Jana Hejhalová, imunolog Praha

Jana Hejhalová

Imunolog, Pediatr

Libčická 396, Praha
Ordinace pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Bere děti z Čimic i po domácím porodu. Lze s ní prohovořit individuální plán očkování. Navštěvuje pacienty doma. Přístup vlídný, i sestřička je skvělá.

Zatím jsme v péči jen chvíli
lze s ni diskutovat o důležitosti očkování
chodi domu po porodu
převzala bez problémů do peče dítě po ambulantnim porodu

Velmi dobrá dětská doktorka, zkušená, k dětem velmi milá a trpělivá, naše děti k ní chodí rády, nebojí se. Podle mého názoru rozumná - nepředepisuje zbytečně léky, např. antibiotika, když to není nezbytné. Je zároveň alergoložka, což se nám hodí, máme 2 děti alergiky. Má také skvělou sestru, která si pacienty pamatuje a také je milá k dětem.

Paní doktorka Hejhalová je velmi příjemná a tolerantí.Při léčbě umí vše dobře vysvtlit a je velmi pečlivá.
Nikdy nic nezanedbá a umí to s dětmi, je proste nejlepší co znám.

Paní doktorka Hejhalová pro mě vždy byla,je a bude tou nejlepší doktorkou. Chodila jsem k ní od dětství, byla vždycky vstřícná,milá a hodná a měla se mnou vždy spoustu trpělivosti. Nebyla jsem nejjednodušší pacient:-)

Paní doktorku Hejhalovou můžu jen doporučit. Sama jsem její péčí prošla od kojence až po dospělost. Vždy byla milá a neměla jsem z ní nikdy strach. Když jsem byla půl roku nemocná, dala mi dobré léky a doporučila dobrou léčbu. Moje sestra prošla její ordinací také od dětství až po dospělost a dnes si jí vybrala jako doktorku pro své dvě děti, i když už patří pod jiný obvod a musí jet chvíli autobusem. Doporučuji.

Paní doktorku Hejhalovou známe již 20let, stará se vzorně o všechny 3 naše děti od malička (nejstarší syn již musel přejít k lékaři pro dospělé). Vždy jsme byli velmi spokojeni a děti k ní chodí rády. Je moudrá, pečlivá, příjemná a trpělivá, zdravotní péče výborná. Doufám, že u ní budeme moci zůstat až do dospělosti všech dětí. Úspěšně se stará i o mnoho dětí našich přátel, kterým ji rádi doporučujeme.

Dobrý den tato lékařka je velmi dobrá,a proto vám ji velmi doporučuji.

Dr Hejhalová nám moc vyhovuje.

Paní doktorka je velmi příjemná a tolerantí.Při léčbě umí vše dobře vysvtlit a je velmi pečlivá.