Všeobecná zdravotní pojišťovna

Mohu doporučit jako gynekologa při problémech s děložním čípkem, jako "těhotenského" určitě ne.
K tomuto lékaři jsem chodila posledních 7 let. Přešla jsem k němu kvůli prekarcinomu děložního čípku a nejprve spokojenost. Následující prevence taky v pořádku. Potom jsem chtěla kvůli nevěře vyšetření na chlamidie a pan doktor celý můj problém dost zlehčoval a radil ať jednoduše změním partnera a že chlamidie má XY% lidí.
Jako lékař v těhotenství byl naprosto šílený. Na každé poradně jsem měla pocit, že spíše obtěžuji, na co jsem se nezeptala to mi neřekl. Nakonec mě naprosto vyděsil, že už v podstatě rodím (mě bylo stále dobře) a odeslal na Obilňák (kde mě naštěstí uklidnili, že situace není zdaleka tak vážná).

Byla jsem v Heliosu kvůli neplodnosti.V den mého embryotransferu měl službu dr.Šula,vše nám dopředu vysvětlil,co bude dělat,jak to bude probíhat,co mám dělat já,usmíval se,byl milý,takže nemám žádný negativní názor.Sice těhotenství vydrželo pouze 5 týdnů,ale když by mě měl někdy vyšetřovat nebo léčit,vůbec mi to vadit nebude.

byla jsem u dr. šuly dvakrát, není to můj gynekolog, ale jednou jsem na něj narazila na pohotovosti na obilním trhu, jednou v Heliosu, když jsem potřebovala vyšetření v těhotenství. oba případy byly akutní, celkem stresující, nečekané krvácení v těhotenství (naštěstí vše dopadlo dobře). z dr. jsem měla pocit, že na někoho může působit trochu arogantně, mně to ale tak hrozné nepřišlo. naopak když viděl, že jsem ze své situace hotová a bojím se, tak mě podpořil a dokonce svým suchým humorem chvílemi i rozesmál. uvědomuju si ale, že tohle nemusí každému sednout. po odborné stránce jsem z něj přes jeho věk měla pocit dobrý - a nakonec se i ukázalo, že se v obou případech nemýlil a situaci vyhodnotil správně. takže: mně přišel celkem v pohodě a z těch návštěv jsem měla pocit dobrý, i když to byly krizové situace. ale jako svého gynekologa bych si ho asi nezvolila. věřím, že může mít i horší dny :-) a moje dr. je ženská s chápajícím přístupem...