MUDr.

Jana Fendrychová

Ortodontista přijímá nové pacienty

34 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 516 návštěv profilu během posledních 30 dní

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -profesní aktivity rozepsány na našem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Perfect Smile s.r.o.

V Kolkovně 909/6
    11000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více
    V této ordinaci přijímám:

Bělení zubů philips zoom! 3. generace 6 900 Kč
    Invisalign lite jedna čelist 59 800 Kč

Hodnocení pacientů

• L

Paní doktorku velmi rada doporucuji. Vse Vam detailne vysvetli a poradi si s kazdym problemem, se kterým přijdete a vytvori Vam znovu krasny usmev na tvari.

• K

Perfektní a profesionální přístup. Již jsou vidět výsledky. Kateřina Rožníčková

• D

Jsem opravdu vděčná za to, že mohu paní doktorku navštěvovat. Než jsem poprvé přišla k paní Fendrychové, byla jsem na konzultaci u dvou jiných ortodontistů a žádný z nich se mnou nejednal tak, jako ona. Dovolím si tvrdit, že nepotkat paní doktorku, asi bych ani ortodontickou léčbu nepodstoupila, neboť zmínění dva lékaři mě naprosto odradili. Je milá, ochotná, taktní, vyslechne si a ihned řeší jakýkoliv problém, navíc vše probíhá ve velice příjemném prostředí. Velice si cením toho, že vyšla vstříc mé prosbě netrhat stoličky...a nyní postupně pečlivě přibrušuje každý zoubek zvlášť:-) jsem si jistá, že mnozí by tolik trpělivosti se mnou neměli. Jsem spokojená i s výběrem aparátu a celkovou péčí, kterou mi paní doktorka věnuje, mohu ji jedině doporučit.

• M

Velice milá paní doktorka, velmi hezky se chová k dětem i k rodičům, vyslechne a poradí s čímkoli. Dcerka má čerstvě rovnátka a díky přístupu paní doktorky nemáme problém s nošením, nebrání se. Děkuji a rozhodně doporučuji.

• D

Paní ortodontistka je velmi šikovná a citlivě komunikuje s dětským pacientem (navštěvuji s 11 letou dcerou). Jasně a pro laika srozumitelně vysvětlí problematiku. Máme zkušenost s aplikací fixních rovnátek dceři, rozhodně paní doktorku doporučuji.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• -zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
    -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
    -specialistka v ortodoncii
    -profesní aktivity rozepsány na našem webu

„Ortodoncie je přenádherný obor. Spojuje v sobě čistotu, jemnost a krásu. Propojuje přirozenost lidských tkání s propracovanými technologiemi a ve výsledku vytváří krásné úsměvy, krásné obličeje a lepší sebevědomí jejich nositelů.
    O otevření vlastní ortodontické praxe jsem snila už při mém studiu na Univerzitě Karlově, těžko jsem si představovala, že bych mohla realizovat své vlastní představy pod vedením někoho jiného. To je jedna z věcí, díky které mě práce tolik baví. Klinika Perfect Smile® představuje přesně to, co jsem si vždy přála. Je to především vysoká míra profesionality, spolehlivosti, zároveň však také respektu a lidského přístupu ke všem našim klientům. Tyto hodnoty naštěstí nesdílím jen já, ale i celý tým Perfect Smile®, za což jsem velmi vděčná.“

• ortodoncie

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)
  • Specializační předatestační příprava v oboru Ortodoncie, Univerzita Karlova v Praze (2008- 2011)
  • Atestace z oboru Ortodoncie (prosinec 2011)

Publikace

• Hodnocení estetiky obličejového profilu u dospělého pacienta s anomálií II. třídy, 1. oddělení podle Anglea a jeho změn po chirurgické a ortodontické léčbě, MUDr. Jana Fendrychová, MUDr. Petra Hofmanová, Článek v časopisu Ortodoncie, 2012
  • Anomálie II. Třídy, 1. Oddělení podle Anglea: Hodnocení estetiky profilu obličeje u dospělých pacientů, odborná atestační práce ke specializační zkoušce v oboru ortodoncie
  • Kapitola Prevence ve stomatologii, MUDr. Jana Fendrychová, Učebnice Stomatologie, Grada, Dostálová Tatjana, Seydlová Michaela a kolektiv, 2008

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • němčina
  • ruština

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie
  • 3M Incognito Users meeting, Rome, listopad 2014
  • 12th ESLO (European Society of Lingual Orthodontics), Athens, Greece, červen 2016
  • Kongres Evropské ortodontické společnosti ve Slovinsku, 2010, Portorož
  • Mezinárodní kurz New Efficient solution in Orthodontics, Prof.Dr.Tiziano Baccetti,DDS,PhD a Prof.Dr.Lorenzo Franchi,DDS,PhD, , Florencie
  • Mezinárodní konference Materials Research Society 2010 Fall Meating, aktivní účast s prezentací posteru, 29.11. - 3.12.2010, Boston, USA
  • Mezinárodní konference Diamond Workshop 2011, aktivní účast s prezentací posteru, , Hasselt, Belgium
  • Ecligner certifikační kurz, říjen 2013, Wurzburg, Německo
  • Mezinárodní kongres New Developements in Clinical Orthodontics, Dr. William Proffit, Dr. Dirk Wiechmann, Dr. Sarver, Dr. Hugo De Clerck, Dr. Dan Grauer, Dr. B.Zacharisson, 8.-9.4.2011, Barcelona, Španělsko
  • Mezinárodní ortodontické sympozium v Bielsko-Biala, Dr. Lars Christense, Dr. Leandro Fernandez, Dr. John Scholey, Dr. Colin Melrose, Dr. Petra Hofmanová, 6.12.2008

Certifikáty

Nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu