Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Buffalo plastika • 11 000 Kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 500 Kč

Korekce fimosy • 15 000 Kč +7 Více

Korekce lalůčků • Od 2 000 Kč

Korekce odstátých boltců • 18 000 Kč

Odstranění kožních nádorů • Od 2 200 Kč

Člen výboru České společnosti plastické chirurgie, Člen výboru České společnosti estetické chirurgie, Člen Vědecké rady ministra zdravotnictví ČR, Čle...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

11 000 Kč

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

500 Kč

Od 8 000 Kč

15 000 Kč

1 500 Kč

55 000 Kč

K Panu Doktorovi jsem prisla na stredni skole kdy jsem se rozhodla pro plastiku nosu. Je to uz cca 6let co mam novej nosanek. Doktor se me ptal proc chci nos zmenit.....bylo to z duvodu, kdy jsem byla dost stredem posmeskum od decek jak ve tride, tak kolem.....takovym zpusobem, ze jsem nechtela chodit do spolecnosti a kdykoliv jsem sla nekam, zakryvala jsem si nos rukou aby ho nikdo nevidel.
Kdyz se me nekdo zepta jestli to boli, tak odpovim co me kdysi babicka rikala "Parada trp"
V tomhle pripade jsem nevěděla co je bolest, protože jsem nic necítila a když jsem se po operaci probudila, řekla jsem sestřiicce a to už mám novej nos? Jen se zasmála a řekla ano.
Za tu dobu tam byla od moji učitelky dcera, která se operace bála a teď mě děkuje ze jsem ji premluvila.
A kamarádka která tam byla před měsícem a povazuje se za Miss:)
Sestřička tam byla tehdy tmavovlaska starší měla udělané víčka, nejzlatejsi clovicek snad bude vedet:)
Tímhle bych chtěla poděkovat personalu a hlavně Panu doktorovi Válkovi za skvelou práci, protože jsem Vám to neřekla osobně pac jsem na kontrolu nedošla:)
Děkuji a až budu starší, čekejte mě zas.
Alena Steinbacherova

Ja som bola u pána docenta na operácii pred rokom a odviedol neskutočne dobru prácu. Je to skutočný odborník, príjemne vystupoval a na klinike sa mi dostalo nadštandartnej starostlivosti. Čokolvek som potrebovala aj od sestričiek boli velmi ochotné a milé strava tiež skvela aj ked po operácii moc nechutilo jesť. Kto sa len rozhoduje pre operáciu nosa vrelo odporúčam, vôbec nič ma nebolelo a hned na 3 deň som mohla dýchať.

Po septoplastice u pana primáře Straky ve Vojenské nemocnici mi klesla špička nosu a vystoupil gibus (hrb nosu). Po roce už byl propad tak znatelný, že jsem se rozhodla pro plastickou operaci nosu. Vojenská nemocnice je bohužel chráněná mým podpisem na prohlášení, které se podepisuje před operací. Takže jsem si plastiku nosu platila sama. Pan docent Válka měl velice kladné hodnocení a můžu říct, že jsem s výsledkem jeho práce spokojená. Bohužel jsem měla smůlu a prodělala jsem zánět v místě, kde byl gibus sesekávaný. Pan docent mi proto sundal sádru z obličeje už po necelém týdnu (šílená podívaná) a nasadil antibiotika. Štvalo mě, že jsem následně byla už jen na jedné kontrole, i když vznikla po zákroku komplikace. Navíc mi pan doktor zapomněl sdělit informaci, která by podporovala léčbu. Můj dojem byl ten, že dělal operace jako na běžícím pásu a na jednotlivé pacienty mu moc času nezbylo. Jinak je ale milý a příjemný člověk.

Byla jsem u pana docenta Války na operaci a jsem velmi spokojená.Taky jizvy ze kterých jsem měla velké obavy a proto jsem zákrok pořád odkládala se mi velmi rychle,dobře a pěkně vyhojily.Po skalpelu takřka ani památky,což mě taky velmi mile překvapilo.Pro přiblížení - jakoby na tom místě nebyl řez ale položený lidský vlas.Pan docent je dobrý odborník a taky příjemný lékař.

Mám od malinka vrozenou vadu nosní chrupavky, v 7 letech mě čekala první operace, pak v 16 letech opet operace a ve 24 letech jsem byla na třetí. Pokaždé jsem se svěřila do péče pana doc.Jana Války a MŮŽU 100% DOPORUČIT, navíc po poslední operaci se mi HODNĚ ZVEDLO SEBEVĚDOMÍ, operace byla spojená s vymodelováním tvaru špičky nosu, a opravdu jako SPOKOJENOST!!!DOPORUČUJU!!!

Vidím holky,že tady nosíky od pana doc.Válka hodnotíte velmi kladně.Já jsem taky ráda,že jsem se rozhodla asi před měsícem právě pro něj ale byla jsem tam zase s krkem.V naší rodině se krásným krkem rozhodně pochlubit nikdo nemůže- prostě genetika:(((.Zatím co kolegyně v práci se tímto vyloženě pyšnila,/úhel brada a krk tak jak to má být, jako když stříhne 90°/ já se vedle ní chumlala do roláků a dávala si raděj různé šátečky:(( Bylo to až do té chvíle kdy naše šéfka přišla od doc.Válka s krásným novým faceliftem.V tu chvíli na mě padlo okamžité rozhodnutí a rozjela jsem se na kliniku. Pan doc.Válka je velmi ochotný,pečlivý,pozorný lékař a má úžasný přístup k pacienům.Jeho práce je úhledná ,přesná a pěkná.Na klinice jsem byla ještě dva dny a pan docent byl pak za mnou ještě několikrát na kontrole,zda po operaci vše probíhá bez komplikací a je v pořádku.Když jsem odcházela domů a děkovala mu za provedený zákrok a ochotu odpověděl mi s velkou skromností -to je snad samozřejmost.Nemusím ani dodávat,že operace se velmi zdařila a mám opravdu pěkný krk,který mi pochválili jak v zaměstnání tak i doma manžel.A už se taky nemusím konečně závistlivě:)) koukat na moji kolegyni.Navíc když budu chtít zase nějaké vylepšení, což mě samozřejmě svádí je pro mě pan doc.Válka jasná volba.

kvalita, perfektiosmus,dlouholetá praxe, povolání bere jako své poslání!

Dlouho jsem přemýšlela po mé neúspěšné operaci nosu co mám dělat,na kterého lékaře se mám obrátit o pomoc.Kamarádky mi říkaly,že skutečně to mám strašné a já ale už neměla odvahu na další zákrok jít a řekla bych ještě navíc až hrůzu s plastických chirurgů.Pak jsem slyšela o panu docentu Válkovi,že je skutečně velice šikovný a určitě nebudu litovat.Je to opravdu velmi ochotný a pečlivý lékař.Nosánek mám už pěkný,jen mě mrzí,že jsem ho nenavštívila dříve,mohla jsem si ušetřit starosti a slziček.

Výborný, důvěryhodný chirurg.

No,já mám taky samé takové zkušenosti jako Vy:)Byla jsem u pana docenta Válka již několikrát a i když se nerada opakuji,stále se setkávám se stejným výsledkem.Je skutečně n e j l e p š í.A zrovna se k němu zase chystám.Chtěla bych udělat něco s očními víčky.A velice ráda bych se taky účastnila,jak to říkáte sraz,nás Válkových dětí? Byl to skutečně velice zajímavý sraz:).

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• chirurgie
  • plastická chirurgie

Stáže

• univerzitní nemocnice Salisburg (GB)
  • Zürich (CH)
  • Singapore (SG)