Ordinace PL pro děti a dorost
Nosálovská 13, Vyškov

Když se mi před pár lety narodil chlapeček, tak jsem byla šťastná, že zrovna tato paní doktorka nás vzala pod svá křídla. Bohužel v současné době právě od ní přecházíme jinam a mám pocit, že všechno bude dozajista lepší než tohle: každý den jiný lékař (někdy dcera, někdy manžel...) - takže daný lékař ani přesně netuší, jaké dítko před ním stojí a co už má všechno za sebou, dále prvoplánové předepisování nejlevnějších léků či pro jistotu nepředepsání ničeho a doporučení nákupu v lékárně za své, také dosti vysoké poplatky za vše možné, rovněž naprosto neodůvodněné požadavky a postupy (na tohle vyšetření já vás poslat nemůžu, tento poukaz na vyšetření si musíte sehnat u specialisty, odneste si odběry do nemocnice - klidně i s nemocným dítětem v náručí v -30 stupňovém mrazu apod.). Když byl malý ještě prcek, zrovna probíhala změna ve zpoplatnění očkování proti rotavirům a z paní doktorky bylo naprosto patrné, že potřebuje udat nakoupené vakcíny, aby je rodiče zaplatili a nemusela to hradit ze svého, tak se snažila různě nabádat, jestli bychom to tak nechtěli apod. Manželovi se protočily panenky, když to slyšel. Když měl syn hnisavou angínu, tak nejprv dostal nějaké léky asi za 30Kč, po nichž se nejdřív osypal a pak sesypal, teprv potom dala nějakou lepší sortu a rázem se problémy téměř upravily. Takže drobkovo bolení natáhla o více než týden naprosto zbytečně. Na druhou stranu musím říct, že sestřičky, i když se tam dost v posledních letech střídají, tak má výborné, s nimi jsem moc spokojená. Doufám, že i u nové lékařky to budu moci konstatovat. Dneska svého rozhodnutí registrovat se k MUDr. Hubinkové lituji a protože očekáváme za pár týdnů druhého chlapečka, chci, aby on měl péči stoprocentní. Věřím, že zkušeností má paní doktorka narozdávání a před lety musela být třída, ale dneska ji asi melou kola farmaceutické lobby a ceník výkonů stanovený zdravotními pojišťovnami. Bohužel pro ni i pro její malé pacienty.

Na základě toho webu jsem tam přehlásila děti, jelikož jsme se sem přistěhovali. Jednak mě zarazilo, že je to ordinace paní dokorky Jany Hubinkové a ono když přijdete v pondělí, je tam její dcera, jiný den zas manžel. No co to je proboha??
Vždyt ona ani neví, že syn trpí astmatem a to jsem ji donesla všechny výsledky, vůbec si to asi nečete. Vzhledem ke střídání více doktorů v této ordinaci nemohu doporučit. Nic o Vás asi ani nebude zjišťovat. Navíc kluk měl 3 antibiotika po sobě, vůbec nezabrali, byl přes měsíc doma. Dává pořád ty samé značky léků, myslím, že jde spíš o reklamu farm. společnostem, než o léčbu.

K paní doktorce jsem chodil od narození. Se vsim mi pomohla, byla vztricna a nemoc vzdy rychle ustoupila. Byla na mne hodna takze jsem k ni chodila rad.

K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě. A přihlásila jsem k ní i své děti, byť tam obvodem "nepatřily". Celá léta jsem s ní byla velmi spokojená, velice jsem si jí vážila i po odborné stránce. Ale se změnou doby došlo i ke změně paní doktorky. Na odborné úrovi je určitě určitě stále je velmi dobré, je stále i velmi milá, ale přesto se něco změnilo. Osobně si myslím, že paní doktorka podlehla tlaku pojišťoven na snižování nákladů. Dřív by se určitě nestalo, že díte které prodělalo několik nemocí s vysokými horečkami, které bylo v krátké době nutno léčit atb. neprovedla citlivost na atb., jakékoliv vyšetření krve (ani na leukocyty)a neposlala dítě k dalšímu vyšetření k odborníkům na imunologii atd. Inu, všechno stojí peníze a pojišťovny nutí lékaře snižovat náklady. Je však otázkou, kde má šetření hranice. Tedy pokud jde o diagnozu, těžké stavy, ohrožení života - paní doktorka patří k nejlepším lékařům, co znám. Ale může se Vám stát, že se u ní setkáte ne s nejlepší a nejúčinnější léčbou svých dětí, ale s tou nejlevnější. Což je škoda.

Od narození jsem k ní chodila, pak ale odcestovala a já musela chodit k doktorce Dvořákové, ta nebyla špatná, ale jako paní doktorka Hubinková nebyla. Po návratu znovu ordinovala, ale já už k ní nechodila, ale mám příhodu, kdy mi paní doktorka Hubinková zachránila život, bylo to ve čtvrtek - kdy dr.Dvořáková neordinovala, tak jsem byla s moji mámou u dr.Hubinkové a ta hned poznala, že mám akutní zánět slepého střeva (který jsem měla od pondělí) a okamžitě jsem putovala na operační sál, po operaci nám bylo sděleno, že mě operovali za půl minuty dvanáct. VELKÝ DÍK PANÍ DOKTORCE HUBINKOVÉ !!!!!!!!!!!!!!! Se synem k ní také chodím a jsem naprosto spokojená i můj chlapec.

X

K paní doktorce Hubinkové jsem chodila už jako miminko a celou dobu jsem s ní byla spokojená, proto jsem k ní přihlásila i svoje děti. Souhlasím s ostatními názory, že zbytečně nepředepisuje antibiotika, nikdy nic nezanedbala. My jsme naprosto spokojeni. Jedinou výtku bych přece jenom měla a to jsou drahé poplatky za potvrzení, výpisy z karty apod. Např. 100Kč za razítko na papír do školky a to na prcka ani nekoukla. Hold i medicína je v dnešní době business.

Naprosto normální ženská se skvělým přístupem k dětem i rodičům. Zbytečně nepředepisuje léky, uznává osvědčené postupy našich babiček a přitom nic nezanedbá!! Lékaře rozhodně nehodnotím podle případných poplatků za vydané dokumenty, ale podle přístupu a kvalifikace.

s paní doktorkou jsem velmi spokojena. chodím k ní s oběma mými dětmi. Je velice vstřícná, milá a s dětmi to opravdu umí. má na nás vždy čas. Důkladně vyšetřuje, nic nezanedbá. Je to zkušená lékařka. Vysvětlí mi vždy všechny nejasnosti ohledně zdrav. stavu mých dětí. Vřele ji doporučuji všem maminkám, které zrovna hledají pediatra pro své dítě.

Takové vysoké poplatky za různá potvrzení, jako u paní doktorky Hubínkové nejsou u žádného dětského lékaře.

Skvělá lékařka. Byla jsem její pacientkou od narození a nikdy nebyla nepříjemná nebo náladová, vždy mi pomohla. Jako dítě jsem měla velké štěstí, že jsem měla takovou lékařku.Nezanedbala žádnou nemoc.Nikdy jsem se nebála a vždy se na ni těšila.