Krátká 917, Tábor
Kožní ordinace

Paní doktorka je velmi neochotná a arogantní......měla by zaplatit sestru na plný úvazek,aby její časový skluz neodnášel pacient......a že by nám problém vyřešila to také ne......ještě,že není jediná kožní lékařka v okolí.......její péče nám už opravdu stačila....nechápu,co si někteří doktoři dovolí....jsou tu pro nás né??? ?Možná by měla paní doktorka jít do důchodu,očividně jí to už nebaví.....

přes písemné doporučení mého obvodního lékaře, mi paní doktorka odmítla udělat kožní test, který měl odhalit příčinu mého problému s tím, že stav tohoto problému je tak velký, že to ani nemá cenu. Tato zkušenost mi opravdu stačila.

Na paní doktorku jsem se obrátila s prosbou léčby mé maminky , které se otevřela noha .Aniž mne vyslechla , odbyla mne tím , že dva týdny neordinuje ať si najdu jiného kožního lékaře . Jelikož nebydlím v Táboře , poprosila jsem ji , jestli by mi nemohla poradit , kam se obrátit . Bylo mi sděleno , ať se LASKAVĚ podívám do seznamu , že v Táboře je pět kožních lékařů a že stejně objednací doba trvá jeden měsíc ! Než mi zabouchla dveře před nosem, sdělila mi : Máte demokracii, tak co chcete ?! Po přečtení předchozích hodnocení této paní a mé krátké zkušenosti, jsem ráda , že moje maminka nemusí zakoušet ,, léčbu " člověka , který na tomto místě a s tímto přístupem k pacientům asi nemá co dělat !!!

Na pani doktorku jsem se obrátila s problémem u své 6 leté dceři.Chtěla jsem se objednat,telefon zvedla paní doktorka zeptala se co potřebuji,když jsem jí řekla že dceři diagnostikovali ne dětském "moluska" mi řekla proč jí to tam rovnou neudělali,že mi to udělá jakýkoliv dětský či chirurg a ona to vypichuje.Po mém pokusu že bych chtěla poradit že je dcera dost hysterická a plačtivá mi řekla ať si tedy v lékárně koupíme lék na Moluscum.Paní doktorka byla dost nepříjemná a tak jsem poděkovala a raději zavěsila a její telefon si vymažu i z mobilu.

Právě jsem se od paní doktorky vrátila. Šla jsem tam s akutním problémem, po hodině čekání mi bylo řečeno, že nejsem objednaná, paní doktorka má moc práce a mám jít někam, kde nemají co na práci. Aniž by se na mě podívala, řekla že můj problém bude jistě chronický. Víckrát ne, děkuji

Opravdu nedoporučuji. Při prvním setkání s lupenkou a s paní doktorkou jsem málem skončila na měsíčním léčení v nemocnici. Jiný lékař mě díky masti během dvou týdnů přeléčil. Druhý pokus dopadl ještě "lépe". Ačkoli paní doktorka nabízí "komplexní služby v oblasti estetické, korektivní a laserové dermatologie", z ordinace mě vyhodila. Protože ona přeci léčí, a má hypertrofická jizva, která bolí, neustále se zvětšuje a za deset let jsem již absolvovala nepřeberné množství zákroků, se jí zdála být příliš banální a estetická záležitost, než aby na ní plýtvala svůj čas. Výsměch. Byla jsem u odborníků, kteří na rovinu řekli, že do toho nejdou, protože to je problém, vědí, co to dokáže. Ale naše místní odbornice mi řekla, že zabírám čas lidem, kteří ji potřebují.

Tak já sem u paní doktorky byla asi dvakrát a bohatě to stačilo. Je nepříjemná už od pohledu, arogantní a hlavně na vše má jednu mast. Samozřejmě nepomohlo a když sem přišla znova, že to nepomáhá, byla sem nařčena, že mast neužívám správně a pravidelně, jinak by určitě zabrala. Pokud můžete, této paní se obloukem vyhněte!!!

V případě kožního problému mi nepomohla, stále jen doporučovala drahé kosmetické prostředky, samozřejmě k zakoupení u ní v ordinaci. Jiná lékařka mi mastí z lékarny od problému pomohla prakticky okamžitě. Dr. Bučková je silně ekonomicky zaměřená bez ohledu na pomoc pacientovi.

Taky s pani Buckovou nejsem vubec spokojena. Zacalo to malou vyrazkou a pak byla horsi a horsi a horsi az sem ztoho byla nestastna a pak sem nahodou narazila na tyto stranky a precetla si hodnoceni a prestala doufat ze tato Doktorka neco vyleci a obednala sem se k jinymu doktorovi a mam po problemech.

Prosim Vas,prestante ji tolik vychvalovat, vzdyt to neni pravda,myslim, ze se o zvyseni jeji populace usiluje cela rodinaa nikdo jiny.Ja jsem u ni taky byla nekolikrat rychle me odbyla ani se na mne poradne nepodivala.Rychle mi neco predepsala aby se nereklo a honem pryc.V cekarne cekaji dalsi kteri ji prispeji dalsi 30ti korunami a to bez potvrzeni.