Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Buffalo plastika • 11 000 Kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 500 Kč

Korekce fimosy • 15 000 Kč +7 Více

Korekce lalůčků • Od 2 000 Kč

Korekce odstátých boltců • 18 000 Kč

Odstranění kožních nádorů • Od 2 200 Kč

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Čle...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

11 000 Kč

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

500 Kč

Od 8 000 Kč

15 000 Kč

1 500 Kč

55 000 Kč

Pokud uvazujete o plasticke operaci, docent Valka je urcite prvotridni volba na svetove urovni. Osobne mi sedl i jako clovek a jeho klid je temer hypnoticky:). Delal me dve operace, usi a nos s tim, ze u nosu jsem si dost vymyslel(plus maly defekt chrupavky) a udelal mi pozdeji reoperaci v cene. Nasel jsem si na zahranich webech postup jakym bych chtel nos upravit a on bez jakehokoliv problemu ci arogance souhlasil.(rekneme ze jsem chtel expresivnejsi vysledek) a po teto reoperaci spokojenost maximalni.
Mam teorii ze vynikajici plasticky chirurg ma temer citelny rukopis.:)Zajimavy by byl sraz nas Valkovych deti:)

Ahojky vsem, u pana docenta Valky jsem byla pred 15-ti lety,zmensoval mi a modeloval porsi. Bezvadny pristup,naprosta profesionalita.Samotna operace a pooperacni pece na vybornou.Pan doktor je clovek na spravnem miste.Pokud bude mit moznost cist tento prispevek, tak ho zdravim az z Italie,kde ziji s rodinou a pokud si nepamatuje,tak jsem pracovala v BW International hotel Brno na recepci,reditelem byl pan Brdicka. Brona. Preji mu hodne spokojenych pacientu.

Já jsem také s panem Válkou mooooc spokojená =)) podstoupila jsem v létě plastiku nosu a nos je přesně podle mých představ. Navíc byl v klinice skvělý přístup k pacientům a hl.pan docent Válka je fakt jednička ! Vůbec není namyšlený a takový keci co tu píšete =) přesně naopak. Díky němu jsem se operace vůbec nebála ! Všem doporučuji =D

Byla jsem na operaci u doc. Války tento týden, již jsem v domácí péči. Můžu říct, že od mala mám problémy s dýcháním(po úraze). Absolvovala jsem již třetí operaci v tomhle směru, s tím, že poslední dvě byly operovány doc. Válkou a jako můžu opravdu s nadšením říct, že výsledek je naprosto dokonalý a spokojenost se vší péči doc.Války je maximální!Sám docent na mě působí velmi sympaticky a klidně, vyslechl si veškeré moje připomínky, co se týká potíží ana všem jsme se rozumně domluvily! Dokonce i co se týká financí, tak jsem byla mile překvapena, že jsme se dohodli na přijatelné částce!
Mohla jsem operaci podstoupit na jiné Klinice (než na soukromé) ale pro mě je nos středem a pozorností obličeje, takže není dobré šetřit a raději si za zákrok zaplatit a mít ho precizně udělaný! Takže i přesto všechno, jsem se jedině svěřila do rukou specialisty doc. Války!

Pana doktora vřele doporučuji.S operaci jsem velmi spokojena.Je to velmi dobrý lékař.

Jsem po operaci nosu a musím p. Dr. Válku velmi pochválit. Udělal mi moc hezký nos, takový jaký jsem si přál. Konečně se cítim v pohodě u můžu dělat všechno to co jsem chtěl. Už se nestydím. Pan. Dr. Válka je pečlivý a precizní a trochu starostlivý ale to je v tomto oboru jedině dobře !! Vřele doporučuji!

Taky bych se ráda vyjádřila ke zde nějakému rozjetému tématu -v ČR už nikdy více.
Zde nějaká zřejmě slečna říká,že naši plastičtí chirurgové jsou lajdáčtí zlatokopy.
Nějaký pán pokračuje,cizinci sem jezdí j e n proto,že je ta samá operace vyjde na zlomek co v zahraničí.Negarantuje to schopnost našich chirurgů.
Takže.Já bych uvažovala asi takto.
Zahraniční hosté,když se rozhodnou pro některou naši přední kliniku mají o ní určitě dobré informace a taky pádné důvody proč sem jedou.Určitě to nejsou žádní žebráci,aby jeli jen k vůli tomu,že mají to podle jejich země u nás tak zvaně za "babku".Zajisté nejsou ochotni rizkovat u nás svůj estetický vzhled a neposlední řadě zdraví.
Co se týká pana Doc.Válka,rovněž mam zcela odlišné zkušenosti jako dotyčný pán.Byl mi doporučen kamarádkami a měla jsem u něj dvě odlišné operace.Působil na mě dojmem klidného člověka,který toho moc nenamluví.Když jsem chodila k němu po operaci na kontroly,byl velmi pečlivý,pozorný,ochotně a rád mi radil,jak mám pokračovat v domácí léčbě.Dokonce jsem se na něj dvakrát obracela o radu po telefonu.Měl zapnutý záznamník a pokud momentálně nemohl/ byl na sále a měl operace /,tak se ozval co nejdříve.Dokonce jsem mu kdysi volala až ve 21 h a ozval se mi ve 22:30 a velice se omlouval,že se opozdil.Čili zase na svého pacienta nezapoměl.Což svědčí ,že je skutečně svědomitý lékař.
Dle mého názoru,někdy je chyba taky u pacienta jakým způsobem svůj problém lékaři komentuje.Je potřeba v klidu s lékařem svůj problém rozebrat.Někdy taky během operace mohou nastat komplikace a výsledek nevyjde přesně tak jak by si pacient přál a rovněž nepochybuji,že to bylo i přání lékaře.A Doc.není z těch který by nevyšel vztříc.

Reaguji na názor v ČR už opravdu nikdy více.Věřím ,v zahraničí v místech kde pisatelka byla, mohli mít větší technické možnosti.I když,zahraniční pacienti jezdí zase k nám.A jsou zde spokojeni.Někteří naši lékaři jsou zase vítáni v zahraničí.A zrovna mezi ně patři dotyčnou vzpomenutý,pan Doc. Válka,který je mezinárodně uznávaný chirurg.

Pan Doc.Válka je ve své profesi velký talent.Nemám k tomu ani moc co dodat.Jen to,že mně přálo štěstí.Čistě náhodou jsem přišla v Brně na kliniku Laurea aniž bych tušila,že mně právě on bude dělat zákrok.Hodně jsem už před tím o něm slyšela,ale nevěděla jsem,že je tam.Samozřejmě vše dopadlo velice dobře.Byla jsem přímo nadšena a prostě i všichni co mě znají se ptali u kterého jsem byla plastického chirurga.Byli to taky lidi,kteří už měli nějakou tu plast.úpravu za sebou a taky jen tak k někomu by nešli.Nebo taky, kterým se stala nějaká plastická nehoda a přemýšleli jaké a kde řešení dál.Byla jsem pak u něj jěště dvakrát.Ono, jako snad každou ženu mě po prvním úspěchu lákalo jěště vylepšit to,či ono.Přeji vám všem,aby jste měli šťastnou ruku při výběru plastického chirurga a vše vám tak dobře dopadlo jako mně.

Byla jsem u pana doktora Válka nedávno na operaci a jsem velice spokojená.Všem DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Stáže

• univerzitní nemocnice Salisburg (GB)
  • Zürich (CH)
  • Singapore (SG)