přijímá nové pacienty

Kyjevská 303, Pardubice IV, Pardubice

Hotovost, Bankovní převod

Akreditace v oborech :

Chirurgie
- licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, od...

Léčené nemoci

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Skvělý přístup, ochota, milý pan doktor, i personál ordinace. Naprosto profesionální přístup a detailní vysvětlení. Spokojenost na 1.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Velmi příjemný pan doktor i sestra, která se mi maximálně snažila vyhovět s termínem a odpověděla mi na moje dotazy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: M-Gate klinika operace křečových žil

Na odstranění křečových žil jsem byla 26.3.2024 , byli jsme s manželem vřele přivítáni sestřičkou i panem doktorem , nejprve jsem byla seznámena se zákrokem, ten trval asi 1 hodinu, cítila jsem jen vpichy jehlou, jinak byl zákrok bezbolestný. Doktor i sestřička byli velmi příjemní a se vším mě informovali, kliniku mohu jen doporučit

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Velmi příjemné prostředí.Milá sestřiička i pan ndoktor.Podrobně vysětleno co mě čeká při zákroku.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Velmi příjemné a profesionální jednání pana doktora i sestřičky. Vše pečlivě vysvětlili. Při první konzultaci jsem rozhodnutá podstoupit zákrok na této klinice

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Skvělá komunikace, příjemné vystupování. Vše podrobně vysvětleno. Naprostá spokojenost!!!

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Pan doktor je všechno, jen ne profesionál. Na konzultaci, kterou odflákne, naslibuje hory doly a v den zákroku, na který čekáte měsíce, zmíní, že výsledek bude minimální a že zákrok nedoporučuje. Naprostá ztráta času, peněz a nervů. Tohoto lékaře určitě nedoporučuji.

MUDr. Jan Tišer

Konzultace jsou u MUDr. Tišera zdarma. Zmíněná pacientka neplatila v ordinaci ani korunu. Zákrok MUDr. Tišer odmítl provést, protože pacientka měla očekávání, která nelze splnit a nenechala si zákrok rozmluvit ani vlastní maminkou, která ji doprovázela.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Pan doktor při konzultaci velice příjemný, vysvětlil mi vše co potřebuji vědět

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Po operaci HV zůstaly i po roce nehezké, viditelné a propadlé jizvy. Pan doktor dělá velice specifický typ řezu dle jeho slov lepší než klasický, který jde hodně do stran a jizvy jen tak schovat nejdou. :-( Bohužel se k tomu pan doktor postavil tak, že tam žádný problém není, výsledek je skvělý a je na svoji práci pyšný. Obrátila jsem se na pana primáře očního oddělení Ústavu leteckého zdravotnictví, který neřešené komplikace potvrdil. Jizvy lze bohužel zatím pouze zmírnit, ale zůstanou. Jednání pana doktora mě velice zamrzelo a vzhledem ke kladným recenzím a předchozímu milému jednání, jsem to od něj nečekala. Respektuji, že komplikace mohou nastat a každá operace je risk, ale profesionál by se měl zachovat jinak.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Objednání na konzultaci bylo téměř ihned.Pan doktor příjemný, příjemné prostředí.Vše vysvětleno.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám od narození pigmentovou skvrnu na levé tváři chodím s tím na laser už několik let bohužel bez výsledku byla by možnost řešení plasticky odstranit děkuji za odpověď s pozdravem

Dobrý den, chirurgické odstranění je na našem pracovišti možné. Doporučujeme přijít kdykoliv dopoledne na konzultaci zdarma. S MUDr. Tišerem se domluvíte na nejvhodnějším postupu. Při příchodu na kliniku sestřičce sdělte, že jdete na chirurgickou konzultaci. S pozdravem kolektiv M-Gate kliniky, Pardubice.