Jászberényiová

Uložit

Pediatr Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kamínky 13, Brno
Ambulance PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ambulance PL pro děti a dorost Jiný

Pani doktorku znam od svych dvou let, velmi mila a pratelska, jednim slovem profesional hodne mi pomohla.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance PL pro děti a dorost

Mám dvě děti, nyní již téměř dospělé. Od narození jsme s paní doktorkou konzultovaly jejich zdravotní stav když bylo potřeba. Díky jejímu odbornému, vstřícnému a pečujícímu přístupu jsou obě děti zdravé. Paní doktorka Jászberényiová je profesionál s letitými zkušenostmi.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka dovede být velice milá, nicméně dovede být i velice nepříjemná. Syn měl cca dva měsíce záchvaty suchého dráždivého kašle, chvílemi ani nemohl popadnout dech. Opakovaně jsem ordinaci navštěvovala a doufala, že se na příčinu příjde. Poté, co jsme vyzkoušeli několik homeopatických sirupů a výsledek nebyl žádný, jsem se dožadovala odeslání ke specialistovi. Paní doktorka nás tedy milostivě odeslala na ORL a snímek plic. Bez nálezu. Poté jsme konečně dostali žádanku na alergologii. Pochopitelně jsem si vyslechla plno ironických poznámek, jak každá matka tlačí své dítě na alergologii. Jen podotýkám, že v rodině je astma, alergie i ekzém, takže odeslání k alergologovi je na místě. Z krevních testů zjistili, že syn prodělal parapertusy, kterou paní doktorka jaksi neodhalila. Od té doby je každá viroza velký problém a syn kašle i měsíc (prodělal ji cca před 2 roky). Od paní doktorky jsme pochopitelně odešli a v žádném případě ji nemohu doporučit. Její záliba v homeopatii je fajn, ale parapertuse se tím nevyléčí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktrorka je dle mého názoru ochotná, příjemná k dětem, souhlasím s níže uvedeným názorem (paní Chvátalová). Jsem taky ráda, že hned nedáva antibiotika. Odborně se ale nejdřív ujisťuje, jestli je fakt není podtřeba (vyšetří, popř. i krev, pošle na odborná vyšetření, když je potřeba, nebo i když požádám). A homeopatika poradí, ale když nechci, nenutí mi je, takže já - doporučuji, včetně milé paní sestřičky.


Ověřeny pacient

U paní doktorky si velice vážím jejího klidu a rozvahy, stejně tak jako jejího partnerského přístupu k rodičům. Dále velice oceňuji její přátelský a velmi osobní přístup k dětem. O tom, že zdarma nabízí homeopatickou poradnu, za kterou si spousta odborníků nechá platit ani nemluvím. Nejsem zastánce zbytečného podávání antibiotik a proto jsem velice ráda, že jsme již několikrát po společné domluvě zvolily taktiku vyčkávání a děti se nakonec bez antibiotik obešly. Samozřejmě vždy paní doktorka překontrolovala s několikadenním odstupem stav dětí, aby se přesvědčila, že nemoc je zvládnutá. Pokud narazí na problém dotýkající se jiného oboru, neváhá odeslat k odborníkovi. Dle mého názoru je to profesionál na svém místě. Lékařka jakou si pro své děti představuji.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi slabá.. nehledě na to, že mému bratrovi nedokázala určit diagnózu a podávala mu plno různých antibiotik a on měl streptokoka, díky neschopnosti paní doktorky se mu to usadilo na játra a má už bohužel napořád lupenku! Mě zrovna teď nehodlá vyléčit stafylokoka zlatého! její argument je ten, že to není potřeba!!! od 6 let omdlévám a paní doktorka mě až teď poslala na kardiologii, bohužel to zanedbala a mám vadu na srdci. Paní doktorku opravdu nedoporučuji a to tu nechci zveřejňovat vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


-
Ověřeny pacient

Souhlasím s posledním názorem, já taky vždy měla "zánět nosohltanu"asi neumí určit jinou diagnózu, moje děti mají stejné příznaky jako já tehdy, a jejich doktorka na mě vykulila oči s tím že zánět nosohltanu je naprostá blbost

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Co k tomu víc říct, myslím že většina mluví za mě, chodila k ní od dětství, a jediná nemoc co jsem kdy měla byla zánět nosohltanu, no posuďte, není to za 17 let nějaké divné? je to asi věc názoru a nemoci dítěte, ale já určitě nedoporučuji, myslím, že v Brně jsou mnohem lepší doktorky :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


...


Koukám, že jsou tu všichni proti paní doktorce zaujatí. Je to obvoďačka, takže od ní nečekám zázraky, ale zato je nejlepší, jakou jsem kdy měla. A že jsem jich pár poznala. A vy všichni nespokojenci si choďte za jinýma, kteří vám budou předepisovat antibiotika i na rýmečku, ale pak se nedivte, že vám nezaberou, až je budete opravdu potřebovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti