Kožní ordinace
Krátká 917, Tábor

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace Jiný

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, ústretová. Spolu so sestričkou tvoria skvelý tím. Rada ju doporučujem.

Umístění: Kožní ordinace Atopický ekzém dcery

Byla jsem u paní doktorky dnes s půlroční dcerkou. Konečně někdo vyslovil diagnózu atopický ekzém, kterou naše pediatrička nestanovila, byť já jsem o ní již déle přesvědčena. Poradila, jak o atopickou pokožku pečovat a jako doplněk pro mě doporučila dietu. Stejný postup a doporučení dává i klinika pro léčbu atopie v Praze, vím to díky kamarádce, jejíž syn se tam s těžkou formou AE léčí, takže paní doktorka ví, o čem mluví.

Umístění: Kožní ordinace

Velmi milá paní doktorka ,sympatická, professionální, vše vysvětlí.Sestřička hodná.Paní doktorku hodnotím jako profesionálku na svém místě. A to jak v komunikaci s pacientem, tak i diagnostikou a způsobem léčby. Můj ploblém s pletí byl rychle a úspěšně vyléčen. Naprostá spokojenost. Rozhodně doporučuji. Kéž by takových doktorů bylo vic! :)

Paní doktorka mi pomohla s ekzémem rozlezlém po celém těle. Z důvodu těhotenství nebyla možná léčba kortikoidy, nebála se alternativ v podobě homeopatie a bylinek. Velmi ochotná, vstřícná, možná i proto, že mi bylo opravdu mizerně a nešla jsem tam s prkotinou.

K paní dr.Buckové jsem přišla poté,co jiná lékařka mé déle trvající onemocnění bagatelizovala,
(respektive doporučila mastný krém-namykozu!!!!!)
Paní dr,dala příslušné léky,ale hlavně vysvětlila ,jak ošetřovat,proč k onemocnění došlo...Po půl roce došlo k vyléčení.
Poradila i v ortopedické záležitosti,kterou jiný lékař chtěl řešit chirurgicky.,Také úspěch,pochopitelně závislý na mé snaze.,nebot i nejschopnější lékař nesvede nic,když se pacient nesnaží!
Paní doktorka se chová vždy kultivovaně,jak ke mě,i našim známým,především je odborníkem ve své specializaci.Je pacienty vyhledávaná,o čemž svědčí vždy plná čekárna,i když je v okolí
více dermatologů.

Žádná negativa. Vždy vstřícná, ochotná. Nechápu ty negativní názory. Chodíme celá rodina k paní doktorce přes 10 let a jsme maximálně spokojeni. Je to odborný lékař s velkými zkušenostmi, který se neustále vzdělává.

Byl jsem u paní Buckové cca před rokem a něco, a ona byla první, kdo mi správně sdělil, co je můj kožní problém, který jsem tedhy řešil už několik let, zač. Doporučila mi pár přípravků k zakoupení v lékárně a ty mi skutečně pomohly. Měl jsem za to, že je to odbornice a nyní jsem se ji chystal navštívit znovu. Chtěl jsem vyhledat její telefon a narazil jsem na toto, což mě zarazilo. Čekal jsem spíše spoustu pozitivního hodnocení. Na druhou stranu je fakt, že lidé se spíše pochlubí s negativní zkušeností, než s pozitivní...

Mám dvě děti s těžkým atopickým ekzémem, oběma velice pomohla. A pomohla i mě, když poznala, že potřebuji psychicky podpořit, že mé úsilí není marné.

Velmi dobrá lékařka

Výborná lékařka, objednání pružné, žádné velké čekání, profesionální přístup, odbornice.