Praktický zubní lékař
Jirsíkova I/36, Soběslav

C
Umístění: Praktický zubní lékař prevence i protetika i léčebné výkony

Pan doktor Vodička je erudovaný lékař s příjemným vystupováním a citlivým přístupem k pacientům. Chodím k němu já, i dcera a vnučka a jsme rády,že pana doktora máme.
D.Čížková

Vstřícný, pečlivý s citlivým přístupem k pacientům.

Č

K panu doktorovi Vodičkovi chodím já i dcera hodně dlouho, nyní již i moje vnoučata a ještě nikdy se nestalo, že by zklamal jak profesně i lidsky.

Vždy ochotný,prostě profík

Velice dobrý a svědomitý lékař,případě bolesti ochotně ošetří i mimo pracovní dobu. Co se týče sestřičky s názorem A.S. nesouhlasím, ke Mě je vždy velice milá a ochotná.

Neznám lepšího stomatologa než je MUDr. Vodička. Je ve svém oboru v Soběslavi absolutně bez konkurence. Vždy milý a ochotný ošetřit člověka při bolesti i mimo pracovní dobu. Také jeho sestřička paní Marie Šustrová je velice milá a příjemná při jednání s pacienty.

Musím souhlasit s tím, že pan doktor je opravdu svědomitý a pečlivý, zároveň se chová i velmi příjemně. To samé ale musím říct i o jeho sestřičce, která se ke mně chovala vždy velmi zdvořile a mile, podobné chování jaké je napsané v příspěvku A.S. jsem u ní nikdy nezažila.

Doktor skvělí výborná péče a vše svědomitě ,opravdu jen tam a nikam jinam .Mám paniku a on mě supr pomůže aby člověk se tam cítil dobře a hlavně odcházím a mám skvělé zoubky.Ta sestřička je opravdu strašně zlá a mám strach i kdy zvedne telefon ... pryč a sní někam...

Velice dobrý lékař, spolehlivý, příjemný... Svou práci dělá svědomitě. Nezažila jsem jediný problém. Super!