Všeobecná zdravotní pojišťovna

Já mám s panem doktorem jen skvělé zkušenosti. Vždycky je ke mně moc milý, upřímný, nenásilný. Když jsem měla velký zdravotní problém, tři měsíce si mě všude přehazovali jako horký brambor (nebylo mi 18), tak jsem na doporučení sestřenice mé maminky šla právě k panu Šulovi, který na nic nečekal a okamžitě jednal. Byl velmi empatický a snažil se, aby mě to co nejméně bolelo. Vždy jsem měla chuť mu po zákroku lípnout pusu. Já bych určitě neměnila :-)

Dostala jsem doporučení od kamarádky na pana Šulu, jeho skvělý přístup si nemohu vynachválit, příjemně vtipkoval a byl fakt milý, těším se na další návštěvu :)

U pana doktora Šuly jsem podstoupila konizaci,byl moc přjemný,vše mi vysvětlil. Jsem moc ráda,že jsem se dostala do rukou takového profesionála. Vsem určitě doporučuji!

S panem doktorem jsem se setkala jen u dvou ultrazvukových kontrol během stimulace před IVF, ale naprostá spokojenost, chválím.

Přestěhovala jsem se a hledala gynekologa v Brně. Od kamarádek jsem dostala pár tipů a samozřejmě, podívala jsem se na hodnocení na lekari-online. Pan doktor Šula byl díky nim, skoro až na konci mého pomyslného žebříčku těch nejlepších lékařů. Potřebovala jsem však ugentně gynekologa a on byl jediný, kdo mě bez velkých okolků a hloupých připomínek vzal. Dnes jsem ráda, že jsem nenechala odradit doporučením na lékařích online. Pan doktor se ke mně nechoval ani nepřátelsky, ani arogantně, neměla jsem dokonce ani pocit, že by mi nevěnoval dostatek času, spíše naopak. Sama za sebe můžu říci, že mám jen samé pozitivní zkušenosti a rozhodně doporučuji.

Petra A.

MUDr. Šulu ze Sanatoria Helios mohu jenom chválit. Nechápu, kdo může psát o jeho arogantním přístupu, já jsem se s ničím takovým nesetkala. Naopak. MUDr. Šula mě operoval a rozhodně to nebyla jednoduchá operace a následně mi věnoval obrovskou péči. Byl trpělivý, ochotný a milý. Stejně jako MUDr. Šulu, tak mohu jen a jen chválit veškerý další personál ze Sanatoria Helios. Zejména sestřičky jsou naprosto perfektní. Milé, usměvavé, ochotné, vstřícné, prostě super. Zvláště sestřička Eva Janoušková je naprostý poklad, ale i ostatní sestřičky jsou zlaté. Pokud někdo chce opravdu kvalitní a odbornou péči (i co se týká operativních zákroků), tak mohu Sanatorium Helios jen doporručit. Děkuji ještě jednou všem ze Sanatoria za jejich péči, starostlivost a vysokou odbornost a naprosto kvalitní péči.

Pan doktor Šula je profesionál ve svém oboru a velice vstřícný, inteligentní a vtipný člověk, kterému jde opravdu o zdraví a blaho pacientky. Navštěvuji ho asi čtyři roky a nikdy jsem s ním neměla negativní zkušenost. Veškeré prohlídky probíhaly naprosto v pořádku, bez žádných bolestivých a trapných obstrukcí. Vždy vše vysvětlil a pojmenoval tak, abych tomu i já - jako laik - porozuměla. Mimochodem jsem dnes byla na konzultaci u paní doktorky Kateřiny Svojanovské z GYNfit a když jsem se jí svěřila, kterého doktora navštěvuji, odpověděla: "Nemohla jste si vybrat lepšího gynekologa. Můžete mu důvěřovat na 100 %. Rozhodně nepřecházejte jinam. Jste v nejlepších rukou." Nepotřebuji vědět víc. :-) Takže sečteno podtrženo: pana doktora Šulu mohu jen doporučit!!!

jsem pacientkou doktora Šuly již několik let, za celou dobu jsem se nesetkala s žádnou arogancí či něčím podobným. navštěvovala jsem ho i v poradně, měla jsem během těhotenství problémy, takže jsem k němu jezdila občas i každý týden. vždy byl milej a příjemnej. pokud jsem čemukoliv nerozuměla tak vždy vše ochotně vysvětlil. mohu jen doporučit !!!!

Před dnešní návstěvou u pana dr. Šuly jsem narazila na tyto stránky. Po přečtení několika příspěvků jsem měla chuť se objednat k jinému lékaři. Teď po vyšetření cítím potřebu přidat své zkušenosti. Pan doktor byl milý, usměvavý, vše mi vysvětlil, byl ohleduplný a velice příjemný. Nemám žádná negativa.

Dobrý den, chtěla bych se připojit do hodnocení lékařů.
Sanatorium Helios pravidelně navštěvuji od jeho vzniku, tj. snad od roku 1995. Byla jsem dlouholetou pacientkou paní primářky Hortíkové. Byla to úžasná žena a vděčím ji za narození své dcery a za uzdravení mne /3x zaťukávám/. Po jejím smutném odchodu jsem navštěvovala pana doktora Rottera. Je to velmi příjemný a milý doktor na svém místě. Nemohu si vůbec stěžovat. Ten však odešel ordinovat jinam a tak mě převzal pan doktor Šula. Četla jsem na něj několik špatných recenzí a trochu se zarazila a vyděsila. Nemohu proti doktorovi Šulovi říct křivé slovo. Naopak je to příjemný a milý doktor a dle mého laického vědění, snad ví co dělá a mám pocit, že se mi věnuje víc než výborně. Doufám, že se nemýlím a bude to tak i nadále. Sanatarium Helios a lékaře, kterým jsem v tomto zařízení prošla rukama chválím... chválím... chválím