Chodím k panu doktorovi v Ostravě. Žádný problém s ním určitě nemám. Vyšetření nebolí, ani zavádění tělíska nebyl problém. V některých recenzích se píše o nucení do antikoncepce. Mě od ní spíše odrazoval a hledali jsme vhodné řešení. Možná není vždycky vs nejlepší náladě, je to přece jenom člověk, ale vždy profesionál. A jako bonus má úžasnou sestřičku a vyšetření probíhá vždy na čas +- pár minut. Za mě spokojenost.

K panu doktorovi chodím dva roky. Vždy příjemný a empatický. Nikdy jsem neshledala nic negativního. Za mě fajn doktor s moderními názory a velký odborník, který chce pomoci jak fyzicky tak psychicky. Ordinace moderní, sestřička na pravém místě. Doporučuji!!!

Po opakovaných nepříjemnostem v léčbě s lékařem a nevhodném chování jsem raději změnila gynekologa a byl to opravdu správný krok. Lékaře nedoporučuji.

Umístění: SANATORIUM Helios, spol. s r.o. Jiný

Dobrý den, mám pocit, že každá z nás mluví o jiném lékaři. Chodím k panu doktorovi jednou ročně na odborné vyšetření. Po mnoha vyšetření u různých lékařů, mě o jediný zbavil stresu z tohoto vyšetření a jsem schopna toto vyšetření jednou ročně "přežít". Za mě skvělý lékař a vždy jsem zažila milý a vstřícný přístup :)

Po přečtení recenzí se musím přidat i já a jen souhlasit. Pak Šula není gynekologem, kterého by kterákoliv z nás chtěla navštěvovat. Chodím k němu po odchodu bývalé doktorky, do důchodu, pouze na prev. prohlídky. Teď však přecházím jinam, protože se už odmítám před každou, byť jen jednoroční, návštěvou stresovat. Nejsem štíhlá žena. Vím o tom. Jsem však zdravý pacient, bez jakýchkoli obtíží (aspoň mi doposud ani on, ani obvodní, žádné obtíže neurčili a já sama fyzicky nic nepociťuji). A p. Šula je natolik netaktní a hrubý, že mi na každé prohlídce, v nejvíce choulostivé chvíli, dokázal opakovat a vštěpovat do hlavy, že nemám pít ty barevný hnusy, cpát se sladkým, tučným, bílou moukou, bílým jedem apod. Jednu prohlídku korunoval i výrokem ,,Toto se Vám ale vůbec nehodí k tomuto.,, (nejdříve mi názorně obkroužil obličej a následně pohrdavě mával nad zbytkem těla). To byla poslední kapka, kdy jsem jen polonahá stála a bezeslova koukala. Jak píšu, nic co by kterákoliv z nás měla snášet a nic, co by si lékař mohl, takto hrubě, dovolit. Všem nám přeji ať si najdeme toho správného gynekologa pro nás.

Od ,, pana doktora” jsem utekla já i moje mamka. Mne diagnostikoval rakovinu děložního čípku, hned potom mi nutil očkování s tím, že si mám zavolat na výsledky testů za 14dní a okamžitě se nechat naočkovat. Když jsem volala, sestřička mi sdělila, že stěry dopadly dobře a na kontrolu za rok. Tak jsem hleďela a ptám se na tu histologii, že pan doktor mi řekl, že tam mám nějaké nádroky a změny na čipku. Sestra, že nic takového v kartě ani není a dělal mi klasické sťery.
Mamce následně uďelal to stejné.
A to nemluvím o tom, že mě hrubě urážel, když jsem odmítla antikoncepci.

V žádném případě nedoporučuji, špatný lékař. .... Po předešlých několika zkušenostech s jeho přístupem, přecházím jinam. Říká věci které se nehodí. Neříkají, nebo vám vnucuje rakovinu. Své osobní problémy přenáší na ostatní ženy, které k němu přijdou na preventivní prohlídku. Nedůstojné ponižovaní, arogantní přístup. S pokorou jsem vše snášela. Chyba, hned jsem měla přestoupit, odejít jinam. Vše budu konzultovat s praktickým lékařem a následně podávat stížnost. Za zanedbávání základní zdravotní péče. Nelíbí se mi poslouchat, "a to chce vykuchat, jako kuře" ?! A jiné neblahé, nedůstojné poznámky z lékařovy strany. Po přečtení předešlých komentářů, jsem se přesvědčila, že chyba není ve mě, ale v panu doktorovi. Měl by změnit zaměstnání.Třeba pracovat, jako dělník na veřejně prospěšné práce. Lékařů je dostatek, a těch špatných není potřeba. Dost bylo a je nedůstojných postojů z lékařovy strany.

Asi 3. roční prohlídka. První dvě prohlídky v pohodě, zato ta poslední? ŠOK! OTŘES! Pan doktor mě přesvědčoval o tom, jak je špatné NEBRAT!!! HA. Přirovnával mě ke zvířatům, které přece "nemenstruují" každý měsíc, tak proč to proboha chci já? Chvílemi jsem si připadala jako v nějaké skryté kameře... Přišlo mi to velice ponižující. Všechny mé argumenty výsměšně smetával ze stolu. Z tohoto zážitku jsem natolik otřesena, že mě to přivedlo až sem, mezi recenze a přimělo mě to také přispět svým negativním názorem. K panu doktorovi již nikdy nepůjdu.

K panu doktorovi jsem chodila po odchodu paní doktorky do důchodu. Preventivní prohlídky byly vždy v pořádku, dokud jsem neoznámila, že jsem vysadila HA. To jsem dostala vynadáno, že mám okamžitě otěhotnět, nebo prášky znovu nasadit, jinak budu neplodná (neměla jsem nikdy žádné zdravotní potíže). Poté v těhotenství byl pan doktor neempatický, zlehčoval mé problémy a nesděloval mi žádné informace z vyšetření (která byla navíc celkem bolestivá) ani o tom, co mě čeká dál. Vždy jsem se vše dozvěděla od sestřičky, která byla skvělá. Rozhodla jsem se lékaře změnit a jsem spokojená. Tohoto lékaře tedy za sebe nedoporučuji.

Umístění: jiné místo

U tohoto "pana doktora" jsem byla pouze 2x, poprvé bylo všechno v pohodě, byl milý atd. takže jsem ani nechtěla věřit všem těm negativním komentářům tady, ale po druhé návštěvě s nima musím opravdu jenom souhlasit. Pan doktor byl velmi arogantní, choval se povýšeně a bezdůvodně na mě zvyšoval hlas. Myslím, že "pan doktor" by se měl první naučit slušně chovat a až potom pracovat s lidma, zřejmě svoje chování a nálady neumí ovládat. Nedoporučuji.