Jana Černá, zubař

MUDr. Jana Černá

Zubař

č.d. 654, Halenkov
Praktický zubní lékař

Zatím nejlepší zubařka jakou jsem kdy měla. V její ordinaci se vždy cítím příjemně a nejsem vystresovaná z případných zákroků. Před výkonem mi vždy podrobně vysvětlí co bude dělat. Nevěřila bych, že i zubní zákroky mohou být nebolestivé. Mohu jen doporučit!

bez problému..je rychlá..

je nejlepší!!!

Moc hodná !!!!

Paní zubařka je profesionál každým coulem. Vždy příjemná, usměvavá a péče o pacienta je vždy perfektní.Díky za vše a všem doporučuji.

Ano ano, taky jsem spokojená i přesto že vždy mi vyštourá nějaký ten kaz :) ale od toho tam přece chodím :) ordinace výborně zařízená, příjemná sestra i samotná paní dokorka. Jakékoliv její zákroky byly provedeny profesionálně a vždy bez zbytečného protahování.

Naprosto profesionální přístup, který ale není na úkor lidskosti. Špičkově vybavená ordinace, prostředí obecně působí velmi pozitivně. Komunikace s pacientem je otevřená a setkání s paní dokrotkou i s její zdravorní sestrou je vždy milým zpestřením dne.
Díky za takové skvělé lidi :o)

Nejjj...zubní lékařka jakou známe.Je skvělá, děti ji mají rády a vždy dobře naladěna.Paní doktorko, díky , že Vás máme.

Specializovaný stomatolog, dokáže vyjí vstříc, s její prací jsem nadmíru spokojen.

Skvělá zubařka. Velmi doporučuji.