Hodonín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor je doktor na svém místě. Komunikuje s pacienty, mluví na rovinu, je vstřícný a hlavně lidský. A své práci opravdu rozumí. Prostě umí.

Pan doktor je velmi dobrý diagnostik, mluví s pacienty vždy otevřeně a na rovinu, věřím, že ne všem se to líbí, neměnila bych.

Velmi dobrý lékař, v případě potřeby odešle k odborníkům. Chová se příjemně, tak jako jeho sestřička, která ale ráda flirtuje s muži, velmi ochotně se předvádí. Není to jen moje zkušenost. Má zkrátka ráda mužský.

velmi dobrý pan doktor ,spokojenost velká

Pan doktor je bezvadný a sestřička taky! Prostředí je velmi srdečné a péče je na úrovni. Nemohu si vynachválit! Věřím mu na 100%. Děkuji za všecko.

Velmi dobrý lékař.

Jenom pozitiva je to člověk na svem místě a pan jirka je idiot ktery nepozná srandu od podnapilého člověka nevěřím že by pan doktor byl v práci podnapilý!Protože pan doktor je sice svuj ale, odborník !

Nemarodím,ale když už,nemám žádný problém.Jen by to chtělo větší přehled nevyrábějících se léků.Jinak pohoda.

Jsem amximálně spokojená. Ochotny, vždy vyjde vstříct. A to to se mnou nemá lehké:-) A přesto mi vždy dokázal pomoct. Hlavně si na nic nehraje a když si nevý rady, konzultuje se specialisty. A to by měli všichni praktiční lékaři a neměli by si hrát na polobohy. takže pana doktora můžu jen doporučit.

Reakce na hodnocení "TV" z 25.11.2008 : Pokud máte problémy se způsobem léčby - změňte praktického lékaře! P.MUDr. Sytař do nikoho léky "necpe" - vždy se snaží o co nejšetrnější a nejúčinnější léčbu, a pokud to stav pacienta vyžaduje - bezodkladně jej odesílá k příslušnému specialistovi, příp. navrhovanou léčbu telefonicky se specialisty konzultuje! A pokud máte pocit,že jste považována za "hypochondra" - co tak navštívit psychologa nebo psychiatra (pochopitelně míněno v dobrém!!!)?! Jen jedinou informací z vašeho hodnocení mohu potvrdit = zdravotní sestřička p.MUDr.Sytaře je skvělá.. Pana doktora doporučuji všem,kdo si váží vysoce kvalifikované diagnostiky a následné léčby !