Ordinace pro děti a dorost
Libčická 396, Praha

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Paní doktorka nám poslední dobou vždy řekne, že se s tím nic nedělá. Ať už děti kašlou, mají teplotu, nebo syna bolí klouby při pohybu. Nenapíše ani žádanku ke specialistovi. ORL i ortoped, kam jsme se nakonec dostali bez žádanky, ale pomoci umějí.

Bere děti z Čimic i po domácím porodu. Lze s ní prohovořit individuální plán očkování. Navštěvuje pacienty doma. Přístup vlídný, i sestřička je skvělá.

Zatím jsme v péči jen chvíli
lze s ni diskutovat o důležitosti očkování
chodi domu po porodu
převzala bez problémů do peče dítě po ambulantnim porodu

K této paní doktorce jsme chodili s bratrem jako děti. U mě včas nerozpoznala skoliózu páteře - vlastně ji nepoznala nikdy... až lékař pro dospělé mě odeslal ke specialistům, kteří "lomili rukama", kdybych začala včas cvičit, nemuselo být poškození tak veliké.... Bratra zas léčila cca do 5 let antibiotiky - dostával je co 2 měsíce. Až v 5 letech se mamce podařilo přes známé zajistit vyšetření na alergologii, které potvrdilo různé alergie a potažmo zbytečnost podávání atb. Pravda, bylo to před 25 lety... třeba se paní doktorka v diagnostice zlepšila. Nicméně jako člověka jsme ji měli nesmírně rádi, vždycky byla milá, hodná...

Nedoporučuji.

Při poslední návštěvě nás paní doktorka opravdu zklamala a opravdu jsme nečekali tak neprofesionální přístup. Při rozhovoru pravila, že s námi má "akorát práci" a měli bychom se přehlásit k lékaři v místě svého trv. bydliště. Proto ztratila moji důvěru natolik, že jsme přešli k jinému lékaři. Doufám, že takovou větu, při které mne pořádně zamrazilo, už nikdy od lékaře, kterému plně důvěřuji a svěřuji mu své dítě, neuslyším. Takto by se nikdy neměl chovat lékař ke svému pacientovi.

Velmi dobrá dětská doktorka, zkušená, k dětem velmi milá a trpělivá, naše děti k ní chodí rády, nebojí se. Podle mého názoru rozumná - nepředepisuje zbytečně léky, např. antibiotika, když to není nezbytné. Je zároveň alergoložka, což se nám hodí, máme 2 děti alergiky. Má také skvělou sestru, která si pacienty pamatuje a také je milá k dětem.

Paní doktorka Hejhalová je velmi příjemná a tolerantí.Při léčbě umí vše dobře vysvtlit a je velmi pečlivá.
Nikdy nic nezanedbá a umí to s dětmi, je proste nejlepší co znám.

Paní doktorka Hejhalová pro mě vždy byla,je a bude tou nejlepší doktorkou. Chodila jsem k ní od dětství, byla vždycky vstřícná,milá a hodná a měla se mnou vždy spoustu trpělivosti. Nebyla jsem nejjednodušší pacient:-)

Paní doktorku Hejhalovou můžu jen doporučit. Sama jsem její péčí prošla od kojence až po dospělost. Vždy byla milá a neměla jsem z ní nikdy strach. Když jsem byla půl roku nemocná, dala mi dobré léky a doporučila dobrou léčbu. Moje sestra prošla její ordinací také od dětství až po dospělost a dnes si jí vybrala jako doktorku pro své dvě děti, i když už patří pod jiný obvod a musí jet chvíli autobusem. Doporučuji.