Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Buffalo plastika • 11 000 Kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 500 Kč

Korekce fimosy • 15 000 Kč +7 Více

Korekce lalůčků • Od 2 000 Kč

Korekce odstátých boltců • 18 000 Kč

Odstranění kožních nádorů • Od 2 200 Kč

11 000 Kč

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

500 Kč

Od 8 000 Kč

15 000 Kč

1 500 Kč

55 000 Kč

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Čle...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Stáže

• univerzitní nemocnice Salisburg (GB)
  • Zürich (CH)
  • Singapore (SG)
Zobrazit více

Reaguji na předešlé hodnocení PM.Škoda,že kolegové pana profesora Válka,nejsou všichni tak dobří jako je on.Nemusel by krýt jejich nedostatky a jemu taky by se lépe pracovalo.Ovšem,víme jak to je všude na jiných pracovištích.Ani my na své spolupracovníky nebonzujeme.JK

Pan Doc.MUDr.Válka je skutečně nejen dobrý operátor.I pooperační hojení u něj probihá velmi rychle.Což je taky hodně důležité.Jizvy po zákroku brzy a zcela úplně zmizí.Co pacientka může lepšího přát?

Pan Doc.MUDr.Válka je skutečně nejlepší!Mohu ho holky vážně jen pořád chválit.Která chcete vypadat hezky,tak běžte určitě k němu.Je opravdu výborný operátor.

Pan Doc.MUDr.Válka je prostě úžasný.Každému ho můžu jen doporučit.Nejen výborný,operátor,ale i velmi pozorný a pečlivý v pooperační peči.Ke svým pacientům je velmi vztřícný i v následující domácí léčbě.Pacientka se může vždy na něj obrátit,se svým dotazem,či nejasností.Byla jsem u něj v Brně na privní privátní klinice Laurea.A skutečně,mohu jen chválit. Jana UH

Dobrý den včera jsem postouila operaci nosu u doktora Valky mam sadru natekle oči ale sestřičky a pak doktor velice starostily a hodný operace probehla tak že zamnou řišel anestezyolog a ptal jsem me kolik važim jak me pichne onjekci a oblbovačku všechno bylo do ruky nic jsem nevdela ani kdy jsem usla po probuzeni žadná bolest jen jsem všem volala a smala jse teky byli teda menši dnes už je to horši trošku oteklejši fialový sice jsem nepostoupila žadnou operaci krom u Války ale věřím že po siundani bude špičková prace :) jedině doporučuju a nemusite jse bat to ja jsme takovy strašidylko citlivka ale oc jse mi zeptala mamka postoupila bys tu operacu znovu a zjistou jsem řekla ano!

ahojte holčeny, já sice nemůžu řici, jaký je pan doktor profík, jelikož jsem u něj nebyla, ale chystám se k němu na konzultaci. S nosem jsem byla již dvakrát na operaci, ale bohužel s výsledkem nejsem vůbec spokojená. Vždycky jsem si přála úzkou nudli a z profilu rovný a ještě k tomu bych ho měla kousek. Ale vybrala jsem si doktora 300 KM od mého bydliště a ještě k tomu preferuje pršáčky. Největší strach mám z toho, že když půjdu po třetí, abych nedopadla, jak Absolonová, Jakson- ti, kteří měli zkaženou plastiku.

Odborník na plastiku nosu, doporučuji, operoval mi před dvěma roky nos - který mi na dvou klinikách zkazili, jsem maximálně spokejná. Doporučuji

Zmenšil mi nos a jsem s výsledkem velmi spokojená.Mistr!!

Pan doktor Válka je nejlepší,jeho přístup , chování ale hlavně jeho práce k nezaplacení, moc děkujeme za plastickou operaci nosu .

U docenta Války jsem byla na operaci PRSOU (zvětšení). Přišlo mi, že velká prsa moc nepreferuje. V podstatě jsem spokojená, nemůžu říci, že by něco vyloženě zkazil. Prsům se věnuje asi dvacet let, takže praxi má. Věřím ale, že je mnohem větší odborník na NOS, přemýšlím, že půjdu opět k němu. Faktem je, že je KLIDNÉ, MÍRNÉ POVAHY A ZBYTEČNĚ MOC NEMLUVÍ.