V Kolkovně 909/6, Praha
Perfect Smile s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více
731 55.....
731 55.....

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist (29 340 Kč)

Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti (48 690 Kč)

Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (keramika) (35 140 Kč) + 15 Více

Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (keramika) (63 890 Kč)

Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (safír) (36 140 Kč)

Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (safír) (65 890 Kč)

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -prof...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština

U paní doktorky jsem podstoupila dentální hygienu a jsem naprosto spokojená. Velmi pozitivní přístup, profesionální péče a ochota odpovídat na všechny mé dotazy. Dásně se mi zlepšily dokonale. 100% doporučuji!

Se službami Perfect Smile jsem velice spokojena, podstoupila jsem dentální hygienu a následné bělení. Vše mi bylo do detailu vysvětleno, při zákroku jsem necítila nejmenší bolest a výsledky jsou fantastické a viditelné ihned. Profeionální přístup, 100% doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Jsem často mimo Prahu, proto také Velmi oceňuji, že se mi vždy snažila vyjít maximálně vstříc s termínem další návštěvy. Mnohokrát během nošení rovnátek jsem se ptal sám sebe, zda mi to ve 34 letech stojí za to, ale výsledný efekt je úžasný a jsem moc rád, že jsem rovnátka nosil!!!

Špatná zkušenost. Furt protahovala sundání rovnátek. Mezi tím rovnátka se oslabovala, pořád se něco stávalo a byla potřeba chodit na opravy a doplácet materiál. Původní plán se neshodoval s tím, co bylo nakonec zaplaceno. Navíc slíbili, že zdražení materiálů se netýká starých klientů. Na konci mi řekli, že nic takového slíbit nemohli.

MUDr. Jana Fendrychová

Dobrý den,

jelikož se jedná o příspěvek anonymního uživatele, nemohu poskytnout dostatečně odůvodněnou obhajobu společnosti Perfect Smile s.r.o. a zejména práce paní doktorky. Obecně však platí, že při dodržování předepsaného léčebného režimu tj. zejména dodržování termínů předepsaných kontrol, pečlivé hygieny a konzumace vhodného typu stravy ve většině případů nedochází ke komplikacím, které by vedly k neplánovaným postupům, prodlužovaly dobu aktivní fáze léčby a zvyšovaly plánované finanční náklady. Od léta roku 2014 navíc našim novým klientům dodržení předem navržené cenové kalkulace garantujeme smluvně.

Pavel Fendrych
ředitel společnosti

Paní doktorka Fendrychová je velice šikovná a milá. Poradí, povzbudí a vše skvěle vysvětlí. Vždy mě vzala včas a výsledky její práce jsou úžasné. Oceňuji i příjemné prostředí ordinace a čekárny, vlastní rentgen a také to, že jsem cenu léčby znala dopředu. Za mne naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Doktorka Fendrychová je velmi příjemná a schopná ortodontistka, jejíž ordinaci vřele doporučuji. Pacientům vše trpělivě a polopaticky vysvětlí a ráda pomůže při řešení veškerých problémů spojených s aplikací fixních i nasazovacích rovnátek. Výsledek její péče pak opravdu stojí za to.

k paní doktorce jsem šla na základě zde uvedených hodnocení a udělala jsem moc dobře. Paní Fendrychová je moc milá, má osobní, příjemný přístup. Doporučuji.

Paní doktorka Fendrychová je velmi šikovná a milá, vše probíhalo po celou dobu léčby naprosto perfektně a výsledek rozhodně stojí za to! :-) Vřele doporučuji!

Pokud se rozhodnete absolvovat ortodontickou léčbu v Praze, doporučuji Vám jedině paní MUDr. Fendrychovou. Vložená investice do léčby se jednoznačně vyplatí. Velice si cením osobního přístupu nejen od paní doktorky, ale od celého pracovního kolektivu. V průběhu léčby se mi dostávalo všech informací, odpovědí na mé otázky, respetování mých rozhodnutí a možnosti upravit předem domluvenou léčbu dle průběžných výsledků. Paní doktorka Vám vykouzlí hezký úsměv ještě před léčbou.

Paní ortodontistku jednoznačně doporučuju. Není problém se jí na cokoli zeptat a dostat odpověď - vše vysvětlí, ukáže, poradí a i během samotného ošetření je člověk neustále v obraze. Zuby mám díky ní krásně srovnané - moc šikovná, pečlivá a navíc příjemná paní ortodontistka.

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist

29 340 Kč

29 340 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

48 690 Kč

48 690 Kč

Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (keramika)

35 140 Kč

35 140 Kč

Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (keramika)

63 890 Kč

63 890 Kč

Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (safír)

36 140 Kč

36 140 Kč

Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (safír)

65 890 Kč

65 890 Kč

Léčba neviditelnými rovnátky invisalign 1 čelist

od 29 000 kč

od 29 000 kč

Léčba neviditelnými rovnátky invisalign obě čelisti

od 38 000 kč

od 38 000 kč

Léčba neviditelnými rovnátky win 1 čelist

63 970 Kč

63 970 Kč

Léčba neviditelnými rovnátky win obě čelisti

od 1 146 700 kč

od 1 146 700 kč

Léčba neviditelnými rovnátky incognito 1 čelist

od 65 970 kč

od 65 970 kč

Léčba neviditelnými rovnátky incognito obě čelisti

od 118 670 kč

od 118 670 kč

Dentální hygiena vstupní

1 700 Kč

1 700 Kč

Dentální hygiena opakovaná

950 Kč

950 Kč

Konzultace ortodontické léčby bez doporučení

600 Kč

600 Kč

Bělení zubů philips zoom! 3. generace

6 900 Kč

6 900 Kč

Invisalign full / teen obě čelisti

99 590 Kč

99 590 Kč

Invisalign lite jedna čelist

59 800 Kč

59 800 Kč

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila a už se těšíme na další návštěvy a postup. Velmi pěkné prostředí a profesionální přístup. Oceňuji milý a usměvavý personál.

Názor přidán dne 10.01.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

K paní doktorce sice docházím krátce ale při každé návštěvě se ke mně chovala velice laskavě a vše mi jasně vysvětlila.

Ordinace je na dobře dostupném místě pro každého.

Paní doktorce i celému týmu Perfect Smile patří slova chvály.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka, ordinaci navštěvuji skoro dva roky a vždy skvělá domluva a příjemná atmosfé :)

K paní doktorce Fendrychové chodím již rok a mám jen slova chvály. Od příjemné čekárny, ordinace v centru Prahy a hlavně pak samotné osoby paní doktorky a jejích asistentek.

Od první konzultace jsem získal v paní doktorku Fendrychovou velkou důvěru, samotný průběh léčby pak byl velmi profesionální. Paní doktorka je velmi citlivá a empatická, vždy odpoví na všechny dotazy, poradí a uklidní nervózní pacienty :) Celá léčba naplnila moje představy na 120%, jsem moc rád, že navštěvuji tuto ordinaci a rád bych ji doporučil všem dalším zájemcům o diskrétní rovnátka.

Dnes jsem byl u paní doktorky na první konzultaci. Byla velmi milá, vše mi vysvětlila, vyslechla si má přání. Navíc je ochotna srovnat mé zuby i bez operace čelisti, což je pro mě skvělá zpráva :) Už se na rovnátka, která jsem odkládal spoustu let, moc těším, a hlavně se moc těším na výsledek :)

Aktualizace po téměř 1 roce léčby: Zoubky se krásně rovnají, mám z toho obrovskou radost. Od poslední návštěvy mám v drátu i trčící horní řezák, který mě dlouho trápil, a pěkně se začleňuje mezi ostatní zuby. Už mám i první fotky, kde se můžu normálně usmívat (s otevřenou pusou :) ) a měl jsem z nich takovou radost, že to pro mě bylo jako druhé Vánoce (a pořád se na sebe dívám do zrcadla a sleduji ten úžasný pokrok den za dnem :)). Paní doktorka je stále skvělá - příjemná, profesionální a ačkoliv má práce nad hlavu, nikdy se na své pacienty nezapomene usmát. Cítím se v její ordinaci vážně moc dobře a vím, že jednou mi ty návštěvy budou hodně chybět :)

Pani doktorku Janu Fendrychovou muzu vsem jen doporucit! Vse srozumitelne vysvetli, pristup je velice pratelsky a profesionalni. S prubehem lecby a s jejim vysledkem jsem spokojena. Lecba trvala trosku vic nez rok, ale tak jak mi bylo slibleno a podle planu. Za to moc dekuji!!!

Я очень рада что выбрала эту клинику. Отдельное спасибо хотела бы выразить доктору Яне за ее профессионализм и знание своего дела. Никогда не думала, что носка брекетов будет такой безболезненной. Хотела бы посоветовать эту клинику всем русскоговорящим. Здесь к вам всегда внимательно отнесутся, составят план лечения, все объяснят на любом понятном для вас языке. Персонал превосходный, дружелюбный и отзывчивый. Результат превзошел все ожидания! Спасибо!

I got my braces done here. It was a very good experience with Jana and her stuff, she always make sure if everything is perfect with my teeth, she knows what she is doing. She is really friendly and good experienced professional. I had my braces lit bit more than year, but during this year I didn't have any problems, even it was not painful at all. Thank you for amazing treatment.

Léčbu, kterou má v péči paní doktorka Fendrychová jsem sice ještě neukončila, ale již teď mohu napsat, že jsem velmi spokojená a jsem ráda, že navštěvuji právě toto kliniku. Přístup paní doktorky a celého týmu je na vysoké úrovni a profesionální. Vždy mám pocit, že pacient je stoprocentně na prvním místě. Před jakýmkoliv zákrokem paní doktorka dopředu sděluje, co právě dělá a nebo bude dělat, což je velmi příjemné, protože člověk má představu, co se právě v ústech odehrává :) a to samé platí u dentální hygieny, kterou provádí velmi příjemná slečna Tereza. Vždy se těším na další návštěvu.

Paní doktorku doporučuji! Byla jsem na bělení zubů a výsledek je perfektní. Všichni známí mi říkají, jaké mám krásné zuby, a to jen díky paní doktorce. Nemůžu si na nic stěžovat.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová

• Dobrý den, mám jít na zákrok ,, Tunelizace a tunelizace s aktivním tahem " a tento zákrok by mi měli dělat pod injekcí ale strašně se bojím nešlo by to v nějaké celkové narkóze nebo tak něco ? Děkuji moc

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)

• ortodoncie

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština