Jan Šrom, ortoped Olomouc

MUDr. Jan Šrom

Ortoped

Palackého 3, Olomouc
MUDr. Jan Šrom

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MUDr. Jan Šrom Bolesti kolene a holenní kosti

U MUDr. Šroma jsem chodil s bolestmi kolene a holenní kosti pod kolenem. Aniž by poslal člověka na rentgen, začal léčit. Nasadil prášky, které jsem musel vyzvednout v lékárně v budově jeho ordinace, prý jsou jinde dražší. Prášky mi však od bolesti nepomohli, ba naopak. Na druhé kontrole se velice divil, že mi to nepomohlo, dostal jsem tedy obstřik kolene, který pomohl tak na 50%. Třetí návštěva a kontrola a opět bez rentgenu. Na sílící bolesti holenní kosti reagoval, že se jedná o zánět okostnice, který mívají fotbalisti, prý je to běžné a at beru ty samé léky. Po naléhání přítelkyně jsem zašel na FN Olomouc. Pan doktor mne okamžitě poslal na rtg, po jeho zhlédnutí rychlé objednání na magnetickou rezonanci, po jejím absolvování rychlá operace. O zánět se skutečně nejednalo. Kdyby mne MUDr. Šrom poslal na rtg, měl jsem po operaci již dávno, bohužel neučinil tak. Proto už k němu nikdy nezajdu. Bez operace by se mi kost sama nejspíše zlomila, bolest kolene byla od ní. Pan doktor Šrom je možná dobrý lékař, ale v mém případě mi připadlo, že se mnou jedná jak se simulantem.

Při první návštěvě mi prohlédl pravou nohu, i když jsem si stěžovala na bolesti v levé a prodal prášky, po kterých mi bylo jen o poznání lépe. Při dalších třech návštěvách se nepokoušel ani vstát od počítače s tím ať se pozoruji, kde mě noha bolí a zase přijdu po novém roce. Pokecat si mohu jít s kamarádkou do kavárny. Objednala jsem se u jiného ortopeda. Absolvovala rentgen a následné rehabilitace a návštěvu neurologa. Snaží se mi pomoct a zjistit příčinu bolesti. K panu Šromovi už nikdy.

Před pár lety jsem se nechal přemluvit k léčbě tenisového lokte pomocí rázové vlny evotron. Pan Šrom vyinkasoval 2tis, aplikoval rázovou vlnu jednou a pak mi čtvrt roku tvrdil, že to už už musí zabrat, ať vyčkám. Nedočkal jsem se, pomohla změna lékaře a metody léčby.

Pan doktor mě pořádně neprohlédl, doporučil jezdit autem a co nejvíc sedět. Naordinoval léky, které sám distribuuje. Při kontrole se opakovalo totéž. Šel jsem jinam.

pořádně se mi nepodíval na nohu a hned mi naordinoval vložky které sám vyrábí, museli mne ošetřit v jiné nemocnici