Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Praha 3, Praha
DH Centrum

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V roce 2009 jsem dokončila studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v Ústí nad Labem. Pravidelně se zúčastňuji přednášek v oboru dentální hygieny a...

• Zápach z úst
  • Zánět dásně
  • Parodontóza

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem, Palachova 35

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

1 690 Kč

1 090 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Milé a profesionální jednání. Objednáno přes stránky ZnámýLékař bez jakýchkoli problémů. Vše mi bylo vysvětleno, odcházel jsem s dobrým pocitem. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Velmi milý a profesionální přístup. Předchozí komunikace ohledně objednání a platby také velmi dobrá. Doporučuji.:)

Umístění: DH Centrum Jiný

Jsem spokojený, je to profesionál, umí udělat svou práci, líbí se mi nová ordinace, je punktální a dodržuje objednaný čas. Doporučuji všem.

Umístění: DH Centrum Air Flow

Profesionalni pece, prijemne prostredi, casova flexibilita, skvela komunikace, cely proces hygieny dobre vysvetleny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Navštívil jsem už více dent. hygienistek, ale paní Jana F. je zkrátka dobrá, proto se k ní rád vracím.

Jana Fürstová

Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Pomohla mi při zánětu dásní zachránit zuby. Její ordinaci navštěvuji už asi 10 let. Zuby mám stále své. Neměnila bych

Jana Fürstová

Děkuji za milé hodnocení. Takové pacienty jako jste Vy je radost ošetřovat!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Air Flow

Maximální spokojenost s podanoupéči. Byla jsem na odstranění zubního kamene. Paní hygienistka byla pečlivá a citlivá. Vřele doporučuji.

Jana Fürstová

Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Air Flow

Byl jsem poprvé . A bylo mi vše vysvětleno a hlavně velmi citlivě proveden zákrok. Vřele doporučuji.

Jana Fürstová

Děkuji za milé hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Air Flow

Paní hygienika velmi sympatická, všechno vysvetlovala, péče výborná. Cítila jsem i úlevu ihned po vyčištění zubního kamene.

Jana Fürstová

Děkuji za milé hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum Air Flow

Velmi precizní práce dentální hygienistky, naprosto bezbolestné ošetření, profesionální přístup. Čistá a moderně vybavená ordinace.

• Zápach z úst
  • Zánět dásně