Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

V žádném případě nedoporučuji, špatný lékař. .... Po předešlých několika zkušenostech s jeho přístupem, přecházím jinam. Říká věci které se nehodí. Neříkají, nebo vám vnucuje rakovinu. Své osobní problémy přenáší na ostatní ženy, které k němu přijdou na preventivní prohlídku. Nedůstojné ponižovaní, arogantní přístup. S pokorou jsem vše snášela. Chyba, hned jsem měla přestoupit, odejít jinam. Vše budu konzultovat s praktickým lékařem a následně podávat stížnost. Za zanedbávání základní zdravotní péče. Nelíbí se mi poslouchat, "a to chce vykuchat, jako kuře" ?! A jiné neblahé, nedůstojné poznámky z lékařovy strany. Po přečtení předešlých komentářů, jsem se přesvědčila, že chyba není ve mě, ale v panu doktorovi. Měl by změnit zaměstnání.Třeba pracovat, jako dělník na veřejně prospěšné práce. Lékařů je dostatek, a těch špatných není potřeba. Dost bylo a je nedůstojných postojů z lékařovy strany.

Umístění: jiné místo Jiný

Asi 3. roční prohlídka. První dvě prohlídky v pohodě, zato ta poslední? ŠOK! OTŘES! Pan doktor mě přesvědčoval o tom, jak je špatné NEBRAT!!! HA. Přirovnával mě ke zvířatům, které přece "nemenstruují" každý měsíc, tak proč to proboha chci já? Chvílemi jsem si připadala jako v nějaké skryté kameře... Přišlo mi to velice ponižující. Všechny mé argumenty výsměšně smetával ze stolu. Z tohoto zážitku jsem natolik otřesena, že mě to přivedlo až sem, mezi recenze a přimělo mě to také přispět svým negativním názorem. K panu doktorovi již nikdy nepůjdu.

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi jsem chodila po odchodu paní doktorky do důchodu. Preventivní prohlídky byly vždy v pořádku, dokud jsem neoznámila, že jsem vysadila HA. To jsem dostala vynadáno, že mám okamžitě otěhotnět, nebo prášky znovu nasadit, jinak budu neplodná (neměla jsem nikdy žádné zdravotní potíže). Poté v těhotenství byl pan doktor neempatický, zlehčoval mé problémy a nesděloval mi žádné informace z vyšetření (která byla navíc celkem bolestivá) ani o tom, co mě čeká dál. Vždy jsem se vše dozvěděla od sestřičky, která byla skvělá. Rozhodla jsem se lékaře změnit a jsem spokojená. Tohoto lékaře tedy za sebe nedoporučuji.

Umístění: jiné místo

U tohoto "pana doktora" jsem byla pouze 2x, poprvé bylo všechno v pohodě, byl milý atd. takže jsem ani nechtěla věřit všem těm negativním komentářům tady, ale po druhé návštěvě s nima musím opravdu jenom souhlasit. Pan doktor byl velmi arogantní, choval se povýšeně a bezdůvodně na mě zvyšoval hlas. Myslím, že "pan doktor" by se měl první naučit slušně chovat a až potom pracovat s lidma, zřejmě svoje chování a nálady neumí ovládat. Nedoporučuji.

Umístění: jiné místo Stěry

Hrozný Doktor, úplně mě urážel. Řekl mi, že mě by třebalo zavřít do klece a krmit mě drobečkama a pak, že se za chvíli odkutálím do hrobu. Nedoporučuji. Byla jsem u něj 2x. Když mě viděl poprvé, srovnával mě s Helenou Růžičkovou a řekl mi vy umřete. To mi stačilo, takže jdu jinam.

Umístění: jiné místo Vysazení Depo provera a otehotneni

Tento rádoby pán doktor...dnes stery (BOLESTIVÉ), prohmatani NECITLIVE, arogance a zastrašování rakovinou, prasknutim dělohy a mým úmrtím pokud otehotnim jen proto že mám za sebou 2 císařské rezy. UZ NIKDY ANI OMYLEM!!! ????

Umístění: jiné místo Preventivní prohlidka

Pan MUDr Šula nyní ordinuje v Ostravě Porubě, po odchodu mé lékařky do důchodu nastoupil na její místo. BOHUŽEL!!! Řekla jsem si že u nej zůstanu, po dvou návštěvách měním gynekologa. Pan Šula je arogantní, násilný, nepříjemný a každá vaše otázka jej obtěžuje. Když vám je 25 let a nemáte dítě, tak jste divná, vadná a za zenitem (nedělám si legraci). Nedoporučuji a apeluji na každého kdo uvažuje ze by chtěl k doktorovi docházet ať svůj názor dobře zváží. Pan “doktor” je nejhorší lékař jakého jsem kdy navštívila. Jaký je operater netuším, jako člověk a co se lidského přístupu k pacientovi tyče - je špatný, velice podprůměrný lékař.

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o. gynekologické vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila několik let, neustále mne strašil různými druhy rakoviny, pokud nebudu brát antikoncepci, byl arogantní, absolutně neempatický, snažil se vyvolávat strach. Tlačil mě, abych si nechala zmrazit vajíčka a dle jeho slov není normální, když nejsem těhotná nebo neberu antikoncepci. Přestala jsem k němu chodit a jsem za to ráda. Rozhodně nedoporučuji.

K panu Šulovi jsem chodila před 5 lety s posledním těho.Protože jsem před tím 9x samovolně potratila,tak jsem očekávala větší zájem o udržení těhotenství....ale ouha,dozvěděla jsem se,že žádné injekce,jak se mi píchali předchozí těho mi odmítá píchat,protože jsem ,,stará,,(37 let-3 děti).....arogantní,nepříjemný-dle toho,jak se vyspinkal....prostě šílený.Chodila jsem do Heliosu 10 let před nástupem tohodle ,,příjemného pana doktora,,v jeho registraci jsem vydržela 4 měsíce,než jsem o dítě přišla a raději z Heliosu odešla

Mám po revizi .Přišli jsme podruhé o mimčo a zůstala jsem na neschopence,abych se dala dohromady...vzal si mě na starost doktor Šula, řekla jsem mu, že bych potřebovala vycházky a on mě sjel na dvě doby, že mi ukončí neschopenku a že je pro mě nejlepší jít do práce, zákrok jsem měla v pátek, tak co prej chci. Říkám mu, že se na to ještě necítím a v práci to mám domluvené, 2–3 týdny se beze mě obejdou, všichni chápou, že se musím trochu zbrchat a nabrat síly. Nejsu žádný nefakčenko sakra! Říkám mu, že snad vím, jak se cítím a že už jsem si tím jednou prošla, tak vím, že mi klid doma pomůže…