Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jsem dlouholetý pacient a nemohu si ztěžovat ani na pana doktora ani na jeho sestru. K tomu názoru, že ona má ráda mužský a ráda se předvádí snad jen dodat, že to je její věc a věc pana doktora. Pokud to nevadí jemu, tak nám pacientům to může být jedno. Je pravda že se trochu víc předvádí, flirtuje a vrhá svůdné pohledy, ale aspoň se tam chlap rád vrací pošpásovat si a pan doktor má více výkonů, tudíž i peněz. Takže pokud s tím nemá problém ona doma u manžela, pan doktor jí to schvaluje a trpí, tak to nechejme tak. Kde jinde si svámi sestra takto zašpásuje?

Pan doktor je doktor na svém místě. Komunikuje s pacienty, mluví na rovinu, je vstřícný a hlavně lidský. A své práci opravdu rozumí. Prostě umí.

Pan doktor je velmi dobrý diagnostik, mluví s pacienty vždy otevřeně a na rovinu, věřím, že ne všem se to líbí, neměnila bych.

Velmi dobrý lékař, v případě potřeby odešle k odborníkům. Chová se příjemně, tak jako jeho sestřička, která ale ráda flirtuje s muži, velmi ochotně se předvádí. Není to jen moje zkušenost. Má zkrátka ráda mužský.

velmi dobrý pan doktor ,spokojenost velká

Pan doktor je bezvadný a sestřička taky! Prostředí je velmi srdečné a péče je na úrovni. Nemohu si vynachválit! Věřím mu na 100%. Děkuji za všecko.

Velmi dobrý lékař.

Jenom pozitiva je to člověk na svem místě a pan jirka je idiot ktery nepozná srandu od podnapilého člověka nevěřím že by pan doktor byl v práci podnapilý!Protože pan doktor je sice svuj ale, odborník !

Nemarodím,ale když už,nemám žádný problém.Jen by to chtělo větší přehled nevyrábějících se léků.Jinak pohoda.

Jsem amximálně spokojená. Ochotny, vždy vyjde vstříct. A to to se mnou nemá lehké:-) A přesto mi vždy dokázal pomoct. Hlavně si na nic nehraje a když si nevý rady, konzultuje se specialisty. A to by měli všichni praktiční lékaři a neměli by si hrát na polobohy. takže pana doktora můžu jen doporučit.