Léčba sterility

úterý 15.30 - 18.30 čtvrtek 15.30 - 18.30

Léčené nemoci

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Mohu jen pana doktora doporučit. Skvělý lékař, vstřícný a chápavý :) A dělá opravdu krásné 3D fotečky nechá si záležet :) Hana a Jakub (budoucí rodiče)

Jednoduše řečeno, člověk na svém místě. Profesní znalosti dáváme bokem, není o nich pochyb, ale to, co zapůsobilo hned při první návštěvě, byla snaha pomoct, lidskost a upřímné jednánání.
Tato zkušenost nade vše!
Kateřina a Libor (budoucí šťastní rodiče)

s panem doktorem jsem velice spokojená. Vše vysvětlí, což mi u předchozího lékaře chybělo. Pana dorktora Vodičku můžu jen doporučit. Jen fotky z ultrazvuku mi přijdou velice slabé, ale za to pan doktor nemůže.

Jak už tu jednou bylo řečeno - návštěva už pro mě vůbec nepředstavuje chvíle utrpení, jako jsem zažila u svého minulého gynekologa. K dr. Vodičkovi jsem začala chodit teprve letos na začátku roku, ale spokojenost je maximální. Nedařilo se mi otěhotnět, a bez jakýchkoliv řečí udělal testy jak mě, tak manželovi a zjistil, kde je problém. Pak sice těhotenství skončilo ve 12. týdnu, ale to bylo zamlké těhotenství, takže se zanedbanou péčí to rozhodně nemá nic společného. A teď jsem opět těhotná a všechno se snaží pečlivě hlídat. Při každé prohlídce je mi všechno na UTZ ukázáno a vysvětleno, takže si vždycky při odchodu z ordinace připadám o něco chytřejší. O tom se mi mohlo u bývalého gynekologa jen zdát, za celé těhotenství mi udělal 1 UTZ a srdíčko poslechl max. 2, takže teď si ty návštěvy v těhotenství, kdy můžu mimi vidět pokaždé, maximálně užívám. Takže z mojí strany jsem ráda, že jsem k němu přešla

sujlkijudsrtzbiunhiomuzgftdrseawedfgvzhbnj

Pan doktor je po profesní stránce určitě na vysoké úrovni. Prožila jsem s ním celé těhotenství, ale závěr jsem díky němu prožila dosti ve stresu. Pan doktor byl někdy milý a celkem i komunikativní. Ale od 28tt mi hrozil předčasným porodem a komunikace z jeho strany vázla. Byl podmračený, málo komunikoval a dosti strašil předčasným porodem, že je to špatné, že je moc brzo a pod.
Z jeho strany bych očekávala věcné sdělení, že se může miminko narodit dříve, ale také psychickou podporu. Každou návštěvu byl více a více deprimující. Porodila jsem nakonec ve 35tt, ale nebyla to žádná hrůza, jak pan doktor strašil.
Závěrem. Pokud potřebujete pozitivní a optimistický přístup, u pana doktora ho nenajdete.

Výborný, milý. A hlavně všecko dopodrobna vysvětluje. A dokáže si povídat i o jiných věcech, aby člověka rozptýlil a nemusel myslet na vyštření a nepříjemné pocity. Moc se snaží.

je to najlepší lekár akého som kedy stretla a úžasný človek,vdaka nemu máme doma náš najväčší poklad-Leu.Vysoká profesionalita,ludskosť a odpovede na všetky otázky sú u neho samozrejmosť,velmi mi na slovensku chýba.
pán Doktor moooooc dakujeme

Milý a vstřícný lékař. Cítím se před ním dobře a namám problém se na cokoliv zeptat, a to je u gynekologa pro mě podstatné. Při vyšetření všechno průběžně vysvětluje. Pan doktor nabídl řešení a všechno dobře vysvětlil.
V G-centru celkově výborná atmosféra, se všemi mám jen dobré zkušenosti. Od recepčních, sestřičky na sesterně i u odběru. V ordinaci je to také přijemné a moderně zařízené.

Milý a příjemný pan doktor. Okamžitě navrhl další postup, důvěřuji mu. Celkově v G-centru fajn atmosféra, vůbec nemáte pocit, že jste u doktora. Neměla jsem žádné porblémy s personálem (jak se někde objevuje), přišla jsem do kontaktu se skoro všemi sestřičkami. Byli milé jak na recepci, při vydávíní receptu, i při odběrech. Celkový systém je super, v ordinaci příjemně.