V Kolkovně 909/6, Praha
Perfect Smile s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Invisalign Lite (jedna čelist) • 46 790 Kč +16 Více

Invisalign Lite (obě čelisti) • 59 790 Kč

Invisalign Comprehensive (Full / Teen obě čelisti • 78 850 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist • 26 740 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -prof...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština

Moc děkuji paní doktorce za profesionální přístup, skvělou práci a často i trpělivost při mé ortodontické léčbě :) Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Perfect Smile. Doporučuji každému, kdo o rovnátkách přemýšlí.

U paní doktorky jsem byl na bělení zubů a s výsledkem jsem byl moc spokojen. Rozhodně můžu doporučit.

Podstoupil jsem u paní doktorky bělení zubů a s výsledkem jsem byl nadmíru spokojený. Také přístup celého personálu ordinace je velmi profesionální. Mohu doporučit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy mi vše ochotně vysvětlila, trpělivě odpovídala na mé dotazy a nikdy jsem s ní ani persionálem neměla sebemenší problém. Vřele doporučuji! Jsem vděčná, že díky její péči se dnes můžu krásně usmívat s rovnými zuby.

Paní doktorka je moc milá, ochotná, jsem nadmíru spokojena. S rovnátky skvělá zkušenost a po bělení jsou zuby jak perličky :-) Moc všem doporučuji!

U paní doktorky jsem podstoupila dentální hygienu a jsem naprosto spokojená. Velmi pozitivní přístup, profesionální péče a ochota odpovídat na všechny mé dotazy. Dásně se mi zlepšily dokonale. 100% doporučuji!

Se službami Perfect Smile jsem velice spokojena, podstoupila jsem dentální hygienu a následné bělení. Vše mi bylo do detailu vysvětleno, při zákroku jsem necítila nejmenší bolest a výsledky jsou fantastické a viditelné ihned. Profeionální přístup, 100% doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Jsem často mimo Prahu, proto také Velmi oceňuji, že se mi vždy snažila vyjít maximálně vstříc s termínem další návštěvy. Mnohokrát během nošení rovnátek jsem se ptal sám sebe, zda mi to ve 34 letech stojí za to, ale výsledný efekt je úžasný a jsem moc rád, že jsem rovnátka nosil!!!

Špatná zkušenost. Furt protahovala sundání rovnátek. Mezi tím rovnátka se oslabovala, pořád se něco stávalo a byla potřeba chodit na opravy a doplácet materiál. Původní plán se neshodoval s tím, co bylo nakonec zaplaceno. Navíc slíbili, že zdražení materiálů se netýká starých klientů. Na konci mi řekli, že nic takového slíbit nemohli.

MUDr. Jana Fendrychová

Dobrý den,

jelikož se jedná o příspěvek anonymního uživatele, nemohu poskytnout dostatečně odůvodněnou obhajobu společnosti Perfect Smile s.r.o. a zejména práce paní doktorky. Obecně však platí, že při dodržování předepsaného léčebného režimu tj. zejména dodržování termínů předepsaných kontrol, pečlivé hygieny a konzumace vhodného typu stravy ve většině případů nedochází ke komplikacím, které by vedly k neplánovaným postupům, prodlužovaly dobu aktivní fáze léčby a zvyšovaly plánované finanční náklady. Od léta roku 2014 navíc našim novým klientům dodržení předem navržené cenové kalkulace garantujeme smluvně.

Pavel Fendrych
ředitel společnosti

Paní doktorka Fendrychová je velice šikovná a milá. Poradí, povzbudí a vše skvěle vysvětlí. Vždy mě vzala včas a výsledky její práce jsou úžasné. Oceňuji i příjemné prostředí ordinace a čekárny, vlastní rentgen a také to, že jsem cenu léčby znala dopředu. Za mne naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Invisalign Express (jedna čelist)

25 890 Kč

25 890 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Express (obě čelisti)

34 890 Kč

34 890 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (jedna čelist)

46 790 Kč

46 790 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (obě čelisti)

59 790 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist

26 740 Kč

26 740 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

48 790 Kč

48 790 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (keramika)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (safír)

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (safír)

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN 1 čelist

83 840 Kč

83 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN obě čelisti

154 390 Kč

154 390 Kč

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito 1 čelist

85 840 Kč

85 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito obě čelisti

157 390 Kč

Dentální hygiena opakovaná

950 Kč

950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Konzultace ortodontické léčby bez doporučení

600 Kč

600 Kč

Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace

6 900 Kč

6 900 Kč

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Super dostupnost, skvělý personál a ještě lepší služby. Navštěvuji pravidelně a jsem maximálně spokojen.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Absolutní profesionalita a přístup. Příjemné prostředí ordinace. Po dvou letech mám zuby hezky rovné a bez trhání. Vřele doporučuji!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. fixní rovnátka

S léčbou jsem byla velice spokojená. Paní doktorka mi dopředu řekla všechny důležité informace ohledně celé léčby a ani prvotní cenový plán se nezměnil:) Po několika dnech jsem si na rovnátka natolik zvykla, že jsem si už ani neuvědomovala, že nějaké mám. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Musím říct, že paní doktorka Fendrychová má svatou trpělivost. Rovnátek jsem se bála a dlouho váhala zda léčbu podstoupit. Nakonec jsem si nechala poradit a se safírovými rovnátky jsem byla nadmíru spokojená. Profesionální přístup jak paní doktorky tak personálu. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Zubní hygiena

Perfektní a osobitý přístup, velmi příjemný personál. Krásné a čisté prostředí. Velmi doporučuji! Zubní hygienu zde absolvuji pravidelně.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila a už se těšíme na další návštěvy a postup. Velmi pěkné prostředí a profesionální přístup. Oceňuji milý a usměvavý personál.

Názor přidán dne 10.01.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

K paní doktorce sice docházím krátce ale při každé návštěvě se ke mně chovala velice laskavě a vše mi jasně vysvětlila.

Ordinace je na dobře dostupném místě pro každého.

Paní doktorce i celému týmu Perfect Smile patří slova chvály.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka, ordinaci navštěvuji skoro dva roky a vždy skvělá domluva a příjemná atmosfé :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)

• ortodoncie

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština