Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 5 Více

Endodontické konzultace

Implantáty

Implantáty +6 Více

Odstranění zubů

Parodontologické konzultace

Plastická chirurgie

Vystudoval jsem královehradeckou lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, v Holešově ordinuji od 1.7. 2009.

• paradentóza

Preventivní prohlídky

Protetika, včetně celokeramiky

Výplně

Cena není uvedená

Děkuji moc za velmi laskavý přístup,mé dvě děti zbavil strachu ze zubaře.A v to jsem už nedoufala.Moc ještě jednou děkujia všem doporučuji. Kolomazníková Leona/Holešov

Prošla jsem hodně zubařů díky mému strachu.....a tenhle je poslední,odnaučil mě strachu,všechny zákroky jsou bezbolestné a naprosto profesionální,sestřička je moc milá a krásná.....moc Vám děkuju a přeju Vám ať se Vám moc daří :) P.S:děkuju za krokodýla :)

V téhle ordinaci vyléčili nejen zuby ale i panickou hrůzu ze zubařů :) Perfektní jak doktoři tak sestřička, do křesla jsem usedala v křeči a hrůze a odcházela jsem s úsměvem (úšklebkem-měla jsem umrtvenou půlku tváře) ale hlavně v pohodě :) Jak říkám- božíí :)

S panem doktorem jsem maximalne spokojeny,rad si za dobre odvedenou praci zaplatim.Se systemem ctyrrucni prace jsem se nikdy nesetkal,je to ovsem velka vyhoda a prace je vyborne zorganizovana.Pochvalu posilam i slecne asistentce.

Výborný lékař, výborná asistentka, naprosto dynamicky fungující tým , o čemž se může ostatním lékařům v Holešově jenom zdát.Je tam skvělá pohodová a prátelská atmosféra.Už nemám strach ze zubaře, už se tam přímo těším :) Příjemní , poradí, vše vysvětlí, oba opravdu profesionálove a na slečnu asistentku se jeden opravdu vydrží dívat :)

S péčí mladého pana doktora Stavěla jsem maximálně spokojená. Citlivý přístup, bezbolestnost ošetření...Mám od něj překrásnou bílou výplň, kterou nikdo ani nerozpozná od zdravých zubů, jak je dokonale vymodelovaná:-)Navíc je pan doktor velice vlídný a laskavý. Za kvalitní péči zaplatím ráda.

Dovedl během 15 minut ošetřit kaz u čtyřletého vystrašeného dítěte!
Nemám slov, je prostě báječný :)
Rodiče, kteří hledáte citlivého zubaře pro vaše dítě, neváhejte a přehlaste se k němu, dokud bere :)

Perfektní zubař, všechno bezbolestné, všechno vysvětlí, ukáže. Jsem naprosto spokojený!

Výborný zubař, zbavil mě strachu ze zubařů. ANi komplikovaný zákrok mě od něj nebolel.A to měl se mnou dost práce. Navíc je to příjemný a milý doktor, umí pacienta povzbudit a všechno podrobně vysvětli. Jsem moc spokojená.

Jsem u pana doktora velmi spokojená, jak s péčí, tak s přístupem. Chodím k němu bez stresu, a to i tehdy, když mě čeká nepříjemný zákrok, vím, že se můžu spolehnout na profesionální řešení a maximální ohleduplnost. Pacienty bere do ordinace na čas, což velmi oceňuji.

• paradentóza
  • zubní kaz