Odhadovaná doba odpovědi:

Od 890 Kč

19 990 Kč

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY - MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI
www.smilefactory.cz

MDDr. Jana Beranovská (Votypková)
...

• Masarykova univerzita, Lékařská Fakulta

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• MUDr. Jan Černý 2009
  • FN USA 2010 - Oddělení orální a maxilofaciální chirurgie a dentální implantologie
  • MUDr. Peter Augustín 2011 - Parodontologická stáž
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština

Účty sociálních médií

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Běžný termín

Paní doktorka je moc prima. Všechno podrobně vysvětlí - předělala mi komplet celý chrup, kde to byl kaz na kazu, protože předchozí doktor mi tvrdil neustále, že ty bolesti jsou určitě od dásní - kazy byly "schované" mezi zuby apod. Ale paní doktorka kazy našla a všechno postupně opravila. Je to poprvé v mém životě, co chodím z pravidelných prohlídek bez kazu a bez problémů, i když už mně přeřadili k jinému lékaři, protože paní doktorka má moc obsazeno. Ale v zásadě mi to nevadí, protože i ten je dobrý, stejně jako hyienistka ve Smilefactory. Jediné na co si můžu "postěžovat" je, že paní doktorka je vtipná a chechtat se při zákroku s nástroji v puse je docela nebezpečné :-)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Zubní prevence

Paní doktorka Beranovská je profesionálka na svém místě - je empatická, příjemná a prohodí i pár vtípků, když ležíte na křesle :) Je velmi pečlivá, neustála se doptává, zda něco nebolí, že kdyžtak "připíchneme", nevezme milimetr zubu navíc, pokud není třeba. Když mi dělala kanálek, necítila jsem ani "ň" a byl to příjemnější zážitek, než zabrušování plomb u mého předchozího zubaře. Pokud jste měli paniku ze zubařů jako já, tak u paní Bernovské Vás to přejde - teď k ní chodím s úsměvem a díky zubní hygieně už si i umím čistit zuby (konečně) :) Mohu opravdu doporučit a nic než superlativa o ní nemohu říct. :)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Špatně ošetřený zub od jiné zubařky

Paní doktorka mi vytvořila kompletní plán léčby všech špatně ošetřených zubů a s každým zákrokem jsem nadmíru spokojen. Přístup k pacientovi je naprosto profesionální a prostředí kliniky také. Bezesporu mi zachránila hned několik zubů od nevyhnutelného zánětu a možné extrakce.

Paní doktorku Beranovskou můžu doporučit všemi deseti.
Všechno jsme rozložily časově podle mých možností a pak jsem si konečně splnila sen o bělení a dostavbě nerovnosti hran. Můžete posoudit sami na FCB stránkách ordinace - bělení Purewhitening. Bělení proběhlo v únoru 2016, dodnes jsou zuby nádherně bílé a mám zpět i původní délku zubu:). Nejlepší a hlavní je na tom to, že prioritou je u paní doktorky zachování vždy původního zubu dokud jen to jde. Nevnucuje hned fazety, ale snaží se co nejšetrněji opravit původní zuby a za to jsem jí moc vděčná. Předchozí stomatoložka bohužel nebrala v potaz žádnou jinou variantu než fazety, což se mi nelíbilo.
Takže tady to jde určitě jinak, šetrněji a s příjemným přístupem všech z kliniky, recepčními počínaje:)

Ano, náprava chrupu stojí vic než před lety, ale zuby pro mě nejsou útrata, ale jedině investice. Jsem každodenně v osobním kontaktu s klienty a jejich pochvaly jsou jen důkazem dobře odvedené práce paní zubařky. Já sama se ještě dnes na výsledek nemůžu vynadívat:) A rozhodně to byla jedna z nejlepších investic v posledních letech.
Nebojte se a dopřejte si kvalitní péči.

Chodil som k pani doktorke iba 1 rok, ale bola to zatiaľ najlepšia zubná lekárka u ktorej som kedy bol. Milá, usmievavá a starostlivá. Zákrok bol vždy bezbolestný, a pani doktorka sa vyhrala s každučkým detailom k spokojnosti pacienta. Vybral som si ju práve na základe týchto pozitívnych hodnotení a môžem ju vrelo odporúčať každému - ja som bol nadmieru spokojný. Jediné čo ma mrzí je, že som sa presťahoval ďaleko na to, aby som k nej mohol chodiť aj naďalej...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím nejlepší zubní lékařka, kterou jsem ve svém životě potkala. Velmi lidský přístup, příjemné vystupování..., mohu všem vřele doporučit (zejména těm, co měli po předchozích zkušenostech ze zubařů strach - jako já)!

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a její práce je bezbolestná. Při čištění kanálků jsem málem usnula - to mluví snad za vše :-)
Chodí k ní manžel i děti a všichni jsem moc spokojení.

Příjemná atmosféra, profesionální přístup, bezbolesné ošetření a pečlivost paní doktorky. Po dlouhé době jsem našla zubního lékaře, kterého jsem hledala. Velmi doporučuji. Díky

Zubařů se po nehezkých zážitcích z dětsví hodně bojím a dlouho mi trvalo se odhodlat objednat a znovu začít chodit na preventivní prohlídky. Na internetu jsem našla dobré ohlasy na paní doktorku Beranovskou a musím říct, že skutečnost je ještě daleko lepší. Paní doktorka i celý tým jsou velmi milí, mají profesionální a laskavý přístup, vždy se s nimi dá domluvit dle potřeb pacienta. Paní doktorka má zkušenosti s lidmi, kteří se zubaře hodně bojí a ochotně a laskavým tónem vysvětluje, co bude dělat, proč to bude dělat, co asi u toho člověk bude cítit, aby se případně nelekl, kdy s tím začne, atd. Je velmi pečlivá a jemná, i u nepříjemného vrtání se pak člověk přistihne, že myslí na něco jiného. :) Paní doktorku doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní ošetření s lidským přístupem v nadstandartním prostředí s milým a profesionálním personálem. :)

Z první návštěvy, tří plomb výborný pocit.Paní Beranovská pracovala hodinu a půl a výsledek pěknej.Něco takového jsem v našem městě nezažil.