Jana Fürstová, dentální hygienistka, hygienista Praha

Dentální hygienistka, hygienista Více

11 objednaných návštěv během 30 dní

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Praha 3, Praha
DH Centrum

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V roce 2009 jsem dokončila studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v Ústí nad Labem. Pravidelně se zúčastňuji přednášek v oboru dentální hygieny a...

• Zápach z úst
  • Zánět dásně
  • Parodontóza

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem, Palachova 35

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

1 690 Kč

1 090 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum Air Flow

Super, profesionalita, sympatie, prostředí, hezký výhled z budovy, bezbariérový přístup atd, atd, atd

*Jsem velmi spokojená
*Krasné a moderní prostředí
*Rychlá doba objednání
*Skvělá komunikace
*Platba kartou i hotově

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Největší spokojenost, velmi příjemné a profesionalní ošetření. Ráda budu dodržovat všechna doporučení a ráda opět k paní Fürstové pujdu.

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Skvělý profesionální a lidský přístup, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Je vidět, že paní Fürstová dělá svou práci s láskou. :-)

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Všechno v pořádku. Ordinace krásná, nová čistá.. termin jsem dostala hned, myslim, tyden nebo 10 dní. Komunikace v pořádku. Vše mi bylo vysvětleno, ukázáno.. platba hotově nebo kartou.. trošku problém s parkováním, ale nakonec se podařilo.. za 80,- hned vedle vchodu do budovy. Za pul roku, přijdu zas! Děkuji

Š
Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Vše super, naprostá spokojenost. Profesionální péče i přístup. Určitě můžu doporučit. 100% přijdu znovu

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Vše profesionálně na úrovni, maximální spokojenost, vždy se těším na hygienu, která mi pomůže k prevenci proti paradentoze a vzhledem k věku oddálení potřeby třetího chrupu

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

JF je velmi precizní zubní hygienička, k práci přistupuje velmi s odpovědně a svědomitě, je dochvalina, ordinace na urovni.

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Paní Fürstová, je skvělá, milá a pečlivá. Je opatrná a šetrná při citlivosti dásní. Veliká spokojenost

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Pani Furstova je velmi mila, profesionalni a dusledna ! A vysledek je ihned skvely - a take se snazi poradit s prevenci pri cisteni.
Velmi doporucuji, a moc si cenim, ze jsem narazila na tak skvelou specialistku

• Zápach z úst
  • Zánět dásně