V Kolkovně 909/6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Bělení zubů v ordinaci Philips ZOOM White Speed • 9 500 Kč

Dentální hygiena opakovaná • 1 800 Kč

Dentální hygiena vstupní • 2 300 Kč +12 Více

Estetická rovnátka keramika nebo safír (1 čelist) • 51 890 Kč

Estetická rovnátka keramika nebo safír (obě čelisti) • 85 990 Kč

Invisalign Comprehensive / Teen (obě čelisti) • 106 850 Kč

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

9 500 Kč

1 200 Kč

43 890 Kč

69 990 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
-vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
-specialistka v ortod...

Léčené nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

• ortodoncie

Paní doktorku doporučuji! Byla jsem na bělení zubů a výsledek je perfektní. Všichni známí mi říkají, jaké mám krásné zuby, a to jen díky paní doktorce. Nemůžu si na nic stěžovat.

Profesionální a vstřícný přístup celého kolektivu. Vždy se budu k paní doktorce rád vracet. Velmi kvalitně odvedená práce.

Velké díky paní doktorko. Nikdy jsem nevěřila, že se budu těšit k zubaři, Vy jste mne přesvědčila, že není čeho se bát. Těším se na další návštěvu. Přeji Vám mnoho úspěchů a stovky spokojených klientů.

Paní doktorku MUDr. Janu Fendrychovou a její tým velice doporučuji! Absolvovala jsem ortodnticou léčbu neviditelnými rovnátky i ústní hygienu. S obojím maximální spokojenost! Děkuji za profesionální lékařskou péči i laskavý a citlivý přístup k pacientům.

Petra

Reference moc často nevyplňuji, ale teď musím, protože jsem byla konečně spokojená s návštěvou zubaře. A na další se dokonce budu těšit. Zatím jsem byla jen na dentální hygieně, ale už teď jsem s paní doktorkou domluvená na dalších věcech a těším se, jak budu mít pěkný úsměv. Paní doktorka je obrovská profesionálka, moc mi pomohla a poradila. Jen mě mrzí, že jsem ji neobjevila dřív. Mohla jsem si ušetřit nespočet návštěv na spoustě klinik bez valného výsledku.

Děkuji paní doktorce za odbornou pomoc a za léčení, které jsme u ní mohla podstoupit. S konečným výsledkem jsme velmi spokojená a všichni se jen diví, co je na mě jiného :-)

Moc děkuji paní doktorce za profesionální přístup, skvělou práci a často i trpělivost při mé ortodontické léčbě :) Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Perfect Smile. Doporučuji každému, kdo o rovnátkách přemýšlí.

U paní doktorky jsem byl na bělení zubů a s výsledkem jsem byl moc spokojen. Rozhodně můžu doporučit.

Podstoupil jsem u paní doktorky bělení zubů a s výsledkem jsem byl nadmíru spokojený. Také přístup celého personálu ordinace je velmi profesionální. Mohu doporučit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy mi vše ochotně vysvětlila, trpělivě odpovídala na mé dotazy a nikdy jsem s ní ani persionálem neměla sebemenší problém. Vřele doporučuji! Jsem vděčná, že díky její péči se dnes můžu krásně usmívat s rovnými zuby.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová