MUDr.

Jana Fendrychová

Ortodontista přijímá nové pacienty

34 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 516 návštěv profilu během posledních 30 dní

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -profesní aktivity rozepsány na našem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Perfect Smile s.r.o.

V Kolkovně 909/6
    11000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více
    V této ordinaci přijímám:

Bělení zubů philips zoom! 3. generace 6 900 Kč
    Invisalign lite jedna čelist 59 800 Kč

Hodnocení pacientů

• I

Profesionální a vstřícný přístup celého kolektivu. Vždy se budu k paní doktorce rád vracet. Velmi kvalitně odvedená práce.

• Velké díky paní doktorko. Nikdy jsem nevěřila, že se budu těšit k zubaři, Vy jste mne přesvědčila, že není čeho se bát. Těším se na další návštěvu. Přeji Vám mnoho úspěchů a stovky spokojených klientů.

• P

Paní doktorku MUDr. Janu Fendrychovou a její tým velice doporučuji! Absolvovala jsem ortodnticou léčbu neviditelnými rovnátky i ústní hygienu. S obojím maximální spokojenost! Děkuji za profesionální lékařskou péči i laskavý a citlivý přístup k pacientům.

Petra

• M

Reference moc často nevyplňuji, ale teď musím, protože jsem byla konečně spokojená s návštěvou zubaře. A na další se dokonce budu těšit. Zatím jsem byla jen na dentální hygieně, ale už teď jsem s paní doktorkou domluvená na dalších věcech a těším se, jak budu mít pěkný úsměv. Paní doktorka je obrovská profesionálka, moc mi pomohla a poradila. Jen mě mrzí, že jsem ji neobjevila dřív. Mohla jsem si ušetřit nespočet návštěv na spoustě klinik bez valného výsledku.

• Z

Děkuji paní doktorce za odbornou pomoc a za léčení, které jsme u ní mohla podstoupit. S konečným výsledkem jsme velmi spokojená a všichni se jen diví, co je na mě jiného :-)

• E

Moc děkuji paní doktorce za profesionální přístup, skvělou práci a často i trpělivost při mé ortodontické léčbě :) Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Perfect Smile. Doporučuji každému, kdo o rovnátkách přemýšlí.

• R

U paní doktorky jsem byl na bělení zubů a s výsledkem jsem byl moc spokojen. Rozhodně můžu doporučit.

• K

Podstoupil jsem u paní doktorky bělení zubů a s výsledkem jsem byl nadmíru spokojený. Také přístup celého personálu ordinace je velmi profesionální. Mohu doporučit.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy mi vše ochotně vysvětlila, trpělivě odpovídala na mé dotazy a nikdy jsem s ní ani persionálem neměla sebemenší problém. Vřele doporučuji! Jsem vděčná, že díky její péči se dnes můžu krásně usmívat s rovnými zuby.

• V

Paní doktorka je moc milá, ochotná, jsem nadmíru spokojena. S rovnátky skvělá zkušenost a po bělení jsou zuby jak perličky :-) Moc všem doporučuji!

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• -zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
    -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
    -specialistka v ortodoncii
    -profesní aktivity rozepsány na našem webu

„Ortodoncie je přenádherný obor. Spojuje v sobě čistotu, jemnost a krásu. Propojuje přirozenost lidských tkání s propracovanými technologiemi a ve výsledku vytváří krásné úsměvy, krásné obličeje a lepší sebevědomí jejich nositelů.
    O otevření vlastní ortodontické praxe jsem snila už při mém studiu na Univerzitě Karlově, těžko jsem si představovala, že bych mohla realizovat své vlastní představy pod vedením někoho jiného. To je jedna z věcí, díky které mě práce tolik baví. Klinika Perfect Smile® představuje přesně to, co jsem si vždy přála. Je to především vysoká míra profesionality, spolehlivosti, zároveň však také respektu a lidského přístupu ke všem našim klientům. Tyto hodnoty naštěstí nesdílím jen já, ale i celý tým Perfect Smile®, za což jsem velmi vděčná.“

• ortodoncie

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (obor Stomatologie) (2007)
  • Postgraduální studium (PhD.), 2.lékařská fakulta UK v Praze, obor Antropologie (2008- 2011)
  • Postgraduální vědecká činnost, postgraduální student v oboru Nanorozhranní a biosenzory, oddělení funkčních materiálů Fyzikálního ústavu Akademie věd (2008-2012)
  • Specializační předatestační příprava v oboru Ortodoncie, Univerzita Karlova v Praze (2008- 2011)
  • Atestace z oboru Ortodoncie (prosinec 2011)

Publikace

• Hodnocení estetiky obličejového profilu u dospělého pacienta s anomálií II. třídy, 1. oddělení podle Anglea a jeho změn po chirurgické a ortodontické léčbě, MUDr. Jana Fendrychová, MUDr. Petra Hofmanová, Článek v časopisu Ortodoncie, 2012
  • Anomálie II. Třídy, 1. Oddělení podle Anglea: Hodnocení estetiky profilu obličeje u dospělých pacientů, odborná atestační práce ke specializační zkoušce v oboru ortodoncie
  • Kapitola Prevence ve stomatologii, MUDr. Jana Fendrychová, Učebnice Stomatologie, Grada, Dostálová Tatjana, Seydlová Michaela a kolektiv, 2008

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • němčina
  • ruština

Stáže

• INVISALIGN -titul European Master of Aligners (1/2 roční stáž), Londýn, Velká Británie
  • WIN Lingualtechik -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Velká Británie
  • 3M Incognito -certifikace a pravidelné meetingy, lingvální technika, neviditelná rovnátka, Německo, Itálie
  • 3M Incognito Users meeting, Rome, listopad 2014
  • 12th ESLO (European Society of Lingual Orthodontics), Athens, Greece, červen 2016
  • Kongres Evropské ortodontické společnosti ve Slovinsku, 2010, Portorož
  • Mezinárodní kurz New Efficient solution in Orthodontics, Prof.Dr.Tiziano Baccetti,DDS,PhD a Prof.Dr.Lorenzo Franchi,DDS,PhD, , Florencie
  • Mezinárodní konference Materials Research Society 2010 Fall Meating, aktivní účast s prezentací posteru, 29.11. - 3.12.2010, Boston, USA
  • Mezinárodní konference Diamond Workshop 2011, aktivní účast s prezentací posteru, , Hasselt, Belgium
  • Ecligner certifikační kurz, říjen 2013, Wurzburg, Německo
  • Mezinárodní kongres New Developements in Clinical Orthodontics, Dr. William Proffit, Dr. Dirk Wiechmann, Dr. Sarver, Dr. Hugo De Clerck, Dr. Dan Grauer, Dr. B.Zacharisson, 8.-9.4.2011, Barcelona, Španělsko
  • Mezinárodní ortodontické sympozium v Bielsko-Biala, Dr. Lars Christense, Dr. Leandro Fernandez, Dr. John Scholey, Dr. Colin Melrose, Dr. Petra Hofmanová, 6.12.2008

Certifikáty

Nemoci

• Estetické a funkční vady zubů a skusu