Klinická psychologie pro děti a dospělé
Němcové 738, Náchod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Klinický psycholog pro děti, dorost i dospělé
Diagnostika, poradenství pro rodiny, krizové intervence, podpůrná terapie, kognitivní rehabilitace

Umístění: Klinická psychologie pro děti a dospělé Jiný

Chodila jsem k paní Cozlové v 16, tu a tam mi pomohla ale většinu symptomů mi vyčítala, nechtěla mi doporučit medikaci, měla vlastní pravdu a necítila jsem se že mne doopravdy poslouchá...

Umístění: Klinická psychologie pro děti a dospělé psychologické vyšetření dětí a mladistvých

Hrůza! Paní Mgr. vůbec neposlouchá, co jí říkáte. Má svou pravdu, pro kterou se patrně rozhodla dlouho předtím, než jste vstoupili do ordinace. Nemá potřebu ani chuť někomu pomoci. Její doporučení jsou neaplikovatelná (nebo alespoň v našem případě vzhledem k synovu zdravotnímu stavu, který ji očividně vůbec nezajímal, a proto nepovažovala za důležité, k němu přihlížet). Bohužel i ostatní lékaři nad paní kroutí hlavou. A nepatří ani k nejpříjemnějším.

už bych k ní nikdy nešla. neprofesionální psycholog

Nedoporučuji. Zcela neprofesionální !

Měli jsme tu čest se s paní Mgr. poznat osobně a musím říct, že je člověkem na pravém místě a i syn si brzy získal její důvěru!
Vlédné a příjemné chování, vystupování..prostě vše NEJ NEJ - bych si odhadla po několika minutách sezení, jí posoudit. Takže jen a jen vřele doporučuji a jsem ráda, že jsme právě v jejích ODBORNÝCH rukou...