Jan Šrom, ortoped Olomouc

MUDr. Jan Šrom

Ortoped

Palackého 3, Olomouc
MUDr. Jan Šrom

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Byla jsem u pana doktora Šroma několikrát se silnými bolestmi v kolenách. Po injekcích do kolen se mi vždy citelně na delší dobu ulevilo. Rozhodně mi vždy pomohl. Objednací lhůty jsou krátké a sestřička je také milá a ochotná. Pacient je u nich ošetřen rychle a ochotně. Pokud je pacient objednán, rozhodně tam neztráví půl dne čekáním. Jsem velice spokojená. Mohu opravdu doporučit.
Miroslava GALL, Olomouc

Sympatický lékař, který se snaží opravdu pomoct. Ruplo mi v zádech a ve Fakultní nemocnici ani po 4 dnech žádná změna. Navštívil jsem pana MUDr. Šroma a po dvou dnech mám klid. Zdravotní sestra velice příjemná. Nebyl jsem zde zaregistrován a když zjistila, že mám velké bolesti objednala mě ihned na ráno. Jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit.

velice prijemny,ochotny a dobry diagnostik.vzdycky dobre poradi a pomuze.cekaci doba pro objednani je prijatelna.vrele doporucuji.

Nevíte někdo odkolika tam je děkuji ale potřebuji to věďet na 20.3.2012

Nejlepší ortoped co znám.

Zkušený lékař s citem pro odhalení problému.

nejlepsi doktor

Po lítání od doktora k doktoru, jsem už nevěděla kudy kam. Pak mě ale pomohla kamarádka, která zná pana doktora už mnoho let a ta mě k němu přivedla. Vyšetřil mě a nasadil léky, které mě před tím nikdo ani nepředepsal a do týdne jsem se cítila jako znovuzrozená.Léčba trvala ještě celý měsíc a výsledek stoprocentní!!! Na pana doktora nedám dopustit. Eva

chodím k němu už dlouho a nemůžu si stěžovat

F

Je empatický, pomůže, poradí, umí