V Kolkovně 909/6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Bělení zubů v ordinaci Philips ZOOM White Speed • 9 500 Kč

Dentální hygiena opakovaná • 1 800 Kč

Dentální hygiena vstupní • 2 300 Kč +12 Více

Estetická rovnátka keramika nebo safír (1 čelist) • 51 890 Kč

Estetická rovnátka keramika nebo safír (obě čelisti) • 85 990 Kč

Invisalign Comprehensive / Teen (obě čelisti) • 106 850 Kč

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

9 500 Kč

1 200 Kč

43 890 Kč

69 990 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
-vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
-specialistka v ortod...

Léčené nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

• ortodoncie

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Velmi profesionální, laskavý a přátelský přístup, paní doktorky Fendrychové a celého týmu. Krásné, čisté prostředí. Lepší místo, kde mi vytvoří nový úsměv jsem si nemohla přát. Od začátku až do konce léčby nebyl, jakýkoliv problém a s výsledkem jsem nad míru spokojená. Tak pokud přemýšlíte o místě, kde Vám pomohou s problémem se zuby a nebo nemáte, kam zajít na dentální hygienu, tak toto místo je opravdu ve svém oboru špičkové. Hodně štěstí.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Vřele doporučuji, s paní doktorkou a personálem jsem velice spokojený a z výsledku léčby jsem nadšený. Děkuji mnohokrát!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kovová rovnátka (obě čelisti)

Lidský a zároveň profesionální přístup. Kvalitní služby na nejvyšší úrovni. Zuby mám již krásně srovnané.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kovová rovnátka (obě čelisti)

Útulná, čistá a profesionálně vybavená ordinace. Paní doktorka mě provedla všechny stádii léčby, při každé návštěvě popsala aktuální stav a co mě čeká. Všichni zaměstnanci jsou moc milí a vstřícní a pokud je nějaký problém nebo mám nějakou otázku, vždy poradí. Veliká spokojenost, doporučuji.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Invisalign Lite (obě čelisti)

Jsem nadmíru spokojená jak s léčbou tak se samotnou paní doktorkou Fendrychovou. Milá, vždy jsme si s časem vyšly vstříc a je ve svém oboru opravdu profesionál. Deset z deseti....! Doporučuji.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

S paní doktorkou byla léčba naprosto skvělá domluva a léčba proběhla na 1*. Profesionální přístup celého personálu a skvělé prostředí. Určitě nebyla návštěva poslední. Ústní hygienu jistě brzy vyzkouším také. Doporučuji všem co chtějí mít krásný úsměv a kvalitní péči.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Velice laskavý a profesionální přístup. Už jsem vyzkoušela několik soukromých klinik, nikde jsem ale nebyla tak spokojená, jako v Perfect Smile.. rozhodně doporučuji! Návštěva zubaře díky tomu už není ani tak nepříjemná:))

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Super dostupnost, skvělý personál a ještě lepší služby. Navštěvuji pravidelně a jsem maximálně spokojen.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Absolutní profesionalita a přístup. Příjemné prostředí ordinace. Po dvou letech mám zuby hezky rovné a bez trhání. Vřele doporučuji!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. fixní rovnátka

S léčbou jsem byla velice spokojená. Paní doktorka mi dopředu řekla všechny důležité informace ohledně celé léčby a ani prvotní cenový plán se nezměnil:) Po několika dnech jsem si na rovnátka natolik zvykla, že jsem si už ani neuvědomovala, že nějaké mám. Mohu jedině doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová