Odhadovaná doba odpovědi:

Od 890 Kč

19 990 Kč

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY - MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI
www.smilefactory.cz

MDDr. Jana Beranovská (Votypková)
...

• Masarykova univerzita, Lékařská Fakulta

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• MUDr. Jan Černý 2009
  • FN USA 2010 - Oddělení orální a maxilofaciální chirurgie a dentální implantologie
  • MUDr. Peter Augustín 2011 - Parodontologická stáž
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština

Účty sociálních médií

Přidávám další pozitivní ohlas!

Tato nová klinika mi vnukla vizi, jak by měla moderní zubní ordinace vypadat. Vybavení, jednání, plánování návštěv, kvalita služeb a pocit po návštěvě k nezaplacení. Takto to vypadá, když Vás práce baví a věnujete se jí s nejlepším svědomím. Dostal jsem veškeré vysvětlení a konzultace o stavu mého chrupu, o jakém se mi v jiné zubní ordinaci ani nesnilo. Otázky, zda je v průběhu zákroku vše v pořádku, osobní přístup a starostlivost o pacienta je to, co zde naleznete.

Mohu tedy vřele doporučit (píši čerstvě po třetí návštěvě, druhém zákroku). Pokud jste vždy chodili k zubaři neradi stejně jako já, pevně věřím že se Vám to zde obrátí stejně jako mně! :)

K paní zubařce jsem se zaregistrovala i se svou 7-letou dcerou hlavně z důvodu, že k naší původní zubařce jsem se musela objednávat téměř 3 měsíce předem a přesto jsem pak v čekárně vždy ještě čekala. Na ošetření pak nebylo nikdy dost času, protože čekali další pacienti. U paní doktorky Beranovské oproti tomu zažívám opravdu nadstandard a jsem velice spokojená - velká flexibilita při domlouvání termínu objednání, všichni příjemní, ochotní, žádné čekání, dostatečný časový prostor při ošetření, kdy paní zubařka vše vysvětlí a opravdu se pacientům s pečlivostí a odborností věnuje. Nádherná moderní ordinace v prostorách Paláce Chlumeckých. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Krásná moderní čekárna i ordinace, příjemná a vstřícná komunikace s pacientem, usměvavá slečna recepční, sestřička i paní doktorka, která navíc vše hezky vysvětlí a provede. Pokud hledáte nového a moderního zubaře, tak tady jste správně.

Výborná paní doktorka a její team, který operuje v krásném prostředí nové ordinace v centru města. Asi poprvé v životě se těším k zubařce :-)

Bolestivý zub mě přinutil navštívit ordinaci paní zubařky. Musím se přiznat, že jsem byla vždy lajdák a návštěvu zubaře jsem oddalovala, protože strach ze zubařů byl vždy silnější. Injekci jsem od paní doktorky dostala ihned, zákrok byl bezbolestný, cena přijatelná, paní doktorka velmi příjemná. Děkuji a určitě se opět uvidíme.

Přestože jsem usedl, do zubařského křesla,
moje nálada tím vůbec nepoklesla.
Vrtačka v rukou paní Beranovské nepřinesla utrpení,
za což jí patří veliké pochválení.
Při hledání zubaře už nekoukám vlevo ani vpravo,
chodím tam,
kde neprosazují útrpné právo.

K paní doktorce chodím už přes dva roky. Je velice pečlivá, milá, ale zároveň rázná - konečně mi někdo pořádně vysvětlil a donutil správně čistit zuby. Je z ní patrný zájem o svoji práci i pacienty, což se odráží i na příjemném prostředí její nové ordinace. Návštěvu rozhodně doporučuji.

Konečně stomatolog 21. století - ordinace nešetří moderním vybavením, a J. Beranovská nešetří lidským přístupem. Dokonce mě podpořila tak vtipnou poznámkou, až musela zákrok přerušit než jsem se přestal smát... Objektivně nemůžu říct nic jiného, než doporučuji. Přijdu zas!

V nové klinice Smile Factory je příjemné prostředí, přivítá Vás milá recepční a hned je strach ze zubaře pryč:-) Skvělé je vyšetření na panoramatickém rentgenu,který je přímo v ordinaci Smile Factory, snímek vám paní doktorka ukáže a konzultuje ho s vámi. Paní doktorka je mladá, milá, vzdělaná, prostě odborník ve svém oboru. Naprosto bezbolestný zákrok, skvělé jednání. Mohu jen doporučit!

Zubařů jsem se vždy bál, což bylo dáno i předchozími zkušenostmi, po návštěvě ordinace paní doktorky však měním názor. Setkal jsem se s příjemným personálem, hezkým prostředím, a co je nejdůležitější zákrok mi byl nejprve vysvětlen a následně precizně proveden, paní doktorku a její ordinaci vřele všem doporučuji