MUDr.

Jana Fendrychová

Ortodontista přijímá nové pacienty

34 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 516 návštěv profilu během posledních 30 dní

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -profesní aktivity rozepsány na našem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Perfect Smile s.r.o.

V Kolkovně 909/6
    11000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více
    V této ordinaci přijímám:

Dentální hygiena opakovaná 950 Kč
    Bělení zubů philips zoom! 3. generace 6 900 Kč
    Invisalign lite jedna čelist 59 800 Kč

Hodnocení pacientů

• U paní doktorky jsem podstoupila dentální hygienu a jsem naprosto spokojená. Velmi pozitivní přístup, profesionální péče a ochota odpovídat na všechny mé dotazy. Dásně se mi zlepšily dokonale. 100% doporučuji!

• Se službami Perfect Smile jsem velice spokojena, podstoupila jsem dentální hygienu a následné bělení. Vše mi bylo do detailu vysvětleno, při zákroku jsem necítila nejmenší bolest a výsledky jsou fantastické a viditelné ihned. Profeionální přístup, 100% doporučuji.

• Paní doktorka je velmi milá a šikovná. Jsem často mimo Prahu, proto také Velmi oceňuji, že se mi vždy snažila vyjít maximálně vstříc s termínem další návštěvy. Mnohokrát během nošení rovnátek jsem se ptal sám sebe, zda mi to ve 34 letech stojí za to, ale výsledný efekt je úžasný a jsem moc rád, že jsem rovnátka nosil!!!

• M

Špatná zkušenost. Furt protahovala sundání rovnátek. Mezi tím rovnátka se oslabovala, pořád se něco stávalo a byla potřeba chodit na opravy a doplácet materiál. Původní plán se neshodoval s tím, co bylo nakonec zaplaceno. Navíc slíbili, že zdražení materiálů se netýká starých klientů. Na konci mi řekli, že nic takového slíbit nemohli.

Jana Fendrychová2014-09-25

Dobrý den,

jelikož se jedná o příspěvek anonymního uživatele, nemohu poskytnout dostatečně odůvodněnou obhajobu společnosti Perfect Smile s.r.o. a zejména práce paní doktorky. Obecně však platí, že při dodržování předepsaného léčebného režimu tj. zejména dodržování termínů předepsaných kontrol, pečlivé hygieny a konzumace vhodného typu stravy ve většině případů nedochází ke komplikacím, které by vedly k neplánovaným postupům, prodlužovaly dobu aktivní fáze léčby a zvyšovaly plánované finanční náklady. Od léta roku 2014 navíc našim novým klientům dodržení předem navržené cenové kalkulace garantujeme smluvně.

Pavel Fendrych
    ředitel společnosti

• Z

Paní doktorka Fendrychová je velice šikovná a milá. Poradí, povzbudí a vše skvěle vysvětlí. Vždy mě vzala včas a výsledky její práce jsou úžasné. Oceňuji i příjemné prostředí ordinace a čekárny, vlastní rentgen a také to, že jsem cenu léčby znala dopředu. Za mne naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

• V

Doktorka Fendrychová je velmi příjemná a schopná ortodontistka, jejíž ordinaci vřele doporučuji. Pacientům vše trpělivě a polopaticky vysvětlí a ráda pomůže při řešení veškerých problémů spojených s aplikací fixních i nasazovacích rovnátek. Výsledek její péče pak opravdu stojí za to.

• V

k paní doktorce jsem šla na základě zde uvedených hodnocení a udělala jsem moc dobře. Paní Fendrychová je moc milá, má osobní, příjemný přístup. Doporučuji.

• H

Paní doktorka Fendrychová je velmi šikovná a milá, vše probíhalo po celou dobu léčby naprosto perfektně a výsledek rozhodně stojí za to! :-) Vřele doporučuji!

• R

Pokud se rozhodnete absolvovat ortodontickou léčbu v Praze, doporučuji Vám jedině paní MUDr. Fendrychovou. Vložená investice do léčby se jednoznačně vyplatí. Velice si cením osobního přístupu nejen od paní doktorky, ale od celého pracovního kolektivu. V průběhu léčby se mi dostávalo všech informací, odpovědí na mé otázky, respetování mých rozhodnutí a možnosti upravit předem domluvenou léčbu dle průběžných výsledků. Paní doktorka Vám vykouzlí hezký úsměv ještě před léčbou.

• I

Paní ortodontistku jednoznačně doporučuju. Není problém se jí na cokoli zeptat a dostat odpověď - vše vysvětlí, ukáže, poradí a i během samotného ošetření je člověk neustále v obraze. Zuby mám díky ní krásně srovnané - moc šikovná, pečlivá a navíc příjemná paní ortodontistka.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• -zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
    -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
    -specialistka v ortodoncii
    -profesní aktivity rozepsány na našem webu

„Ortodoncie je přenádherný obor. Spojuje v sobě čistotu, jemnost a krásu. Propojuje přirozenost lidských tkání s propracovanými technologiemi a ve výsledku vytváří krásné úsměvy, krásné obličeje a lepší sebevědomí jejich nositelů.
    O otevření vlastní ortodontické praxe jsem snila už při mém studiu na Univerzitě Karlově, těžko jsem si představovala, že bych mohla realizovat své vlastní představy pod vedením někoho jiného. To je jedna z věcí, díky které mě práce tolik baví. Klinika Perfect Smile® představuje přesně to, co jsem si vždy přála. Je to především vysoká míra profesionality, spolehlivosti, zároveň však také respektu a lidského přístupu ke všem našim klientům. Tyto hodnoty naštěstí nesdílím jen já, ale i celý tým Perfect Smile®, za což jsem velmi vděčná.“

• ortodoncie

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)
  • Specializační předatestační příprava v oboru Ortodoncie, Univerzita Karlova v Praze (2008- 2011)
  • Atestace z oboru Ortodoncie (prosinec 2011)

Publikace

• Hodnocení estetiky obličejového profilu u dospělého pacienta s anomálií II. třídy, 1. oddělení podle Anglea a jeho změn po chirurgické a ortodontické léčbě, MUDr. Jana Fendrychová, MUDr. Petra Hofmanová, Článek v časopisu Ortodoncie, 2012
  • Anomálie II. Třídy, 1. Oddělení podle Anglea: Hodnocení estetiky profilu obličeje u dospělých pacientů, odborná atestační práce ke specializační zkoušce v oboru ortodoncie
  • Kapitola Prevence ve stomatologii, MUDr. Jana Fendrychová, Učebnice Stomatologie, Grada, Dostálová Tatjana, Seydlová Michaela a kolektiv, 2008

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • němčina
  • ruština

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie
  • 3M Incognito Users meeting, Rome, listopad 2014
  • 12th ESLO (European Society of Lingual Orthodontics), Athens, Greece, červen 2016
  • Kongres Evropské ortodontické společnosti ve Slovinsku, 2010, Portorož
  • Mezinárodní kurz New Efficient solution in Orthodontics, Prof.Dr.Tiziano Baccetti,DDS,PhD a Prof.Dr.Lorenzo Franchi,DDS,PhD, , Florencie
  • Mezinárodní konference Materials Research Society 2010 Fall Meating, aktivní účast s prezentací posteru, 29.11. - 3.12.2010, Boston, USA
  • Mezinárodní konference Diamond Workshop 2011, aktivní účast s prezentací posteru, , Hasselt, Belgium
  • Ecligner certifikační kurz, říjen 2013, Wurzburg, Německo
  • Mezinárodní kongres New Developements in Clinical Orthodontics, Dr. William Proffit, Dr. Dirk Wiechmann, Dr. Sarver, Dr. Hugo De Clerck, Dr. Dan Grauer, Dr. B.Zacharisson, 8.-9.4.2011, Barcelona, Španělsko
  • Mezinárodní ortodontické sympozium v Bielsko-Biala, Dr. Lars Christense, Dr. Leandro Fernandez, Dr. John Scholey, Dr. Colin Melrose, Dr. Petra Hofmanová, 6.12.2008

Certifikáty

Nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu