Jana Jászberényiová, pediatr Brno

MUDr. Jana Jászberényiová

Pediatr Více

Kamínky 13, Brno
Ambulance PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ambulance PL pro děti a dorost Jiný

Pani doktorku znam od svych dvou let, velmi mila a pratelska, jednim slovem profesional hodne mi pomohla.

Umístění: Ambulance PL pro děti a dorost

Mám dvě děti, nyní již téměř dospělé. Od narození jsme s paní doktorkou konzultovaly jejich zdravotní stav když bylo potřeba. Díky jejímu odbornému, vstřícnému a pečujícímu přístupu jsou obě děti zdravé. Paní doktorka Jászberényiová je profesionál s letitými zkušenostmi.

Paní doktorka dovede být velice milá, nicméně dovede být i velice nepříjemná. Syn měl cca dva měsíce záchvaty suchého dráždivého kašle, chvílemi ani nemohl popadnout dech. Opakovaně jsem ordinaci navštěvovala a doufala, že se na příčinu příjde. Poté, co jsme vyzkoušeli několik homeopatických sirupů a výsledek nebyl žádný, jsem se dožadovala odeslání ke specialistovi. Paní doktorka nás tedy milostivě odeslala na ORL a snímek plic. Bez nálezu. Poté jsme konečně dostali žádanku na alergologii. Pochopitelně jsem si vyslechla plno ironických poznámek, jak každá matka tlačí své dítě na alergologii. Jen podotýkám, že v rodině je astma, alergie i ekzém, takže odeslání k alergologovi je na místě. Z krevních testů zjistili, že syn prodělal parapertusy, kterou paní doktorka jaksi neodhalila. Od té doby je každá viroza velký problém a syn kašle i měsíc (prodělal ji cca před 2 roky). Od paní doktorky jsme pochopitelně odešli a v žádném případě ji nemohu doporučit. Její záliba v homeopatii je fajn, ale parapertuse se tím nevyléčí.

Paní doktrorka je dle mého názoru ochotná, příjemná k dětem, souhlasím s níže uvedeným názorem (paní Chvátalová). Jsem taky ráda, že hned nedáva antibiotika. Odborně se ale nejdřív ujisťuje, jestli je fakt není podtřeba (vyšetří, popř. i krev, pošle na odborná vyšetření, když je potřeba, nebo i když požádám). A homeopatika poradí, ale když nechci, nenutí mi je, takže já - doporučuji, včetně milé paní sestřičky.

U paní doktorky si velice vážím jejího klidu a rozvahy, stejně tak jako jejího partnerského přístupu k rodičům. Dále velice oceňuji její přátelský a velmi osobní přístup k dětem. O tom, že zdarma nabízí homeopatickou poradnu, za kterou si spousta odborníků nechá platit ani nemluvím. Nejsem zastánce zbytečného podávání antibiotik a proto jsem velice ráda, že jsme již několikrát po společné domluvě zvolily taktiku vyčkávání a děti se nakonec bez antibiotik obešly. Samozřejmě vždy paní doktorka překontrolovala s několikadenním odstupem stav dětí, aby se přesvědčila, že nemoc je zvládnutá. Pokud narazí na problém dotýkající se jiného oboru, neváhá odeslat k odborníkovi. Dle mého názoru je to profesionál na svém místě. Lékařka jakou si pro své děti představuji.

Paní doktorka je velmi slabá.. nehledě na to, že mému bratrovi nedokázala určit diagnózu a podávala mu plno různých antibiotik a on měl streptokoka, díky neschopnosti paní doktorky se mu to usadilo na játra a má už bohužel napořád lupenku! Mě zrovna teď nehodlá vyléčit stafylokoka zlatého! její argument je ten, že to není potřeba!!! od 6 let omdlévám a paní doktorka mě až teď poslala na kardiologii, bohužel to zanedbala a mám vadu na srdci. Paní doktorku opravdu nedoporučuji a to tu nechci zveřejňovat vše.

Souhlasím s posledním názorem, já taky vždy měla "zánět nosohltanu"asi neumí určit jinou diagnózu, moje děti mají stejné příznaky jako já tehdy, a jejich doktorka na mě vykulila oči s tím že zánět nosohltanu je naprostá blbost

Co k tomu víc říct, myslím že většina mluví za mě, chodila k ní od dětství, a jediná nemoc co jsem kdy měla byla zánět nosohltanu, no posuďte, není to za 17 let nějaké divné? je to asi věc názoru a nemoci dítěte, ale já určitě nedoporučuji, myslím, že v Brně jsou mnohem lepší doktorky :)

...

Koukám, že jsou tu všichni proti paní doktorce zaujatí. Je to obvoďačka, takže od ní nečekám zázraky, ale zato je nejlepší, jakou jsem kdy měla. A že jsem jich pár poznala. A vy všichni nespokojenci si choďte za jinýma, kteří vám budou předepisovat antibiotika i na rýmečku, ale pak se nedivte, že vám nezaberou, až je budete opravdu potřebovat.