V Kolkovně 909/6, Praha
Perfect Smile s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Invisalign Lite (jedna čelist) • 46 790 Kč +16 Více

Invisalign Lite (obě čelisti) • 59 790 Kč

Invisalign Comprehensive (Full / Teen obě čelisti • 78 850 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist • 26 740 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -prof...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština

Doktorka Fendrychová je velmi příjemná a schopná ortodontistka, jejíž ordinaci vřele doporučuji. Pacientům vše trpělivě a polopaticky vysvětlí a ráda pomůže při řešení veškerých problémů spojených s aplikací fixních i nasazovacích rovnátek. Výsledek její péče pak opravdu stojí za to.

k paní doktorce jsem šla na základě zde uvedených hodnocení a udělala jsem moc dobře. Paní Fendrychová je moc milá, má osobní, příjemný přístup. Doporučuji.

Paní doktorka Fendrychová je velmi šikovná a milá, vše probíhalo po celou dobu léčby naprosto perfektně a výsledek rozhodně stojí za to! :-) Vřele doporučuji!

Pokud se rozhodnete absolvovat ortodontickou léčbu v Praze, doporučuji Vám jedině paní MUDr. Fendrychovou. Vložená investice do léčby se jednoznačně vyplatí. Velice si cením osobního přístupu nejen od paní doktorky, ale od celého pracovního kolektivu. V průběhu léčby se mi dostávalo všech informací, odpovědí na mé otázky, respetování mých rozhodnutí a možnosti upravit předem domluvenou léčbu dle průběžných výsledků. Paní doktorka Vám vykouzlí hezký úsměv ještě před léčbou.

Paní ortodontistku jednoznačně doporučuju. Není problém se jí na cokoli zeptat a dostat odpověď - vše vysvětlí, ukáže, poradí a i během samotného ošetření je člověk neustále v obraze. Zuby mám díky ní krásně srovnané - moc šikovná, pečlivá a navíc příjemná paní ortodontistka.

Paní doktorku velmi rada doporucuji. Vse Vam detailne vysvetli a poradi si s kazdym problemem, se kterým přijdete a vytvori Vam znovu krasny usmev na tvari.

Perfektní a profesionální přístup. Již jsou vidět výsledky. Kateřina Rožníčková

Jsem opravdu vděčná za to, že mohu paní doktorku navštěvovat. Než jsem poprvé přišla k paní Fendrychové, byla jsem na konzultaci u dvou jiných ortodontistů a žádný z nich se mnou nejednal tak, jako ona. Dovolím si tvrdit, že nepotkat paní doktorku, asi bych ani ortodontickou léčbu nepodstoupila, neboť zmínění dva lékaři mě naprosto odradili. Je milá, ochotná, taktní, vyslechne si a ihned řeší jakýkoliv problém, navíc vše probíhá ve velice příjemném prostředí. Velice si cením toho, že vyšla vstříc mé prosbě netrhat stoličky...a nyní postupně pečlivě přibrušuje každý zoubek zvlášť:-) jsem si jistá, že mnozí by tolik trpělivosti se mnou neměli. Jsem spokojená i s výběrem aparátu a celkovou péčí, kterou mi paní doktorka věnuje, mohu ji jedině doporučit.

Velice milá paní doktorka, velmi hezky se chová k dětem i k rodičům, vyslechne a poradí s čímkoli. Dcerka má čerstvě rovnátka a díky přístupu paní doktorky nemáme problém s nošením, nebrání se. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Paní ortodontistka je velmi šikovná a citlivě komunikuje s dětským pacientem (navštěvuji s 11 letou dcerou). Jasně a pro laika srozumitelně vysvětlí problematiku. Máme zkušenost s aplikací fixních rovnátek dceři, rozhodně paní doktorku doporučuji.

Invisalign Express (jedna čelist)

25 890 Kč

25 890 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Express (obě čelisti)

34 890 Kč

34 890 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (jedna čelist)

46 790 Kč

46 790 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (obě čelisti)

59 790 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist

26 740 Kč

26 740 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

48 790 Kč

48 790 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (keramika)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (safír)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (safír)

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN 1 čelist

83 840 Kč

83 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN obě čelisti

154 390 Kč

154 390 Kč

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito 1 čelist

85 840 Kč

85 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito obě čelisti

157 390 Kč

Dentální hygiena opakovaná

950 Kč

950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Konzultace ortodontické léčby bez doporučení

600 Kč

600 Kč

Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace

6 900 Kč

6 900 Kč

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Super dostupnost, skvělý personál a ještě lepší služby. Navštěvuji pravidelně a jsem maximálně spokojen.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Absolutní profesionalita a přístup. Příjemné prostředí ordinace. Po dvou letech mám zuby hezky rovné a bez trhání. Vřele doporučuji!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. fixní rovnátka

S léčbou jsem byla velice spokojená. Paní doktorka mi dopředu řekla všechny důležité informace ohledně celé léčby a ani prvotní cenový plán se nezměnil:) Po několika dnech jsem si na rovnátka natolik zvykla, že jsem si už ani neuvědomovala, že nějaké mám. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Musím říct, že paní doktorka Fendrychová má svatou trpělivost. Rovnátek jsem se bála a dlouho váhala zda léčbu podstoupit. Nakonec jsem si nechala poradit a se safírovými rovnátky jsem byla nadmíru spokojená. Profesionální přístup jak paní doktorky tak personálu. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Zubní hygiena

Perfektní a osobitý přístup, velmi příjemný personál. Krásné a čisté prostředí. Velmi doporučuji! Zubní hygienu zde absolvuji pravidelně.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila a už se těšíme na další návštěvy a postup. Velmi pěkné prostředí a profesionální přístup. Oceňuji milý a usměvavý personál.

Názor přidán dne 10.01.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

K paní doktorce sice docházím krátce ale při každé návštěvě se ke mně chovala velice laskavě a vše mi jasně vysvětlila.

Ordinace je na dobře dostupném místě pro každého.

Paní doktorce i celému týmu Perfect Smile patří slova chvály.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka, ordinaci navštěvuji skoro dva roky a vždy skvělá domluva a příjemná atmosfé :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)

• ortodoncie

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština