V Kolkovně 909/6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Bělení zubů v ordinaci Philips ZOOM White Speed • 9 500 Kč

Dentální hygiena opakovaná • 1 800 Kč

Dentální hygiena vstupní • 2 300 Kč +12 Více

Estetická rovnátka keramika nebo safír (1 čelist) • 51 890 Kč

Estetická rovnátka keramika nebo safír (obě čelisti) • 85 990 Kč

Invisalign Comprehensive / Teen (obě čelisti) • 106 850 Kč

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

9 500 Kč

1 200 Kč

43 890 Kč

69 990 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
-vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
-specialistka v ortod...

Léčené nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

• ortodoncie

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Nemohu nic vytknout, jsem velmi spokojená s výslednou léčbou i jejím průběhem. Oceňuji profesionální přístup, vstřícnost a odborný personál.
Vřele doporučuji.

MUDr. Jana Fendrychová

Děkuji Vám za hodnocení výsledku léčby a našeho přístupu. Vážím si Vaší spokojenosti a poskytnuté recenze!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Estetická rovnátka keramika nebo safír (obě čelisti)

Tym pani doktorky je uzasny a vstricny. Lecba probehla podle planu a jsme moc spokojeni. Pani doktorku mohu jen doporucit.

MUDr. Jana Fendrychová

Moc Vám děkujeme za hodnocení léčby a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Nošení a pravidelné utahování rovnátek samo o sobě není nic moc příjemného, ale díky přístupu paní doktorky Fendrychové a jejímu týmu to byl nakonec i hezký zážitek. Skvělá péče a velice osobní přístup. Navíc krásná ordinace s čekárnou v centru Prahy, hned vedle Bakeshop, takže i sladká odměna po vyšetření :) Výsledek se dostavil dřív, než jsem čekala a jsem velmi nadšená. Konečně krásný úsměv s rovnými zuby, a to ani ne za 1,5 roku nošení estetických rovnátek, kterých si málokdo všiml. Mám velkou radost, že jsem byla v rukou zkušených profesionálů, rozhodně to stálo za to.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Dr. Fendrychová a její tým mě trpělivě provedli srovnáním zubů estetickými rovnátky. Až na občasné zabarvení gumiček u rovnátek jsem byla se službami kliniky velmi spokojena.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Bělení zubů v ordinaci Philips ZOOM White Speed

Měl jsem možnost vyzkoušet stomatologické služby v Kanadě, USA a Perfect Smile v Praze je bezesporu vítězem! Nacházející se v nejkrásnější části Prahy, klinika je prostorná, klimatizovaná, čistá a moderně vybavená.

Dr. Fendrychova a její tým jsou pečlivi, přátelští a vše mi trpělivě vysvětlili, abych rozumněl, co je třeba udělat.

Díky nim ted' mám Perfect Smile!

Dr. Peter Dobias
Vancouver, Canada

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kovová rovnátka (obě čelisti)

Skvělá paní zubařka a taky sestřičky. Vždy všechno šlo i preobjednat, cokoliv co se dělo bylo vysvětleno takze člověk měl informace co jak kdy kolik bude stát a podobně. Jsem velice spokojená. Měla sem rovnatka kovové cca 1,5 roku. Zuby jsou krásné rovné a bílé díky dentální hygieně. Moc Vám všem děkuji.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Paní Fendrychová je velmi milá a vše hezky vysvětlí. Perfektní komunikace a celkově velmi profesionální personál. Holky byly úžasné. Měla jsem rovnátka rok a půl a všechno se hezky srovnalo. Vždycky jsem se do ordinace těšila. Tady jste prostě v nejlepších rukou. A jsem moc ráda, že jsem vybrala rovnátka právě tady.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Pokud mohu napsat kladnou recenzi, pak rozhodně ji musím napsat k péči paní doktorky Fendrychové a jejího teamu, který o mě pečuje již několik let. Diky jejímu osobnímu přístupu jsem nikdy neztrácel víru v perfektní výsledek. Mohu všem jen doporučit. :-)

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kovová rovnátka (obě čelisti)

Než jsem poprvé přišla k paní Fendrychové, byla jsem na konzultaci u jiné otodontistky, kde se vyskytl problém v komunikaci a následně jsem byla odmítnuta s léčbou. Po dlouhém hledání jsem na internetu narazila na paní doktoru Fendrychovou a doteď toho nelituji. Personál, prostředí vše je jedničku. Nevyskytl se žádný problém v přeobjednaní nebo zrušení termínu, kde jsem měla potíže u minulého speciality. Všichni jsou milé ochotné a vyjdou všemu vstříc. Mám krásně srovnané zoubky a nadále budu navštěvovat kliniku.
Mohu jen doporučit. Valerie P.

Dobry den,chtela bych moc podekovat Mudr.Fendrychove a celemu teamu Perfect smile za skvely pristup a peci. Jiz 4.rokem navstevujeme tuto kliniku. Nejdriv se starsim synem a pote s mladsim synem. Oba jsou jiz po korekci rovnatkama. A s vysledkem jsme moc spokojeni .

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.